Magister przedsiębiorczości i innowacji

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

12-miesięczne USF MS w zakresie przedsiębiorczości i innowacji ma na celu zapewnienie absolwentom szkół wyższych zdobycia niezbędnych umiejętności i doświadczeń, aby jak najlepiej konkurować w dzisiejszej gospodarce innowacyjnej i rozpocząć karierę przedsiębiorcy z Doliny Krzemowej.

Dołącz do małych grup zmotywowanych studentów, skorzystaj z najnowocześniejszego programu nauczania i wykorzystaj ekosystem innowacji w Dolinie Krzemowej.

Rozwijaj swoją karierę jako innowacyjny lider, który pomoże stworzyć bardziej ludzki i sprawiedliwy świat poprzez tworzenie produktów, usług i nowych przedsięwzięć, które służą społecznościom na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest uruchomienie własnej firmy, dołącz do startupu z kapitałem podwyższonego ryzyka, wejdź w rolę rozwoju biznesu w dużym przedsiębiorstwie, przyczynij się do przedsiębiorstwa społecznego lub przynieś nowe innowacyjne umiejętności i powiązania z firmą rodzinną, USF MSEI dostarcza podstawowej wiedzy teoretycznej, praktycznej i eksperymentalnej, aby pomóc w osiągnięciu celów

Dzisiejsza szybko zmieniająca się gospodarka wymaga umiejętności biznesowych i technicznych oraz doświadczenia zawodowego. W USE MSEI studenci uczą się od wiodących wydziałów akademickich i zawodowych i zdobywają niezbędną wiedzę i doświadczenie zawodowe oraz przedsiębiorcze .

Profesjonalne możliwości rozwoju

  • Stażysta w firmie San Francisco Bay Area
  • Odwiedź firmy z Doliny Krzemowej
  • Weź udział w wydarzeniach związanych z pitchowaniem inwestorów
  • Zbuduj swój własny profesjonalny panel doradczy
  • Utwórz nowe przedsięwzięcie do uruchomienia
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world.

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world. Pokaż mniej
San Francisco , Barcelona , San Jose , Tajpej + 3 Więcej Mniej