Magister mediów cyfrowych i społeczeństwo

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Świat szybko się zmienia w wyniku digitalizacji, globalizacji, łączności internetowej i mediów społecznościowych, co sprawia, że ​​jest to ekscytujący czas na studiowanie mediów cyfrowych.

Nasz mgr Digital Media and Society kładzie duży nacisk na zrozumienie współczesnego środowiska tworzenia wieloplatformowych treści oraz potencjału sieci wielokanałowych i ich konsumpcji. Kurs zapewni ci umiejętności i doświadczenie, aby stać się ekspertem w dziedzinie mediów cyfrowych, zapewniając idealną Pathway do udanej kariery cyfrowej w wielu różnych sektorach.

Magister jest częścią naszego rosnącego portfolio badań i nauczania w dziedzinie technologii cyfrowych. Dzięki temu kursowi uzyskasz uniwersalne umiejętności do cyfrowej kariery, z możliwością wyboru własnej Pathway uczenia się i celów nauki.

Mamy doskonałe doświadczenie w zrozumieniu potrzeb studentów i przygotowaniu ich do kariery, w której mogą przyczynić się do transformacji gospodarki cyfrowej.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Zdobądź uniwersalne umiejętności do cyfrowej kariery, z elastycznością, aby wybrać własną Pathway uczenia się i cele uczenia się

# 2 98% naszych absolwentów studiów podyplomowych jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (badanie Destination of Leavers from Higher Education 2015/16)

# 3 University of Stirling zajmuje 1. miejsce w Szkocji i 10 najlepszych w Wielkiej Brytanii dla mediów i filmoznawstwa (The Guardian University Guide 2018)

Szczegóły kursu

Możesz studiować w pełnym wymiarze godzin przez rok lub w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat.

Nauczanie

Wykładany kurs odbywa się w ramach dwóch 15-tygodniowych semestrów Uniwersytetu i obejmuje wykłady, seminaria, tutoriale i studia przypadków.

Nacisk kładzie się na zróżnicowaną ocenę, rozwiązywanie problemów i krytyczne sposoby realizacji.

Oszacowanie

Będziesz oceniany za pomocą różnych strategii oceny, w tym zadań pisemnych, egzaminów, praktycznych zespołów i indywidualnych projektów.

Dyrektor kursu

Dr Thomas Allmer

44 (0) 1786 467539

thomas.allmer@stir.ac.uk

Opłaty - 2018/2019

  • Za granicą 15 250 £
  • Strona główna / UE 6 300 GBP
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Pokaż mniej