Magister projektowania graficznego

Informacje ogólne

Opis programu

Z nami możesz stać się typem graficznego projektanta, który potrafi reagować na rzeczywiste sytuacje dzięki kreatywnemu i artystycznemu wglądowi, który w swojej dziedzinie może sobie wyobrazić i stworzyć wysokiej jakości pracę.

Podczas naszego kursu możesz zostać grafikiem, który potrafi reagować na rzeczywiste sytuacje i prezentować kreatywne i artystyczne rozwiązania, a także potrafi tworzyć i wdrażać wysokiej jakości prace na każdej platformie pracy

Jesteśmy elastycznym programem ze świeżą perspektywą; nasza siła tkwi w naszej otwartości umysłu. Dzięki naszym uznanym, profesjonalnym nauczycielom akademickim możemy zapewnić Ci możliwość znalezienia własnego indywidualnego stylu. W tym kursie rozwiniemy Twoje praktyczne, funkcjonalne umiejętności rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem, i staramy się pomóc Ci rozwijać Twoje innowacyjne rozwiązania zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Czekamy na Ciebie w doskonałej atmosferze, w której Twoja kreatywna praca może się rozwikłać dzięki zintegrowanym kursom nauczania nowoczesnego myślenia w środowisku zespołowym.

TO PROGRAM ZAPROJEKTOWANY DLA CIEBIE

Jeśli jesteś sympatyczny i kreatywny, dobry pracownik zespołu i krytyczny stosunek. Bez względu na to, czy ukończyłeś studia w innej dziedzinie, możesz zmienić karierę i wybrać nasze szkolenie.

GŁÓWNE TEMATY

Estetyka, teoria progresywnego tworzenia obrazów, studia artystyczne, projektowanie graficzne, graficzne techniki graficzne, komunikacja wizualna, historia projektowania, projektowanie graficzne nowych mediów, warsztaty projektowania graficznego, projektowanie zintegrowane, projektowanie generatywne, zrównoważone społeczeństwo i kultura, projekty eksperymentalne, dane Wizualizacja, Komunikacja wizualna, Infografika, Infodesign

PERSPEKTYWY ROZWOJU KARIERY

  • Indywidualny artysta,
  • Dyrektor artystyczny, grafik w agencjach kreatywnych,
  • Illustrator, Image editor, Art director, Typograf,
  • Projektant stron internetowych w internetowych i drukowanych studiach średnich projektantów, kreatywnych przedsiębiorstw wykonawczych.

Specjalizacja

  • Grafika
    • Jeśli chcesz stworzyć swój własny artystyczny styl ekspresyjny i chcesz zanurzyć się głęboko w świat ilustracji, kreskówek, okładek książek i plakatów, projektowania książek, gdzie możesz wykorzystać swoje doskonałe umiejętności manualne, wybierz naszą specjalizację Graphic Art!

KWALIFIKACJA OKREŚLONA W ŚWIADECTWIE STOPNIA

Grafik

Kierownik programu

Péter Maczó, profesor, grafik, typograf

PROFESJONALNY WYKONAWCA

Gyula Július DLA, profesor nadzwyczajny, Professional Executive, laureat nagrody Munkácsy za sztukę wizualną

"Jak to jest być studentem programu? Prawdopodobnie pierwsze słowo, które przychodzi mi na myśl, to: pracowity. Mam na myśli zabawę, uwielbiam atmosferę, lubię spędzać czas na uniwersytecie, ale jednocześnie muszę ciężko pracować, ponieważ nie jest to coś, co można łatwo wziąć, to nie jest łatwe - przewiewne. Doświadczyłem już tego, jak to jest być studentem Metropolitan podczas kursu Graphic Design BA i jak społeczność jest świetna i inspirująca, nauczyciele są świetnymi profesjonalistami dla kogoś, kto jest kreatywny i jest po prostu idealny. Jednak projektowanie graficzne MA to kolejny krok w kierunku "bardziej profesjonalnego brzmienia", to tylko kolejny poziom powagi, który wymaga odpowiedniej ilości pracy ręcznej i trochę więcej.

Istnieje wiele okazji do wystawienia i przetestowania moich umiejętności, konkursów i tym podobnych. Poza tym dobrze się bawimy, studenci zwykle kończą wspólnie dzień w kawiarni, barze, wciąż rozmawiają o pomysłach lub po prostu mrożą. "
Barbara Zsidek, studentka naszego programu Graphic Design MA z Węgier

"Za przesłanie odpowiada grafik, również za jego artystyczną i estetyczną jakość. Ponadto grafik powinien liczyć się także z czynnikami społecznymi i ekologicznymi. Jak wpływa na nas wiadomość? Jaki rodzaj materiału jest potrzebny do dobrego "opakowania"? Jaki wpływ będzie miał na środowisko? Naszym celem jest zapoznanie naszych studentów z (re) interpretowanymi warsztatami z zawsze eksperymentującej grafiki, gdzie - stapiając się z tradycyjnymi i nowoczesnymi technikami tworzenia obrazów - będziemy w stanie zmienić świat. "
Gyula Július DLA, profesor nadzwyczajny, Professional Executive, laureat nagrody Munkácsy za sztukę wizualną

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ atti ... Czytaj więcej

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ attitude. Creativity is the force organizing everyday life at the University paving the way to the future success of our students. We offer a stimulating environment and a unique atmosphere that motivate our students to make use of a wide range of unparalleled opportunities and apply their knowledge in practice looking for new, innovative solutions. This inspiring world offers the key to creative thinking, which is the most immediate expectation in today’s labour market and a crucial issue of the future. Pokaż mniej