Magister psychologii zawodowej i organizacyjnej

Informacje ogólne

Opis programu

Klucz informacyjny

 • Czas trwania: 1 rok w pełnym wymiarze godzin, 2 lata w niepełnym wymiarze godzin
 • Data rozpoczęcia: wrzesień 2020 r
 • Złóż wniosek: 1 sierpnia 2020 r. (Międzynarodowy), 1 września 2020 r. (Wielka Brytania / UE)

Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak ludzie myślą i zachowują się w pracy - i pomaga im zoptymalizować swoje samopoczucie i wydajność - jest to kurs dla Ciebie. Nauczysz się odgrywać kluczową rolę w rozwijaniu wiedzy i wpływać na najlepsze praktyki i politykę w miejscu pracy, zarówno dziś, jak i w szybko zmieniającym się miejscu pracy w przyszłości.

Nauczany przez School of Psychology i University of Sussex Business School , zdobędziesz cenne umiejętności i wiedzę w zakresie:

 • Ocena psychologiczna w pracy;
 • Uczenie się, szkolenie i rozwój;
 • Przywództwo, zaangażowanie i motywacja;
 • Dobre samopoczucie i praca;
 • Projekt organizacyjny, zmiany i rozwój.

Kurs obejmie również kwestie związane z przyszłością pracy, przybliżając najnowsze tematy związane z łącznością cyfrową, przywiązaniem relacyjnym w pracy, klasą i męskością, postawami wobec różnorodności, psychologią konsumentów i nowoczesnym przywództwem.

Praktyki

Możesz mieć możliwość zabezpieczenia stażu poprzez nasze lokalne partnerstwa zawodowe oraz oferty projektów badań stosowanych.

Akredytacja i partnerstwa

Celem tego kursu jest uzyskanie akredytacji w stosunku do wymagań Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BPS). Podjęcie kursu akredytowanego przez BPS jest konieczne, jeśli chcesz kontynuować karierę jako psycholog pracy i dążyć do uzyskania statusu dyplomowanego. Osoby pragnące uzyskać akredytację na etapie 1 muszą posiadać GBC od BPS.

Nasze profesjonalne sieci obejmują Roffey Park Institute i Institute for Employment Studies (IES). Obaj są zaangażowani w naszych studentów poprzez zapewnienie specjalistycznych sesji, profesjonalnego mentoringu i innych doraźnych okazji.

Studia stacjonarne i niestacjonarne

Wybierz, aby studiować ten kurs w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Jako student niestacjonarny będziesz uczył się głównie w ciągu jednego dnia tygodnia w ciągu roku, z około dwoma tygodniami intensywnie nauczanych modułów w semestrze letnim pierwszego roku, aby dopasować się do twoich zobowiązań do pracy.

Ten kurs jest obecnie przedmiotem walidacji, zgodnie z naszymi procedurami w celu zapewnienia jakości naszych stopni. Oznacza to, że niektóre szczegóły kursu mogą ulec zmianie. Proces sprawdzania poprawności zostanie zakończony przed rozpoczęciem kursu.

Opłaty i stypendia

Ile to kosztuje?

Opłaty

 • Studenci z Wielkiej Brytanii / UE: 12 450 £ rocznie
 • Studenci Wysp Normandzkich i wyspy Man: 12 450 £ rocznie
 • Studenci zagraniczni: 22 500 £ rocznie

Pamiętaj, że po ustaleniu opłaty mogą być podwyższane co roku.

Jeśli jesteś samofinansującym się studentem zagranicznym rozpoczynającym kurs magisterski we wrześniu 2020 r., Musisz zapłacić depozyt za czesne.

Dodatkowe koszty

Członkostwo w British Psychological Society (BPS)

Możesz zostać członkiem studenckim Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BPS). Kosztuje to około 26 £ (więcej informacji jest dostępnych na stronie BPS). Nie musisz być członkiem swojego kursu.

Szkolenie zweryfikowane przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS)

Masz możliwość wzięcia udziału w szkoleniu potwierdzonym przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS), na przykład w zakresie wykorzystania zdolności psychometrycznych i testów osobowości. Szkolenia są prowadzone przez zewnętrznych dostawców, w zależności od ich dostępności. Każdy kurs kosztuje około 400 £. Nie musisz wykonywać szkolenia na swój kurs.

Wycieczki

Mogą istnieć możliwości wycieczek, takich jak wizyty w profesjonalnych gabinetach. Nie są one obowiązkowe dla kursu. Koszty są różne, ale wahają się od 50 do 100 GBP. Musisz zapłacić za własny transport i jedzenie.

Jak mogę sfinansować mój kurs?

Studia magisterskie podyplomowe

Możesz pożyczyć do 11 222 funtów na pomoc w opłatach i kosztach utrzymania, jeśli kurs rozpocznie się w dniu 1 sierpnia 2020 r. Lub później. Pożyczki można uzyskać od Student Loans Company, jeśli jesteś z Wielkiej Brytanii lub jeśli jesteś obywatelem UE studiującym na Mistrzowie.

Stypendia

Naszym celem jest, aby każdy uczeń, który chce u nas studiować, był w stanie pomimo barier finansowych, abyśmy nadal przyciągali utalentowane i wyjątkowe osoby. Stypendia na ten kurs nie zostały jeszcze potwierdzone.

Stypendia magisterskie - Alekzandra Terzova, magister dziennikarstwa University of Sussex na Vimeo.

Praca podczas nauki

Nasze Centrum Karier i Zatrudnienia może pomóc ci znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin podczas nauki.

Kariera

Po ukończeniu studiów będziesz dobrze przygotowany do praktyki zawodowej jako psycholog zawodowy lub organizacyjny / biznesowy w takich dziedzinach jak:

 • Wewnętrzny w sektorze prywatnym i publicznym (MI6, wojsko, NHS, służby ratownicze, rząd i służba cywilna);
 • Wydawnictwa testowe;
 • Firmy konsultingowe i instytuty;
 • Think-tanki polityczne;
 • Doradztwo w zakresie zarządzania;
 • Doradztwo personalne oraz w działach HR / osób / dobrobytu w organizacjach;
 • Samozatrudnienie.

Na kursie zaprasza się do spotkań z psychologami z różnych branż i do wzięcia udziału w rzeczywistych dniach oceny. Obejmiesz także ważne obszary związane z przyszłością pracy, w tym wpływ technologii, podejście do różnorodności i czwartą rewolucję przemysłową.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Czytaj więcej

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Pokaż mniej