Magister prawa edukacji

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Być liderem w społeczności edukacyjnej ze stwardnieniem rozsianym w prawie edukacyjnym.

Internetowy Master of Science in Education Law NSU zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów, którzy chcą zrozumieć, w jaki sposób obecne i proponowane przepisy wpływają na system edukacji w Stanach Zjednoczonych. MS in Law studenci dowiedzą się, jak identyfikować problemy prawne dotykające uczniów, nauczycieli i administratorów szkół.

4 Otwarte domy online!

 • Zdobądź tytuł magistra prawa edukacji w ciągu zaledwie 2 lat
 • Ucz się online, w zaciszu własnego domu
 • Bądź przyjęty bez wymagań egzaminacyjnych GRE lub LSAT
 • 4 daty rozpoczęcia: styczeń, kwiecień, lipiec i wrzesień

Opcjonalne koncentracje, które pomogą Ci skoncentrować się na stopniu obejmują:

 • Rzecznictwo prawa oświatowego
 • Prawo o wyjątkowej edukacji
 • Prawo cyberbezpieczeństwa

Powrót do szkoły jest ważną decyzją, a my mamy 18-letnie doświadczenie w edukacji prawnej online, aby pomóc Ci odnieść sukces. Przewaga NSU pomoże Ci skoncentrować się na pasji, aby przygotować cię do odniesienia sukcesu w swojej karierze, społeczności i życiu.

130325_thumbnail_NSULawMSEducationLawStroud22Keystone.jpg

Wydział

Integralną częścią Shepard Broad College of Law jest nasz wydział. Są prawdziwymi mentorami i wzorami do naśladowania, które rzucają ci wyzwanie i inspirują. Ich wiedza i kompetencje w ustalonych i powstających obszarach prawa stanowią pomost między tradycją a ewolucją w zawodzie prawniczym. Wydział Prawa i doświadczeni prawnicy NSU uczą wszystkich klas NSU Master of Science in Law.

Warunki przyjęć

Program jest otwarty dla studentów, którzy posiadają tytuł licencjata w szkole akredytowanej w regionie. Do przyjęcia nie jest wymagany ustandaryzowany test (GRE lub LSAT).

Kandydaci, którzy uczęszczali na zagraniczne uniwersytety lub uczelnie, są zobowiązani do oceny ich kwalifikacji akademickich pod kątem amerykańskiej równoważności instytucjonalnej (ocena kursu po kursie) przez jedną z następujących firm:

 • Josef Silny & Associates www.jsilny.com
 • Usługi edukacji światowej www.wes.org

Cudzoziemcy, którzy przebywają poza USA w momencie składania wniosku i których językiem ojczystym nie jest angielski, muszą przedstawić dowód biegłości w języku angielskim, pozytywnie wypełniając test języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) z minimalną liczbą punktów 600. Test wyniki należy przesłać do biura przyjęć. Aby uzyskać aplikację TOEFL, odwiedź stronę internetową http://www.ets.org/toefl/. Nova Southeastern University akceptuje Pearson Test of English-Academic (PTE-Academic) jako dowód znajomości języka angielskiego. Minimalny wymagany ogólny wynik dla PTE-Academic to 54. PTE-Academic będzie alternatywą dla egzaminów TOEFL i IELTS.

Programy Master of Science in Law na NSU nie są otwarte dla prawników lub studentów studiujących prawo, w tym dla wykształconych za granicą i prawników międzynarodowych.

Proces aplikacji MS

Wypełnij aplikację online. https://www.law.nova.edu/apply-now/

Istnieje bezzwrotna opłata aplikacyjna w wysokości 50 USD, którą należy uiścić w momencie składania wniosku. Opłata ta może zostać zniesiona, jeśli uczestniczysz w sesji otwartego domu online.

Oficjalne transkrypcje potwierdzające tytuł licencjata z regionalnie akredytowanego uniwersytetu oraz, w stosownych przypadkach, oficjalne transkrypcje z każdego uczęszczanego kolegium (ów) (licencjackich i magisterskich).

Kandydaci zostaną oceniani pod kątem umiejętności konstruktywnej współpracy z innymi specjalistami w środowisku online. Obejmuje to między innymi efektywną komunikację online lub osobiście z wykładowcami, pracownikami i administratorami NSU.

Czesne i opłaty

W roku akademickim 2019-2020 MS in Law pobiera się czesne za godzinę kredytową według stawki 711 USD. Dodatkowe opłaty mogą się różnić, a czesne i opłaty mogą ulec zmianie.

Personel i doradcy

 • mslawprograms@nova.edu
 • 1 800 541 6682 wew. 26367

Susan Stephan

Prodziekan studiów podyplomowych i programów internetowych oraz adiunkt prawa

 • E-mail: sstephan@nova.edu
 • Telefon: (954) 361-3611 lub 1-800-541-6682 Zewn. 26289

Jennifer McIntyre

Asystent Dziekana ds. Programów Online

 • E-mail: mcintyre@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6079 lub 1-800-541-6682 Zewn. 26079

Elizabeth DiBiase

Asystent dyrektora ds. Programów internetowych

 • E-mail: ed400@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6367 lub 1-800-541-6682 Zewn. 26367

Nova Southeastern University Shepard Broad College of Law

Shepard Broad College of Law Uniwersytetu Nova Southeastern oferuje cenne możliwości uczenia się dzięki rygorystycznym internetowym programom Master of Science in Law. Każdy z naszych programów ma na celu zwiększenie wartości Twojej kariery i przygotowanie Cię na przyszłość, przyczyniając się do poprawy życia innych.

Nasz program nauczania został stworzony dla zapracowanych profesjonalistów, którzy mają również obowiązki domowe i rodzinne. Ukierunkowane kursy online pomogą Ci zdobyć tytuł magistra prawa w zaledwie dwa lata, zgodnie z dogodnym harmonogramem, w zaciszu własnego domu lub biura.

Celem jest jak najłatwiejsze osiągnięcie celów poprzez zanurzenie się w wybranej przez siebie dyscyplinie. Nova Southeastern University Shepard Broad College of Law znajduje się w Fort Lauderdale na Florydzie.

Ostatnia aktualizacja Lis 2020

Informacje o uczelni

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Czytaj więcej

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Pokaż mniej
Fort Lauderdale