Magister praktyki inżynierskiej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Zaprojektowany dla absolwentów i praktykujących inżynierów, którzy chcą uaktualnić i zaktualizować swoją wiedzę w szybko zmieniających się dziedzinach elektroniki, materiałów i przetwarzania oraz inżynierii mechanicznej, Master of Engineering Practice (MEngPrac) to program nauczania, który można ukończyć w 12 lub 18 miesięcy.

Program został opracowany nie tylko w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony nowozelandzkich pracodawców na gotowych do pracy inżynierów, którzy są w stanie stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się globalnego, krajowego i lokalnego środowiska, ale także zaspokoić zapotrzebowanie międzynarodowych studentów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności. zdolność do zatrudnienia z nauczanym tytułem magistra. MEngPrac umożliwi ci pracę w różnych branżach i dziedzinach w Nowej Zelandii i na całym świecie.

Program obejmuje komponent zarządzania, który zapewni ci umiejętności zawodowe wymagane przez pracodawców. Obejmuje on również projekt badawczo-rozwojowy, który pozwoli na zastosowanie zaawansowanych umiejętności technicznych do problemu o znaczeniu przemysłowym. Jest to wyjątkowa okazja dla młodych profesjonalistów do poszerzania swoich umiejętności i wiedzy w wybranej dziedzinie.

Udogodnienia

Laboratoria specjalistyczne The University of Waikato School of Engineering obejmują kompleks Large Scale Lab, który oferuje zestaw warsztatów i laboratoriów poświęconych nauczaniu inżynieryjnemu i badaniom. Obejmują one druk 3D, warsztat mechaniczny i pracownie komputerowe z oprogramowaniem do projektowania technicznego.

Możliwości zawodowe

  • Inżynier elektroniki
  • Inżynier mechatronik
  • Inżynier mechanik
  • Inżynier Procesu
  • Inżynier ds. Materiałów

Przedmioty

  • Elektronika
  • Materiały i przetwarzanie
  • Inżynieria mechaniczna

Wstęp i rejestracja

Kandydaci do programu muszą:

  • Ukończyłeś odpowiednią 3- lub 4-letnią kwalifikację w pokrewnej dyscyplinie z co najmniej średnią oceną B w ciągu ostatnich lat oraz
  • Spełniać warunki wstępne dla studiów podyplomowych z przedmiotu lub tematów przedstawianych do dyplomu.

Jeśli kandydat ma doświadczenie zawodowe w dziedzinie inżynierii, może zostać przyjęty do programu według uznania akademickiego zarządu The University of Waikato .

Ostatnia aktualizacja Cze 2018

Informacje o uczelni

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Czytaj więcej

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Pokaż mniej
Hamilton , Tauranga + 1 Więcej Mniej