Magister nauk politycznych

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 10

Opis programu

Wybór leży u podstaw polityki. Wojna lub pokój, lewa lub prawa, wolność lub bezpieczeństwo, suwerenność lub integracja, konsensus lub konflikt - wybory mają znaczenie. Wybór jest również kluczem do twojej edukacji. Wybierz trudny intelektualnie program, w którym rozwijasz swoją wiedzę i doświadczenie w nauce o polityce. Wybierz szanowany, selektywny program, który pasuje do twoich przyszłych ambicji. Wybierz program magistra nauk politycznych na Leiden University w Leiden University .

W tym programie zdobędziesz wiedzę na temat najnowszych osiągnięć i badań w dziedzinie nauk politycznych . Celem jest przygotowanie Cię do dalszych badań akademickich i / lub rynku pracy. Jako zamierzony pomost do kariery zawodowej program zapewnia po pierwsze wiedzę teoretyczną i empiryczną, a po drugie umiejętności analityczne i metodologiczne. Ta kombinacja prowadzi do zdolności uczenia się, refleksji, badania i innowacji.

Połączenie seminariów i prac dyplomowych zapewni ci silne krytyczne uzasadnienie w podstawowych kwestiach politycznych i politycznych. Zapewni to zdolność aktywnego angażowania się w wyjaśnienia i oceny zjawisk politycznych.

Specjalizacje

  • Polityka międzynarodowa
  • Nacjonalizm, konflikt etniczny i rozwój
  • Paties, Parlaments and Democracy
  • Legitymacja polityczna i sprawiedliwość
  • Międzynarodowa Organizacja
  • Polityka holenderska (po holendersku)

Wstęp i zastosowanie

Czy chcesz ubiegać się o program magisterski Fizyka na Leiden University w Leiden University ? Dowiedz się, jak ubiegać się o program, postępując zgodnie z instrukcjami krok po kroku w sekcji aplikacji i wstępu :

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/political-science

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2019

Informacje o uczelni

Leiden University - faktyW Lejdzie i Hadze rozlokowano 7 wydziałów14 anglojęzycznych programów licencjackich200 programów anglojęzycznych magisterskich444 lata tradycji i innowacjiTop 100 uniwersytetó... Czytaj więcej

Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haga , Haga , Haga , Haga + 9 Więcej Mniej