Magister międzynarodowego marketingu mody

Informacje ogólne

Opis programu

Światowa branża modowa jest wyceniana na ponad dwa biliony dolarów i stanowi jedną z największych gospodarek na świecie. * Wraz z rozwojem cyfrowych osiągnięć i siły nabywczej międzynarodowy świat mody znajduje się na rynku przejrzystych, etycznych i zorientowanych na klienta strategii .

Odpowiadając na wezwanie dla absolwentów kierunków specjalistycznych z dyscypliną zarówno w modzie jak i marketingu, MSc International Fashion Marketing został przebudowany wraz z przemysłem, aby dostarczyć praktycznej, technicznej wiedzy niezbędnej do konkurowania i rozwoju w tej dynamicznej branży.

Marketing modowy nieustannie ewoluuje wraz z technologią i coraz bardziej dostępnym rynkiem.

* McKinsey and the Business of Fashion, The State of Fashion 2017

Twoja kariera

Staniesz się częścią niszowej, ale zróżnicowanej społeczności studenckiej, doświadczając prawdziwie międzynarodowego środowiska pracy, ucząc się od rówieśników i nauczycieli z całego świata, uzyskując prawdziwy wgląd w główne podobieństwa i różnice w podejściach do marketingu mody i konsumentów na całym świecie.

Rozwiniesz:

  • głębsze zrozumienie problemów realnego świata, które wpływają na branżę modową z Wielkiej Brytanii i perspektywy globalnej
  • odpowiedzialne podejmowanie decyzji i zachowania etyczne
  • kreatywne umiejętności w kluczowych obszarach marketingu mody, takich jak branding, komunikacja, informacje konsumenckie poprzez prezentacje wizualne, filmy i warsztaty
  • dopracowana praktyczna wiedza na temat zastosowania, poparta doświadczeniem w branży

Twoje doznania mistrzowskie wzbogacają warsztaty i zaproszeni goście. Poznasz rynek mody w Mediolanie, odwiedzając kolekcję modową, w której biorą udział studenci mody, naukowcy i marki z całego świata. Lokata przemysłowa zapewnia bardzo potrzebne możliwości nawiązywania kontaktów i szansę na utrzymanie praktycznych umiejętności podczas studiów podyplomowych.

Co będziesz studiować

Współczesne problemy w międzynarodowym marketingu mody

Będziesz rozwijać wiedzę i umiejętności, aby krytycznie badać współczesne tematy międzynarodowe w dynamicznym i dynamicznym biznesie mody, jednocześnie zdobywając zrozumienie zrównoważonych i etycznych praktyk na rynku. W ramach tego modułu będziesz uczestniczyć w wycieczce, która pozwoli ci poznać rynek mody w realnym kontekście.

Kreacja marki mody

Poznasz koncepcje brandingu i zarządzania marką oraz dokonasz dogłębnej eksploracji elementów tożsamości marki. Nasza profesjonalna seria warsztatów zawiera narzędzia cyfrowe, które będą kwestionować i rozszerzać kompetencje krytyczne i kreatywne. Ostatecznym celem tego modułu jest umożliwienie zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności przyszłym pracodawcom poprzez wytworzenie nowej koncepcji marki modowej.

Omnichannel Fashion Communication

Złożoność współczesnej komunikacji marketingowej została zbadana, gdy podkreślamy znaczenie, jakie dla marek modowych ma przekazywanie odpowiedniego, spójnego obrazu i przesłania za pośrednictwem zintegrowanej strategii komunikacji marketingowej. Zachęcamy do naśladowania aktywności praktyków za pomocą standardowych wytycznych branżowych, zaprojektowanych z myślą o wyzwaniach zarówno twórczych, jak i handlowych.

Zachowanie konsumenckie w modzie

Głównym elementem koncepcji marketingowej jest potrzeba zrozumienia przez przedsiębiorstwa kwestii, które wpływają i kształtują zachowanie w różnych środowiskach i kontekstach. Nauczysz się włączać lokalne, europejskie i globalne aspekty zachowań konsumenckich w modzie i analizujesz znaczenie zrozumienia konsumentów podczas formułowania strategii marketingowej na rynku cyfrowym.

Moda Kupowanie, Merchandising i Logistyka

Ten moduł zawiera przegląd procesu zakupu, merchandisingu i funkcji logistycznych w organizacji mody, omawiając każdy krok od koncepcji produktu do dostarczenia propozycji klienta w hali produkcyjnej. Zawieramy projekt z uznaną firmą modową, w której jesteś odpowiedzialny za kupowanie i działania merchandisingowe, dając ci doświadczenie w realnym kontekście.

Międzynarodowe planowanie i strategia marketingowa w modzie

Moduł ten wykorzystuje technikę aktywnego uczenia się w celu przygotowania i umożliwienia ci pewnej pracy w środowisku marketingowym, ponieważ twoje umiejętności i wiedza są testowane poprzez uczestnictwo. Będziesz w stanie krytycznie analizować i oceniać możliwości rynkowe w kontekście międzynarodowym, przygotowując się do kariery na wyższym stanowisku marketingowym.

Etyka, zarządzanie i odpowiedzialne przywództwo

Badając sektory prywatne, publiczne i społeczne przedsiębiorstwa, zostaniesz wyposażony w zestaw narzędzi analitycznych i koncepcji odpowiedzialnych za podejmowanie odpowiedzialnych decyzji, podkreślając jednocześnie różnicę między zachowaniem zgodnym z zasadami etyki i zachowaniem etycznym. Zyskasz teoretyczne i praktyczne zrozumienie zagadnień realnego świata, z Wielkiej Brytanii i globalnej perspektywy, i nauczysz się z zasad pokrewnych PRME i cech wspólnych dobra, które są kluczowe dla tego modułu.

Stosowana profesjonalna praktyka

W oparciu o wiedzę zdobytą w zakresie Etyki, Zarządzania i Odpowiedzialnego Przywództwa oraz z naciskiem na autorefleksję, w tym module rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe, podejmując profesjonalne zaangażowanie. Związek między tymi dwoma podstawowymi modułami wzmacnia znaczenie etycznego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji i przywództwa w ramach przyszłej kariery.

Masters Research Project

Ostatnim elementem programu jest Masters Research Project, który daje ci możliwość zaprojektowania i podjęcia oryginalnych badań. Zastosujesz metody i teorie, które są powszechnie używane w ramach Międzynarodowego Marketingu Mody i przy wsparciu międzynarodowej literatury ukazują najlepsze praktyki w tej dziedzinie.

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

Typowe wymagania wstępne

Wielka Brytania Dyplom 2: 2 lub równoważny

Język angielski

Akademicki wynik IELTS 6,0 (lub odpowiednik) bez elementu poniżej 5,5.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do programu English for University Study.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2018/19

  • Strona główna: 5500 £
  • RUK: 5500 £
  • UE: 5500 £
  • Międzynarodowe: 12600 £

Jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 roku, są to opłaty roczne lub modułowe, które odnoszą się do czasu trwania kursu; jednak opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i refundacji.

Dodatkowe koszty

Oprócz opłat za studia, możesz również ponosić dodatkowe koszty w czasie pobytu na uniwersytecie.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Jeśli masz pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych w 2018/19, proszę skontaktować się z zespołem zadawania pytań przez studentów.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studenckiego

Dla nowych studentów zagranicznych wydarzenia orientacyjne rozpoczynają się 14 września 2018 roku . Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom zagranicznym w osiedleniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnej induction studentów i nauczania.

W tym czasie odbędzie się wiele zabawnych i pouczających zajęć, w tym wycieczki po kampusach i miastach, a także imprezy powitalne, w których można spotkać innych zagranicznych studentów.

Akredytacja EPAS

Magister International Fashion Marketing jest akredytowany przez Europejską Fundację Rozwoju Programu Akredytacji Programu Zarządzania (EPAS). GCU jest jedną z zaledwie 77 instytucji w 36 krajach, aby uzyskać akredytację EPAS.

To poparcie zapewnia, że ​​stopień jest zaprojektowany i dostarczony w sposób zarówno akademicki rygorystyczny i ma praktyczne znaczenie dla studentów w dzisiejszym globalnym środowisku.

Akredytacja CIM

Chartered Institute of Marketing (CIM) jest wiodącym profesjonalnym ciałem dla marketerów na całym świecie i istnieje, aby rozwijać zawód marketingu, utrzymywać profesjonalne standardy i doskonalić umiejętności praktyków marketingu.

GCU połączyło siły z CIM, aby dać uczniom możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych poprzez CIM Graduate Gateway. Kwalifikacje CIM są bardzo pożądane przez pracodawców i są zgodne z naszymi własnymi stopniami, co zapewnia, że ​​wyposażamy uczniów w najlepsze możliwości udanej kariery marketingowej.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Czytaj więcej

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Pokaż mniej
Glasgow , Londyn + 1 Więcej Mniej

Akredytacje

EFMD Epas Accredited