Magister międzynarodowego biznesu

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

Zdobądź głębokie, praktyczne zrozumienie globalnego biznesu, zdobądź międzynarodowe doświadczenie w terenie i dostosuj swój dyplom do własnych zainteresowań i celów dzięki programowi studiów magisterskich opartemu na naszym nagradzanym Global MBA.

Z biznesem u podstaw, twój stopień naukowy został zaprojektowany tak, abyś nauczył się pracować w zespołach międzykulturowych, rozwijał swoje unikalne umiejętności przywódcze i rozumiał, jak możesz kształtować przyszłość.

Program

Rozwiń szerokie zrozumienie we wszystkich obszarach międzynarodowego biznesu i wgląd w kluczowe koncepcje biznesowe. Ten roczny program magisterski przygotowuje cię do pracy w wielu dziedzinach i zapewnia idealną podstawę przed dalszą specjalizacją.

Każdy roczny tytuł magistra w Hult tę samą strukturę. Na każdym etapie wyjdziesz poza biznes, aby poznać świat, przyszłość i siebie. Studiuj tematy przez globalny obiektyw, poznaj technologie kształtujące naszą przyszłość i zdobądź pewność siebie, aby skutecznie prowadzić.

Program podstawowy: Będziesz uczyć się swoich podstawowych kursów w swoim kampusie, zdobywając kompleksowe zrozumienie wybranego obszaru tematycznego, jednocześnie budując swoje umiejętności przywódcze poprzez praktyczne, praktyczne uczenie się.

Doświadczenie Capstone: zwieńczenie twojego programu głównego zagłębia się w techniki i technologie wykorzystywane do innowacji biznesowych w przyszłości i zachęca do zastosowania wszystkiego, czego do tej pory nauczyłeś się w wyzwaniu capstone.

Electives

Umiejętności oparte na danych: Wykorzystując analizę dużych zbiorów danych w celu zidentyfikowania umiejętności, których pracodawcy szukają na całym świecie, umieściliśmy nauczanie tych umiejętności zawodowych i technicznych w twoim programie, abyś mógł zapewnić, że ukończysz studia z umiejętnościami, których potrzebujesz do roli, którą chcesz .

Global Campus Rotation

Uruchom program w San Francisco, Boston, Londyn, czy Dubai następnie zabrać fakultatywnymi w jak wielu z Hult światowych uczelniach jest jak chcesz. Będziesz uczyć się razem ze studentami z ponad 160 narodowości i ukończyć studia w globalnej sieci.

122764__MG_6972.jpg

Podwójny stopień

Specjalizuj swoją wiedzę specjalistyczną, gdy zdobędziesz roczny tytuł magistra w międzynarodowym biznesie i drugi stopień magisterski w zaledwie 18 miesięcy przyspieszonej nauki. Ukończ dwa stopnie magisterskie i wyróżnij się jeszcze bardziej na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku globalnym.

Aby uzyskać stopień drugiego magistra, wybierz jeden z poniższych w naszych kampusach w USA:

 • Magister marketingu międzynarodowego (oferowane w Bostonie)
 • Masters in Finance (oferowane w Bostonie)
 • Masters in Business Analytics (oferowane w San Francisco)
 • Masters in Disruptive Innovation (Oferowany w San Francisco)

Akredytacja

Hult jest uznawany przez trzy najbardziej prestiżowe międzynarodowe instytucje akredytujące: Business to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), Association of MBAs (AMBA) oraz EQUIS (The European Quality Improvement System). Jesteśmy pierwszą szkołą biznesu w USA, która uzyskała tę potrójną akredytację, którą posiada zaledwie 1% szkół biznesu na całym świecie.

Warunki przyjęć

Oceniamy kandydatów indywidualnie na podstawie siły ich całego profilu. Twój popęd i sposób myślenia są tutaj ważnymi wskaźnikami Twojego sukcesu, a my cenimy je tak samo, jak Twoje potwierdzone osiągnięcia.

Wymagania kwalifikacyjne:

 • Licencjat lub równoważny z dowolnego przedmiotu
 • Mniej niż trzy lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego

Odpowiedni wnioskodawcy muszą dostarczyć:

 • Aktualne CV / CV
 • Osobiste oświadczenie jako esej na 400–500 słów
 • Jeden dokument naukowy lub zawodowy
 • Kopia dyplomu licencjata lub równoważnego dokumentu
 • Transkrypty (w języku angielskim) ze wszystkich uniwersytetów
 • Wyniki testu wstępu *
 • Dowód znajomości języka angielskiego *
 • Opłata za wniosek w wysokości 150 USD

* Twój doradca ds. Rejestracji poinformuje Cię, jeśli będziesz musiał je przesłać.

Finansowanie

Hult oferuje kwalifikujące się stypendia oparte na zasługach i stypendia w zależności od potrzeb. Możemy również pomóc Ci doradzić w sprawie programów pomocy finansowej w twoim kraju.

Czesne na lata 2020-21

 • Boston: 47 500 USD
 • San Francisco: 49 500 USD
 • Londyn: 34 000 £
 • Dubaj: 171,000 AED

Hult International Business School zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w oferowanych kursach, wymogach ukończenia szkoły, lokalizacjach, opłatach programowych i zakwaterowaniu w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Upewnij się, że przeczytałeś i zrozumiałeś nasz regulamin, który zostaniesz poproszony o zaakceptowanie w momencie składania wniosku.

Ostatnia aktualizacja Paź 2019

Informacje o uczelni

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world.

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world. Pokaż mniej
Londyn , Cambridge , San Francisco , Dubai , Szanghaj , Londyn , Nowy Jork + 6 Więcej Mniej

Akredytacje