Magister nauk biologicznych

Informacje ogólne

Opis programu

Czy interesuje Cię biologia ekosystemów rolniczych, miejskich lub naturalnych?

Dołącz do nas, aby zgłębić zagadnienia biologiczne w entomologii, patologii roślin, chwastach i abiotycznych stresach roślin. Absolwenci studiów na Wydziale Biologii Rolniczej zajmują się zagadnieniami od ekologii inwazji roślin i owadów po molekularne interakcje roślin i mikroorganizmów. Nasi uczniowie mogą pracować w szklarniach lub uprawach rzędowych, na pastwiskach, na łąkach o niskiej trawie lub na alpejskich łąkach. Rozległość naszego wydziału oznacza, że studenci zdobywają wiedzę, doświadczenie i uznanie dla biologii podstawowej i stosowanej w wielu środowiskach. Nasi uczniowie są dobrze przygotowani do rozwiązywania najbardziej złożonych i palących problemów związanych z bezpieczeństwem żywnościowym i zrównoważeniem ekosystemu.

Być może interesujesz się biologią i chcesz pomóc w poprawie równowagi ekosystemu, ale nie wiesz, jak to zrobić?

Absolwenci naszego wydziału mają okazję spotkać się i pracować z naukowcami, którzy mają różnorodne zawody i wiedzę, co pomaga naszym studentom dowiedzieć się, jaka ścieżka kariery jest dla nich odpowiednia. Nasi studenci współpracują z naukowcami w start-upach i firmach o ugruntowanej pozycji (niektóre założyli nasi absolwenci). Mogą również współpracować z naukowcami w organizacjach pozarządowych, np. Naukowcami CGIAR. Absolwenci naszego wydziału mają również możliwość pracy z kolegami z wielu agencji federalnych i stanowych zlokalizowanych w Fort Collins lub w jego pobliżu. Obejmuje to Departament Rolnictwa Kolorado (CDA), Służbę Badań Rolniczych Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA, ARS) lub Służbę Inspekcji Zdrowia Zwierząt i Roślin USDA (USDA, APHIS), stanowe i federalne służby leśne (USFS), United States Geological Survey (USGS) lub Centers for Disease Control (CDC).

Zostań naukowcem, którym chcesz być.

Nasi absolwenci podejmują wiele ekscytujących karier w naukach rolniczych. Niedawni absolwenci naszego wydziału to teraz właściciele firm, wykładowcy uniwersyteccy, naukowcy z USDA lub USFS, nauczyciele K-12, kierownicy laboratoriów, pracownicy, naukowcy w firmach takich jak Bayer i agenci rozszerzenia.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Mission The College of Agricultural Sciences engages its stakeholders by collaboratively identifying critical needs and co-creating knowledge to address key agricultural challenges. We actively engage ... Czytaj więcej

Mission The College of Agricultural Sciences engages its stakeholders by collaboratively identifying critical needs and co-creating knowledge to address key agricultural challenges. We actively engage in applying this knowledge and preparing our students to become successful global citizens. Pokaż mniej