Magister nauk o zwierzętach

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

O kursie

Kurs jest prowadzony w University Centre Myerscough i nagradzany przez University of Central Lancashire. Magister Animal Science rozwija systematyczne zrozumienie i krytyczną świadomość bieżących problemów na czele nauk o zwierzętach. Poprawiając zrozumienie przez studentów technik naukowych mających zastosowanie w praktyce, badaniach i stypendiach w naukach o zwierzętach, kurs zachęca do oryginalnego zastosowania wiedzy do rozwiązywania złożonych problemów.

Ta mgr Animal Science, przyznana przez University of Central Lancashire, uznaje wielodyscyplinarne podejście podmiotów. Kurs ma na celu rozszerzenie istniejącej wiedzy ucznia do pełnego zakresu umiejętności i wiedzy potrzebnej do informowania i kierowania rozwojem przemysłu. Magister będzie zachęcać do debaty i krytycznej oceny praktyk branżowych i badań naukowych w tej dziedzinie. Kurs umożliwi również studentom refleksję nad bieżącymi problemami i rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów, które zachęcają do oryginalności myśli.

138656_MScAnimalScience.jpg© University Centre Myerscough

Moduły kursu

1 rok

 • Animal Bioscience
 • Applied Animal Behaviour and Welfare Science
 • Porównawcza fizjologia zwierząt
 • Aktualne problemy i innowacje w przemyśle zwierzęcym
 • Hodowla zwierząt oparta na dowodach
 • Dyplom magisterski
 • Metodologia badań i projektowanie

Wymagania wstępne

Wnioski są zgłaszane przez osoby posiadające co najmniej stopnie honorowe II stopnia (2.2) (lub równoważne) w pokrewnej dyscyplinie.

Kandydaci, którzy nie posiadają tytułu z wyróżnieniem w powyższej klasie, ale z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym, zostaną powitani z zadowoleniem. Wszyscy niestandardowi kandydaci mogą zostać przesłuchani w celu oceny przydatności do kursu.

Można również rozważyć doświadczenie zawodowe plus dowody umiejętności uczenia się. Uwzględnione zostaną nietradycyjne kwalifikacje i odpowiednie doświadczenie zawodowe. Wnioskodawcy są zachęcani do przedstawienia dowodów potwierdzających ich potencjał do korzystania z kursu. Wnioskodawcy, którzy uważają, że mogą kwalifikować się do uzyskania akredytacji w zakresie wcześniejszego doświadczenia / nauki (APE / L) dla niektórych modułów, będą rozpatrywane indywidualnie.

Kandydaci, których pierwszy język nie jest językiem angielskim, będą musieli posiadać kwalifikację w języku angielskim do egzaminu IELTS 6.5 lub równoważnego.

Wszystkie oferty mogą być przedmiotem udanego wywiadu.

Nauka i ocena

Środowisko uczenia się:

Zajęcia szkoleniowe na kurs są różnorodne, w tym wykłady, seminaria, tutoriale, sesje praktyczne i warsztaty.

Oczekuje się, że studenci podejmą szeroko zakrojone niezależne badania i badania w celu wsparcia wykładów, seminariów i ocen. Praca w grupach i prezentacje grupowe stanowią ważną część kursu. Studenci będą mieli dostęp do specjalistycznego sprzętu komputerowego i oprogramowania, środowiska edukacyjnego online oraz ośrodka referencyjnego.

Oszacowanie:

Studenci wykonają różne oceny, w tym egzaminy i testy, oceny praktyczne, eseje, prezentacje, raporty i pracę w grupach.

Dodatkowe informacje:

Kurs może obejmować wizyty lub wykłady prowadzone przez zewnętrznych mówców, którzy przedstawią prace / zainteresowania badawcze różnych organizacji, które reprezentują. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się zarówno o kwestiach technicznych i omawianych wydarzeniach, jak io możliwościach zatrudnienia i rozwoju kariery w różnych dziedzinach.

Jakie doświadczenie zawodowe mogę uzyskać?

Na tym kursie nie ma formalnego stażu, ale program oferuje elastyczność pozwalającą zdobyć dodatkowe doświadczenie podczas kursu, gdzie studenci mają możliwość podjęcia dodatkowych praktyk zawodowych lub odbycia stażu u pracodawców w Wielkiej Brytanii i za granicą.

Postęp

Po pomyślnym ukończeniu kursu studenci mogą ubiegać się o doktorat.

Specjalne wymagania

Dodatkowe koszty

Dodatkowe koszty przedmiotów niezbędnych do kursu obejmują:

 • Czarny płaszcz magazynowy, 12 funtów
 • Czarne spodnie w stylu walki 15 £
 • Płaszcz laboratoryjny - 15 GBP
 • Mocne buty, kalosze i wodoodporne spodnie - 50 funtów

Dodatkowe koszty możliwości i elementów opcjonalnych dla kursu obejmują:

 • Lornetka 30 GBP
 • Wycieczki terenowe i wizyty - opcjonalnie RPA 3500 £
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are among ... Czytaj więcej

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are amongst the top UK institutions in the sector for student satisfaction - helped by exceptional resources and a unique countryside location. Our QAA Higher Education Review puts us amongst the top institutions in the country for quality learning opportunities and good practice teaching. We are very proud that 97% of Myerscough degree students progress to further study or employment. Pokaż mniej