Magister metod badań psychologicznych (rozwój dziecka)

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Ten mgr jest nauczany przez nasz zespół ekspertów psychologów specjalizujących się w rozwoju wczesnego dzieciństwa. Jego celem jest szkolenie w zakresie prowadzenia badań nad rozwojem dziecka. Ten kurs jest odpowiedni dla absolwentów kierunków psychologicznych lub pokrewnych, a także dla specjalistów pracujących z dziećmi w ramach ciągłego rozwoju zawodowego.

Omówiliśmy szereg zagadnień, od rozwoju społecznego i poznawczego po autyzm i inne nietypowe problemy rozwojowe, po psychologię zdrowia praktyk żywieniowych niemowląt.

Nauczanie opiera się na praktyce z udziałem psychologów społecznych, psychologów zdrowia, neuropsychologów i prymatologów. Oprócz miesięcznego stażu, będziesz także czerpać korzyści z praktycznego uczenia się poprzez naszą wewnętrzną grupę, która jest integralną częścią nauczania i badań nad magisterską.

Będziesz pracował w dedykowanym biurze MSc na uniwersytecie. Będziesz mieć także akademickiego przełożonego, który będzie wspierał i wspierał Twój rozwój, włącznie z twoim projektem pracy badawczej.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Zdobędziesz bezpośrednie doświadczenie dostosowane do twoich aspiracji zawodowych poprzez staż i naszą wewnętrzną grupę

# 2 100% naszego wpływu na badania w dziedzinie psychologii jest oceniane jako najlepsze na świecie (REF2014)

# 3 Twoja dysertacja pozwoli ci przeprowadzić rozległe badania nad wybranym aspektem rozwoju dziecka

Miejsca pracy

Przeprowadzisz miesięczne umieszczenie w odpowiednim kontekście.

Szczegóły kursu

Kurs składa się z czterech podstawowych modułów, badań i dysertacji. Oferujemy także pewną elastyczność, umożliwiającą studentom wybór modułu z innego przedmiotu, jeśli może to zaspokoić ich osobiste potrzeby szkoleniowe.

Nauczanie

Nauczanie odbywa się na różne sposoby, w tym samouczki, pokazy i zajęcia praktyczne, ale większość jest oparta na seminariach.

Zazwyczaj uczysz się w małych grupach w specjalistycznych kursach z doktorantami pierwszego roku lub innymi studentami studiów podyplomowych (na przykład w modułach z innych kursów magisterskich).

Dyrektor kursu

Dr Catherine Grainger, dyrektorka kursu

Sekretarz podyplomowy

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Opłaty - 2018/2019

  • Za granicą: 15 250 £
  • Strona główna / UE: 6 300 GBP
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Pokaż mniej