Magister Programu W Edukacji

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Programu W Edukacji

London South Bank University

Program MA w edukacji angażuje się w kształcenie w zakresie wieku od wczesnych lat do wieku dorosłego i jest odpowiedni dla szerokiej różnorodności placówek edukacyjnych. Istnieje silny nacisk na sprawiedliwość społeczną i włączenie społeczne oraz możliwość refleksji nad własną praktyką zawodową podczas kursów.

Kurs oferuje wyjątkową okazję dla doświadczonych profesjonalistów, aby uzyskać wyższy poziom związany z praktyką. Specjalizacje w autyzmie i SEND są również dostępne. Poszczególne moduły MA można również traktować jako Continuous Professional Development (CPD). Akredytacja wcześniejszej nauki jest również możliwa w ramach wszystkich programów MA na LSBU. Jeśli ukończyłeś opcje EIC i WYŚLIJ w LSBU, jesteś jedną trzecią drogi! (Możliwe są również APEL z innych uniwersytetów).

Uczniowie wiele zyskają dzięki pracy z różnorodną grupą rówieśników i wykładowców z szerokiego zakresu wykształcenia. Bliskie związki między Centrum Badań Edukacyjnych i IZ dają możliwości pracy z podobnie myślącymi, aktywnymi zawodowo rówieśnikami w ramach żywej i wspierającej społeczności uczącej się. Możliwości akredytacji wcześniejszej nauki są dostępne dla uczestników z odpowiednim wykształceniem i należy to omówić z opiekunem rekrutacji, który wyjaśni również procesy CPD na żądanie.

Rodzaje studiów:

 • W ramach szkoły partnerskiej w ramach kohorty szkolnej.
 • Jako niezależny student.

Charakterystyczną i innowacyjną cechą programu jest jego szkolny charakter. Dla większości uczestników ich szkoły i koledże zawsze stanowiły kontekst ich studiów. Program ten pozwala na odpowiednią ocenę pracy, którą wykonują uczestnicy, pisząc o kwestiach dotyczących centralnego zainteresowania samych siebie i ich instytucji. Przywiązuje dużą wagę do wartości podejścia opartego na profesjonalnej praktyce do studiowania na poziomie magisterskim, umożliwiając wszystkim aspektom tej praktyki informowanie i otrzymywanie informacji dzięki krytycznej lekturze literatury, teorii i odpowiednich badań.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

1 rok

Studenci biorą dwie z poniższych opcjonalnych modułów w roku 1

 • Równość i osiągnięcia
 • Język i umiejętność czytania i pisania w programie nauczania
 • Nauczać i uczyć
 • Przywództwo i zarządzanie
 • Efektywność szkolna i poprawa szkolna
 • Specjalne potrzeby edukacyjne i niepełnosprawność
 • Zrozumienie autyzmu i uczenia się
 • Autyzm indywidualności i tożsamości
 • Część 1 SENCO National Award
 • Część 2 SENCO National Award

Rok 2

Oprócz jednego z wymienionych powyżej modułów

 • Metody badawcze (obowiązkowe)

Rok 3

 • Rozprawa (obowiązkowa)


Możliwość zatrudnienia

Program MA w edukacji ma na celu pogłębienie wiedzy na temat pracy z uczniami / studentami w dowolnym środowisku edukacyjnym, w całym przedziale wiekowym edukacji dorosłych. Jest zatem istotne dla zatrudnienia w szkole, college'u, alternatywnych placówkach edukacyjnych oraz pracy z niepełnosprawnymi studentami na uczelniach wyższych. Treści mają zastosowanie do nauczycieli i personelu zajmującego się rolami innymi niż nauczyciele, takimi jak mentor, urzędnik ds. Niepełnosprawności lub asystent wsparcia uczenia się. Treść ma również znaczenie dla personelu o strategicznych i operacyjnych rolach kierowniczych.

Program ma na celu uzupełnienie i wsparcie wszystkich obecnych inicjatyw i ram rozwoju zawodowego i zawodowego. Oczywiście będzie to dotyczyć dostarczania dowodów potrzebnych do odniesienia się do standardów zawodowych dla nauczycieli, a tym samym postępu w całym zawodzie nauczyciela.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Miejsca docelowe

Dostęp do miejsca pracy (w tym wolontariat) ma zasadnicze znaczenie dla większości modułów w ramach MA.


Nauczać i uczyć

Studenci mają także możliwość czerpania korzyści z zaangażowania w profil badań Departamentu Edukacji, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie obywatelstwa globalnego i edukacji zrównoważonego rozwoju, równości i integracji oraz rozwoju osobistego i społecznego młodych ludzi w szkołach.

Będziesz korzystać z aktualnego Wirtualnego Środowiska Nauczania poprzez Moodle i będziesz aktywnie zachęcany do korzystania z szerokiej gamy usług wsparcia na uczelni. Będziesz miał dostęp do przełożonego podczas fazy rozprawy.


Wymagania wstępne

Kandydaci przeważnie praktykują nauczycieli w przedziale wiekowym od edukacji przedszkolnej do post-przymusowej. Nasze doświadczenie mówi nam, że uczniowie najbardziej zyskują, gdy uczestnicy odzwierciedlają całą społeczność szkolną i przyjmujemy zgłoszenia od innych odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów ds. Edukacji, na przykład mentorów lub innych specjalistów wsparcia.

Kandydaci do programu w edukacji MA powinien mieć dobry dyplom z wyróżnieniem w 2.2 lub wyżej.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą