Magister metod obliczeniowych w nauce

Informacje ogólne

Opis programu

Master in Computational Methods in Science ma na celu wprowadzenie studentów w naukę o leczeniu i analizie danych eksperymentalnych, aby absolwent STEM mógł docenić moc oferowaną przez metody ilościowe i umieć je wykorzystywać w swojej dyscyplinie

cele

Języki programowania ułatwiają pozyskiwanie, organizowanie, porządkowanie, filtrowanie, przetwarzanie, udoskonalanie, reprezentowanie i wreszcie wyjaśnianie danych naukowych uzyskanych w dyscyplinach eksperymentalnych. Szczególną uwagę przywiązuje się do przetwarzania i analizy danych przez komputer oraz do obsługi najczęściej używanych pakietów oprogramowania. Magister zostanie zorganizowany wokół Eksperymentalnej pracy magisterskiej (TFM) na określony temat badawczy, zaproponowany przez dział.

Kursy, które będą prowadzone, będą wybitnie metodologiczne, dotyczące procedur, algorytmów i analiz, o charakterze formalnym, wystarczająco ogólne, aby każdy uczeń stosował je pod kierunkiem nauczyciela w wybranej pracy. Rozważany jest opcjonalny moduł, który zawiera kursy na temat bardziej szczegółowych technik lub procedur dyscyplin, takich jak bioinformatyka, fizyka i matematyka stosowana, biologia i środowisko lub chemia.)

Profil

Absolwenci STEM (nauki ścisłe, technologia, inżynieria i matematyka).industry, businessman, man geralt / Pixabay

program

Ten program ma 4 podstawowe filary:

1. miejsce Praca magisterska

Magister ma praktyczny charakter skoncentrowany na realizacji ostatecznego projektu magistra w projekcie związanym z analizą danych w dyscyplinie wybranej przez studenta.

W programie znajduje się spersonalizowana usługa poradnictwa w zakresie porad na temat takich prac i opcjonalnych przedmiotów, które najlepiej pasują do profilu ucznia.

2. miejsce Dynamiczny program nauczania

Ten program ma 60 punktów ECTS, podzielonych na 3 moduły.

Pierwszy moduł to 30 ECTS i odpowiada końcowemu projektowi magistra wspomnianemu powyżej.

Moduł 2, który obejmuje 18 punktów ECTS, odnosi się do zestawu przedmiotów ogólnych.

I na koniec, moduł 3 ma 12 opcjonalnych ECTS, dzięki czemu uczeń może skonfigurować swój program nauczania zgodnie z własnymi preferencjami

3. miejsce Odjazdy profesjonalne

Szeroki rynek pracy i liczne wyjścia, ponieważ studenci studiujący tego mistrza mogą skoncentrować swoją karierę zawodową w następujących obszarach:

 • Akademicki Dostęp do programów doktoranckich z zakresu badań takich jak:
  • Przemysł medyczny farmaceutyczny i biotechnologiczny
  • Przemysł produkcji biologicznej
  • Zarządzanie środowiskiem

4. miejsce Oprogramowanie

Jako główna oś studenci zostaną przeszkoleni w programowaniu w języku R, Matlab, Python i Labview (w zależności od wybranych przedmiotów). W ten sposób uczniowie nauczą się rozwijać wiedzę zdobytą na studiach magisterskich i będą mogli zastosować je w praktyce w tych środowiskach programowania.

Moduły

Moduł 1: Praca magisterska 30 ECTS

 • Temat 1.1: Projekt badawczy

Moduł 2: Informacje ogólne 18 ECTS

 • Temat 2.1: Etyka
 • Temat 2.2: Programowanie
 • Temat 2.3: Przetwarzanie i analiza danych

Moduł 3: Opcjonalnie 12 ECTS

 • Temat 3.1: Opcjonalny

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Czytaj więcej

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Pokaż mniej
Pamplona , Madryt , San Sebastián + 2 Więcej Mniej