Magister marketingu cyfrowego

Informacje ogólne

Opis programu

Program Master in Digital Marketing ma na celu rozwój nowej generacji wiodących specjalistów od marketingu - cyfrowych doświadczonych specjalistów, którzy mogą skorzystać z gwałtownego rozwoju technologii internetowych za pomocą najnowocześniejszych, innowacyjnych narzędzi w swojej codziennej pracy.

Metodyka nauczania Harbour.Space w wyjątkowy sposób łączy silne doświadczenie akademickie w zakresie studiów biznesowych, finansów, księgowości, marketingu i strategii z dogłębną i specyficzną wiedzą cyfrową w dziedzinie wideo online, mobilnego, wirusowego, mediów społecznościowych i marketingu opartego na danych. Będziesz codziennie świadkiem najnowszych innowacji od Google, Microsoft, Facebook, Twitter, Netflix i innych największych firm technologicznych.

Nasi profesorowie nie są nauczycielami akademickimi - są profesjonalistami od cyfryzacji i marketingu, którzy rozpoczęli tysiące udanych kampanii reklamowych i podjęli wiele zwycięskich decyzji strategicznych.

Po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu marketingu cyfrowego Harbour.Space będziesz dobrze przygotowany do pracy w dziale sprzedaży lub marketingu dużej marki, w agencji reklamowej lub w firmie medialnej lub technologicznej. Będziesz wiedział, jak pomóc markom efektywnie komunikować się z odbiorcami docelowymi, korzystając z niesamowitych korzyści, jakie pojawiły się na świecie dzięki nowym technologiom online.

Struktura programu

Ten program zawiera wiele rzeczywistych spraw marketingowych, dzięki którym studenci zyskają solidne zrozumienie procesu decyzyjnego w dziale marketingu prawdziwej firmy.

Wszystkie kursy są kluczowe, jednak zdecydowanie zalecamy, aby uczniowie brali udział w kursach oznaczonych jako przedmioty do wyboru, ponieważ będą oni przekazywać wiedzę w pokrewnych dziedzinach. Łącznie roczne studia magisterskie składają się z 15 modułów, w tym 1 moduł warsztatów

Moduły

Wprowadzenie do marketingu cyfrowego

Cyfrowe koncepcje marketingowe 1.0

Advanced Digital Customer Experience Komunikacja korporacyjna, PR

Nieograniczone ludzkie stawianie się,

Strategia treści

Dane napędzane

Budowanie idealnych platform cyfrowych SEO

Cyfrowa analityka korzystająca z Google Marketing Platform

Digital Marketing Masterclass

Projekt oparty na badaniach w perspektywie globalnej

Virtual Company Legal Environment PR

Reklama cyfrowa

Rozpocznij opowiadanie historii

Umiejętności mówienia publicznego

Demo Day Bootcamp

Projekt Capstone

Przywództwo programowe


alt = "Andy Crestodina
Współzałożyciel / dyrektor strategiczny Orbit Media Studios

alt = "Andy Crestodina jest współzałożycielem i dyrektorem strategicznym Orbit Media, wielokrotnie nagradzanej 38-osobowej firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych w Chicago.

W ciągu ostatnich 16 lat Andy dostarczył strategię internetową i porady dla ponad tysiąca firm. Jako najwyżej notowany prelegent na krajowych konferencjach i jako pisarz dla wielu największych blogów, Andy poświęcił się nauczaniu marketingu.

Andy napisał setki artykułów na temat strategii treści, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, mediów społecznościowych i Analytics.

  • Najlepsi eksperci marketingu internetowego Forbes do obejrzenia w 2015 roku
  • Entrepreneur Magazine Top 50 Marketing Influencer w 2016 roku
  • Mentor w 1871, pierwszy inkubator w USA
  • Adiunkt w dziale marketingu cyfrowego na Uniwersytecie Loyola

Stephanie Schwab

CEO, Crackerjack Marketing
Media społecznościowe, marketing treści

Stephanie Schwab jest dyrektorem programu marketingu cyfrowego Harbour.Space. Jest dyrektorem zarządzającym Crackerjack Marketing, agencji marketingu internetowego specjalizującej się w mediach społecznościowych, content marketingu i marketingu wpływów. W swoim 15-letnim doświadczeniu w handlu elektronicznym i mediach cyfrowych, z 11 ostatnio skupionymi na mediach społecznościowych, współpracowała ze znanymi markami, takimi jak Target, Graco Baby, Pernod-Ricard, Citizen Watch i Abbott. Zespoły Stephanie zostały uhonorowane nagrodami branży mediów społecznościowych, w tym nagrodą Ragan PR Daily, nagrodą WOMMIE, nagrodą PRNews Platinum i nagrodą OMMA.

Stephanie pracowała wcześniej w PR i agencjach mediów społecznościowych Kaplow PR i Converseon. Była konsultantem ds. Strategii zarządzania w praktykach handlowych jako PricewaterhouseCoopers oraz w LakeWest Group, butikowej firmie doradczej.

Stephanie jest również członkiem adiunkta w Quinlan School of Business Uniwersytetu Loyola w Chicago oraz The New School / Parsons School w Nowym Jorku.

Ostatnia aktualizacja Sierpień 2019

Informacje o uczelni

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain.

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain. Pokaż mniej