Magister marketingu mody i luksusu

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Magister Fashion & Luxury Marketing z siedzibą w sercu Barcelony , jednej z najlepszych stolic mody, zapewni Ci kompetencje potrzebne do projektowania i realizacji strategii marketingowych związanych z modą i luksusem z rygorystycznymi umiejętnościami zarządzania.

Praktycznie ukierunkowany i zorientowany na arenie międzynarodowej, nasz program opiera się na wiodących praktykach i uznanych na arenie międzynarodowej profesorach, aby zapewnić szerszą perspektywę biznesową.

Podczas kursu otrzymasz również praktyczną praktykę podczas opcjonalnego stażu trwającego od 4 do 6 miesięcy w najlepszych firmach krajowych i międzynarodowych. Co więcej, spersonalizowany program coachingowy pomoże Ci znaleźć idealną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Powody, dla których warto wybrać ten program magisterski

Doświadczony wydział

Nasz program jest prowadzony przez wysoce doświadczoną kadrę, złożoną ze światowej klasy naukowców i specjalistów z branży, z którymi zyskasz prawdziwe podejście do biznesu modowego i luksusowego.

Zastosuj teorię w praktyce

Jeśli zdecydujesz się studiować nasz program, będziesz miał do czynienia z wysoce stosowanymi działaniami, takimi jak dyskusje oparte na studiach przypadków, konsultacje projektów z prawdziwymi firmami, praktyczne warsztaty i opcjonalny staż trwający od 4 do 6 miesięcy .

Certyfikat umiejętności miękkich

Ten certyfikat, który jest osadzony w klasach programu, pozwoli ci zdobyć główne umiejętności miękkie, które są obecnie wymagane w świecie mody . Nasz wydział, we współpracy z TBS Career Starter, zapewni Ci spersonalizowane narzędzia coachingowe, które pomogą Ci rozwinąć karierę w zarządzaniu marketingowym.

Zwiększ swoją zdolność do zatrudnienia

Ponad 91% naszych absolwentów studiów magisterskich znajduje zatrudnienie w ciągu 4 miesięcy od ukończenia studiów, a liczba ta wzrasta do 97% w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów .

Barcelona, najlepsze centrum mody

Dzięki najnowocześniejszemu wzornictwu i innowacyjności, miasto jest coraz bardziej znane na całym świecie jako jedna z 10 największych stolic mody i luksusu i gości niektóre z największych marek na arenie światowej.

Treść programu

Magister marketingu mody i luksusu odbywa się na 3 okresach i obejmuje następujące kursy:

 • Analiza marketingowa i badania
 • Strategiczne zarządzanie przedsiębiorstwem
 • Zintegrowana komunikacja marketingowa
 • Międzynarodowy rozwój biznesu
 • Zrozumienie rynków luksusowych i konsumentów
 • Wdrażanie strategii marketingowych
 • Kanały sprzedaży i sprzedaży
 • Metody badawcze i podstawowe umiejętności biznesowe

Jako ekskluzywna funkcja, nasz program magisterski obejmuje następujące kursy podstawowe:

Certyfikat umiejętności miękkich

Doskonal swoje umiejętności behawioralne i relacje i uzyskaj certyfikat doskonałości w zarządzaniu i przywództwie.

Misja konsultacyjna firmy

Wykonaj zadanie doradcze w imieniu prestiżowej firmy partnerskiej TBS.

Praca magisterska

Dowiedz się, jak wybierać i stosować rygorystyczne metody naukowe, narzędzia i wnioskowanie w celu rozwiązywania złożonych problemów w swojej dziedzinie wiedzy biznesowej.

Opcjonalny staż

Weź udział w opcjonalnym stażu trwającym od 4 do 6 miesięcy w firmie krajowej lub międzynarodowej.

Warunki przyjęć

 • Mieć ≤ 33 lata w dniu rozpoczęcia programu.
 • Uzyskać tytuł licencjata lub akredytować go na uniwersytecie.
 • Podaj oficjalnie uznany angielski certyfikat równoważny C1 .
 • Przeprowadzić wywiad wstępny .

W celu uzyskania dalszych informacji dotyczących procesu rekrutacji prosimy odwiedzić naszą stronę internetową .

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

TBS Business School in Barcelona is part of a prestigious group of international business schools that hold the triple-crown accreditation (EQUIS, AMBA, and AACSB). This accomplishment has been achiev ... Czytaj więcej

TBS Business School in Barcelona is part of a prestigious group of international business schools that hold the triple-crown accreditation (EQUIS, AMBA, and AACSB). This accomplishment has been achieved by only 1% of business schools in the world. These accreditations are a global benchmark of quality awarded by independent international bodies based on several years of audits and quality assurance standards. Pokaż mniej