O tym kursie

Zaprojektowany i dostarczony przez ekspertów akademickich i naukowców, ten pełny lub częściowy interdyscyplinarny program łączy studia teoretyczne z praktyczną pracą w terenie. Omówisz specjalistyczne obszary tematyczne i zdobędziesz umiejętności wymagane do rozwiązania złożonych problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem ekosystemów morskich.

Oprócz dostępu do najnowocześniejszych obiektów i zasobów edukacyjnych w naszym Europa Point Campus, kultowa Cieśnina Gibraltarska, wyjątkowa lokalizacja dla morskich badań biologicznych, zapewnia naturalne laboratorium do studiowania. Cieśniny i ich okolice od dawna są znane ze swojej bioróżnorodności morskiej.

Możesz wybrać pełne lub niepełnoetatowe studia i mieć swobodę wyboru nagrody wyjściowej (certyfikat podyplomowy, dyplom ukończenia studiów lub pełne studia magisterskie).

Program oparty jest na serii modułów zwiększających poziom specjalizacji.

 • Pierwsza część programu skupi się na oceanografii i biologii morskiej, umiejętnościach i metodach badawczych, ochronie środowiska morskiego, zrównoważonym rozwoju i zarządzaniu ekosystemami morskimi.
 • Druga część skoncentruje się na skutkach zmiany klimatu, w szczególności na przystosowaniu do zmiany klimatu i zmniejszeniu zagrożenia katastrofami w oparciu o ekosystem.
 • Ostatnia część programu magisterskiego będzie obejmować niezależny i oryginalny projekt badawczy, który zostanie oceniony za pomocą dysertacji i viva.

Podejmiesz swój projekt badawczy pracując bezpośrednio z naukowcami z University of Gibraltar iz zewnętrznymi specjalistami. Być może będzie możliwe przeprowadzenie projektu badawczego za granicą.

Struktura kursu i orientacyjny harmonogram

107424_rsz_120190109llppdaycbndfjztu_i5hlj_large.png

CATS = program transferu akumulacji, w którym 1 CAT = 10 referencyjnych (kontakt indywidualnych) godzin nauki

Wymagania języka angielskiego

Jeśli język angielski nie jest twoim pierwszym językiem, wymagane jest posiadanie jednego z następujących kwalifikacji jako dowodu znajomości języka angielskiego:

 • IELTS: 6,5 z minimum 6,0 w każdej umiejętności
 • Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE): Klasa C
 • Certyfikat Cambridge Advanced English (CAE): Klasa B
 • Pearson Test of English (Academic): 60 z 51 w każdym elemencie
 • IBT TOEFL: 90 bez podtestu poniżej 17

Profil wejściowy

 • Co najmniej drugi stopień z wyróżnieniem (preferowany 2.1) lub równoważny z danego przedmiotu. Kandydaci z innych dyscyplin posiadający 2: 1 lub 1 stopień lub 2,2 stopnia z danego przedmiotu, ale mający znaczące odpowiednie / odpowiednie doświadczenie zawodowe / życiowe (co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego / życiowego uznane przez uniwersytet za odpowiednie w zachęca się do spełnienia minimalnych kryteriów wstępu).
 • Przynajmniej dobry poziom matematyki i angielskiego w szkole średniej (GCSE, klasa C lub odpowiednik). Wymagane są sprawdzone umiejętności w zakresie ICT w zakresie przetwarzania tekstu, zarządzania bazami danych, poczty elektronicznej i Internetu. Uczniowie muszą również być w stanie skutecznie komunikować swoje pomysły na piśmie, w dyskusjach i prezentacjach medialnych.

Oferty są oparte na połączeniu kwalifikacji lub przewidywanych ocen, osobistego oświadczenia wnioskodawcy i referencji.

Akredytacja wcześniejszego uczenia się / doświadczenia (APLE)

Studenci, którzy mogą udowodnić uczestnictwo w podobnych programach, uzyskać równorzędne nagrody i / lub szerokie doświadczenie specjalistyczne, mogą uzyskać APLE i mogą przystąpić do programu na poziomie PGDip.

Niestandardowe wymagania wstępne

Alternatywne wejście na poziom PGCert można osiągnąć poprzez odpowiednio udokumentowane, szerokie doświadczenie zawodowe (np

Jeśli posiadasz zagraniczne kwalifikacje, możesz sprawdzić ich porównywalność z odpowiednikiem w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem brytyjskiego National Recognition Information Center (NARIC), który świadczy usługi doradcze.

Opłaty

 • Strona główna: 7 750 £
 • Międzynarodowe: 15 000 £

Zastosować

Aplikacje na rok akademicki 2020/2021 zostaną otwarte w październiku 2019 r. Termin składania wniosków czerwiec 2020 r .

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
University of Gibraltar
Ostatnia aktualizacja Wrzesień 16, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 14, 2020
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,750 GBP
- Dom
Termin
Czerwiec 30, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 14, 2020
Data końcowa
Sie 27, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 30, 2020

Wrz 14, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 30, 2020
Data końcowa
Sie 27, 2021

Intro to MSc Marine Science