Magister Planowania, Polityki I Praktyki

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Planowania, Polityki I Praktyki

London South Bank University

Skoncentruj się na interakcjach między społeczeństwem, gospodarką, przestrzenią i użytkowaniem gruntów. Sprawdź, w jaki sposób plany, korzyści i konflikty są zarządzane w interesie publicznym.

Badamy rolę planowania jako zestawu mechanizmów regulacyjnych, ale co ważniejsze, jako sposobu na identyfikację szans i pomoc dla programistów (niezależnie od tego, czy są to sektory prywatny, publiczny czy też nienastawiony na zysk).


6 powodów, aby uczyć się tutaj

 1. Położony w centrum Londynu:
  Korzystamy z naszej wyjątkowej lokalizacji, aby zbadać wyzwania społeczne i możliwości, przed którymi stoi planowanie w XXI wieku.


 2. Prowadzone przez doświadczonych pracowników akademickich i praktyków:
  Prowadzone przez pracowników z zapisami wyników w badaniach i odpowiednich publikacjach. Gość i wizytujący wykładowcy z praktyki zawodowej uzupełniają nauczanie podczas całego kursu.


 3. Wizyty w witrynie i projekty na żywo:
  Jednodniowe i półdniowe wizyty w terenie na ekscytujące projekty na żywo - praktyczny cel jest uzupełniony teoretycznym zrozumieniem.


 4. Wizyta studyjna w terenie:
  Okazja do wzięcia udziału w wycieczkach terenowych i wizytach w terenie w Europie - bez dodatkowych opłat.


 5. Ustaw kierunek:
  Wybór modułu specjalizacji zapewnia elastyczność i głębię w badaniu zagadnień związanych z konkretnym aspektem planowania.


 6. Perspektywa krajowa i międzynarodowa:
  Bądź częścią społeczności akademickiej poświęconej sprawiedliwości społecznej i globalnej odpowiedzialności - dzięki inspirującemu rozkładowi gości, wydarzeniom, możliwościom wolontariackim i wymianie pomysłów.


Od 40 lat prowadzimy profesjonalnie akredytowane kursy planowania LSBU od ponad 40 lat (50 w 2018 roku).

MA jest skierowana do absolwentów różnych dyscyplin, którzy chcą prowadzić interesujący i ambitny kurs, który może prowadzić do ekscytującej i stabilnej kariery w planowaniu przestrzennym i dziedzinach pokrewnych.

Kwalifikacja jest w pełni akredytowana przez Royal Town Planning Institute, co oznacza, że ​​możesz stać się członkiem licencjatu po ukończeniu studiów. Dzięki dwuletniemu stosownemu doświadczeniu zawodowemu (w niektórych przypadkach jednego roku) możesz ubiegać się o ocenę kompetencji zawodowych RTPI i zostać pełnoprawnym członkiem. Studenci otrzymają bezpłatne stypendia RTPI i stypendia RTPI (w zależności od dostępności).

Kwalifikacja obejmuje obowiązkową jednotygodniową wizytę w terenie w Europie. W ostatnich latach studenci odwiedzili Barcelonę. Wenecja lub Dortmund. W przypadku wszystkich nowych uczestników opłaty za naukę w terenie są wliczone w opłaty za naukę. Nasze jednodniowe i tygodniowe wizyty to prezentacje i Q.

Dr Michael Leary-Owhin, dyrektor kursu, jest współredaktorem (wraz z dr. Johnem McCarthym) ważnej międzynarodowej książki "The Routledge Companion to Urban Regeneration" (2013).


Akredytacje


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

1 rok

 • Planowanie historii i teorii
 • Planowanie prawa i praktyki
 • Miejsca zrównoważone (z wizytą krajoznawczą UE)
 • Rozwój i regeneracja
 • Urban design - serce planowania
 • Rozprawa (dla dyplomu MA)

Jeden specjalistyczny moduł od:

 • Projekt urbanistyczny (specjalizacja urbanistyczna)
 • Strategie i projekty regeneracyjne (specjalizacja w zakresie rewitalizacji miast)
 • Środowisko i zarządzanie zasobami (specjalizacja w zakresie polityki ochrony środowiska)
 • Globalne wyzwania związane z planowaniem (specjalizacja planowania międzynarodowego)

Tryb pracy w niepełnym wymiarze godzin jest nauczany jeden dzień w tygodniu, z jednym lub dwoma modułami nauczanymi w każdym semestrze; plus rozprawa zostanie zakończona do końca stycznia w trzecim roku.


Oszacowanie

Moduły są oceniane przez szereg zajęć, w tym eseje, raporty zawodowe, projekty i projekty oparte na praktyce widziane egzaminy, prezentacje i dysertacji.


Możliwość zatrudnienia

Obecnie w Wielkiej Brytanii występuje niedobór wykwalifikowanych urbanistów i planistów środowiskowych w Wielkiej Brytanii, dlatego zapotrzebowanie na nasze studia podyplomowe jest szczególnie wysokie.

Perspektywy zatrudnienia są doskonałe zwłaszcza w Londynie i południowo-wschodniej Anglii. Studenci, którzy odnieśli sukces w planowaniu, mogą znaleźć pracę w administracji centralnej, samorządach lokalnych, organizacjach pozarządowych, spółdzielniach mieszkaniowych i quangach. Biorąc pod uwagę nasze rozległe powiązania z pracodawcami z sektora publicznego, prywatnego i sektora wolontariackiego, często stwierdzamy, że pracodawcy często zwracają się do nas, najpierw szukając odpowiednio wykwalifikowanych i zmotywowanych kandydatów.

Znaczna część naszych absolwentów jest zatrudniona przez organy sektora publicznego i prywatne firmy konsultingowe w zakresie planowania, nieruchomości, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, sektora transportu oraz w działach nieruchomości dużych PLC, takich jak najwięksi detaliści.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Nauczać i uczyć

Będziesz nauczany przez doświadczonych pracowników akademickich o szerokich zainteresowaniach badawczych, w tym:

 • Regeneracja i restrukturyzacja miast i gospodarek poprzemysłowych
 • Porównawcza rewitalizacja miast
 • Stworzenie miejskiej przestrzeni publicznej
 • Marketing miejski
 • Planowanie kultur i praktyk w krajach posocjalistycznych
 • Spójność społeczna, gospodarcza i terytorialna w Europie
 • Urban Rolnictwo
 • Rozwój wzdłuż korytarza Tamizy
 • Mobilizowanie projektu
 • Zrównoważony rozwój ruchu mebli użytkowych
 • Edukacja zrównoważona dla menedżerów mieszkaniowych.

Ostatnio dr Michael Leary-Owhin został przesłuchany jako ekspert w przestrzeni miejskiej przez Global News w odpowiedzi na ataki w Londynie.


Wymagania wstępne

Duża część wnioskodawców posiada stopień naukowy z geografii lub nauk społecznych pierwszego stopnia (minimum 2: 2 / stopień licencjata odpowiadający brytyjskiej drukarni drugiej klasy niższej niższy poziom). Ale zgodnie z polityką Royal Town Planning Institute będziemy rozważać kandydatów z szerokiego zakresu dyscyplin pierwszego stopnia w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych i nauk ścisłych.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,500 GBP
Pełna opłata za brytyjski / UE: 7500 £; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / UE: 3333.33 £; Opłata międzynarodowa: 583,33 £
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą