Witamy w matematyce na szczycie Europy! W tym wspólnym programie magisterskim, udzielonym we współpracy ze Stockholm University i Królewskim Instytutem Technologii, szukamy wysoce zmotywowanych studentów, którzy chcą pogłębić zrozumienie matematyki i komunikacji. Oferujemy wysokiej jakości kształcenie, szerokie możliwości specjalizacji i osobistą opiekę dla każdego ucznia, zapewniając pełne wykorzystanie studiów.

Powody do wyboru

Matematyka na szczycie Europy:
Jako wspólny program Stockholm University
i Królewskiego Instytutu Technologii (KTH), edukacja ta jest unikalna w oferowaniu szerokiej wiedzy wśród nauczycieli, szerokiej puli zajęć fakultatywnych i podwójnego stopnia magistra. Środowisko nauczania jest międzynarodowe i dynamiczne, a wykłady prowadzone są zarówno na Stockholm University w Stockholm University iw KTH. Oprócz tego studenci mogą wziąć udział w ogólnym seminarium w Sztokholmskim Centrum Matematyki.

Badania ściśle związane z silnym środowiskiem badawczym:
Sztokholm oferuje bogate środowisko matematyczne, w którym studenci są aktywnie zachęcani do udziału w seminariach badawczych w KTH, SU oraz Institute Mittag-Leffler. Wszyscy nauczyciele biorący udział w tym programie są aktywnymi badaczami, a dwóch nauczycieli (po jednym z każdej uczelni) ogólnie daje kursy we współpracy. W rezultacie nasi uczniowie spotykają się z większą liczbą naukowców poprzez ich edukację, w porównaniu do podobnych programów magisterskich gdzie indziej.

Struktura programu

Ten 120-punktowy program ECTS jest podzielony na trzy różne bloki kursu, zaczynając od podstawy matematyki na poziomie zaawansowanym przed zaprojektowaniem specjalizacji w drugim semestrze. Blok poszerzający obejmuje obowiązkowe kursy z zakresu teorii przedmiotów ścisłych, komunikacji z matematyką i kursów fakultatywnych, które można wybierać bez względu na przedmiot czy poziom. Ostatnim elementem studiów jest praca dyplomowa, w ramach której samodzielnie planujesz, realizujesz i raportujesz swój projekt badawczy, nadzorowany przez jednego z naszych badaczy.

Kursy magisterskie z matematyki są ogólnie prowadzone w tempie 25%, rozciągającym się przez cały semestr, z jedną okazją do nauczenia na tydzień. Chociaż często odbywa się tylko jedno cotygodniowe spotkanie, nauczyciele pragną być dostępni dla studentów przez resztę czasu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Studenci mogą również uzyskać wsparcie od swoich mentorów, koordynatorów programu lub personelu administracyjnego.

Pierwszy rok

  • Algebra i geometria 7,5 punktów
  • Analiza 7.5 punktów
  • Topologia 7.5 punktów
  • Dyskretna matematyka 7,5 punktów
  • Przedmioty obieralne w matematyce 30 punktów

Drugi rok

  • Teoria nauki i komunikacji 15 punktów
  • Opcjonalne kursy w dowolnym temacie 15 punktów
  • Praca magisterska z matematyki 30 punktów

Perspektywy rozwoju kariery

Edukacja matematyczna ma zastosowanie we wszystkich dziedzinach, w których stosowane są zaawansowane metody matematyczne. Przykłady obejmują obliczenia numeryczne w technologii i naukach przyrodniczych, szacowanie prawdopodobieństwa, ustalanie cen w sektorze finansowym i rozwój algorytmów stosowanych w celu zapewnienia bezpiecznego transferu danych. Program ten stanowi doskonałą podstawę do studiów doktoranckich (w których jedna trzecia naszych absolwentów kontynuuje naukę) w zakresie matematyki lub przedmiotów pokrewnych, a także oferuje badania i rozwój w sektorze przemysłowym i biznesowym. Wydział Matematyki organizuje co roku targi pracy dla studentów szukających jeszcze więcej inspiracji.

Dlaczego Stockholm University ?

Studiowanie na Stockholm University w Stockholm University robi różnicę

Stockholm University jest jednym ze 100 najwyżej notowanych uniwersytetów na świecie i największej szwedzkiej instytucji szkolnictwa wyższego z najwyższej jakości edukacją i wybitnymi badaniami w szerokim zakresie dziedzin.

Nasz kampus znajduje się w Królewskim Parku Narodowym, zaledwie kilka minut od centrum Sztokholmu. Sztokholm został niedawno oceniony jako najbezpieczniejsza stolica w Europie i słynie z wielu zielonych i czystych terenów. Sztokholm jest liderem w obszarach takich jak opieka społeczna, równość, IT, zrównoważony rozwój i innowacje. Znany z bycia otwartym społeczeństwem, Szwecja zajmuje także drugie miejsce na świecie w Indeksie Postępów Społecznych.

Wymagania kwalifikacyjne

Stopień odpowiadający Bachelor of Science o 180 punktów. Ukończone kursy odpowiadające kursom Algebra III, AL 7.5 punktów, Podstawy analizy, AL 7.5 punktów. Ponadto wymagane jest wykazanie się znajomością języka angielskiego na poziomie szwedzkiego liceum.

Wnioski i czesne są wymagane, chyba że jesteś obywatelem UE / EOG lub posiadasz status długotrwałego / stałego pobytu w Szwecji (lub tymczasowy pobyt z powodów innych niż studia).

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Stockholm University »

Ostatnia aktualizacja Październik 9, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 31, 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
280,000 SEK
Całkowita czesne: 280 000 SEK; Obywatele UE / EOG Obywatele UE nie są zobowiązani do uiszczenia opłat
Deadline
Sty 15, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 31, 2020
Data końcowa
Czerwiec 5, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020

Sie 31, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020
Data końcowa
Czerwiec 5, 2022