Magister logistyki i zarządzanie łańcuchem dostaw

Informacje ogólne

Opis programu

Rozwijając swoje umiejętności operacyjne i logistyczne w celu poprawy wydajności i przewagi konkurencyjnej, ten mgr uczy teorii i technik niezbędnych do skutecznego zarządzania i poprawy globalnego i międzynarodowego łańcucha dostaw.

Eksplorując operacje, łańcuch dostaw oraz zieloną logistykę i podstawowe poddziedziny, zdobędziesz wiedzę na temat wkładu, jaki te systemy generują, oraz umiejętności niezbędnych, aby stać się przyszłym liderem w obszarze niskowęglowym.

Nasz zespół ekspertów ds. Logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw ściśle współpracuje z branżą, identyfikując potrzeby i dostosowując odpowiednio ucznia. Program ten zapewnia doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów i utrzymuje bliskie kontakty z odpowiednimi międzynarodowymi firmami i festiwalami, zapewniając drogę do przyszłego zatrudnienia. Jego relacje z organizacjami są wzmacniane przez moduł sponsorowany przez firmę.

Magister logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw posiada akredytację CIPS i CILT, dwóch wiodących globalnych organizacji zajmujących się zaopatrzeniem, zaopatrzeniem, logistyką i zawodami transportowymi. Absolwenci naszego programu są uprawnieni do pełnego członkostwa w CIPS po tym, jak zdobyli trzyletnie odpowiednie doświadczenie zawodowe i mogą pracować na rzecz uzyskania statusu Czarterowanego Członka CILT.


Kurs

Będziesz uczyć się w najnowocześniejszym środowisku edukacyjnym w naszym nowo wyremontowanym budynku. Rozmiary klas są niewielkie, a studenci przyjeżdżają z całego świata, zapewniając międzynarodową perspektywę do nauki.

Nauczanie w pełnym wymiarze godzin przez dwa semestry, a następnie rozprawa, uczniowie uczą się poprzez serię wykładów, seminariów, studiów przypadku, pracy laboratoryjnej, pracy grupowej dla wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Ocena odbywa się poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i projekt zarządzania.

Masz również możliwość podjęcia projektu organizacyjnego, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie zawodowe w firmie
Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa 12 miesięcy. Uczniowie, którzy ukończyli pierwszy semestr, ale nie kontynuują, otrzymują certyfikat PG. Ci, którzy zdają oba moduły semestrów, ale nie kończą projektu zarządzania, otrzymują Dyplom.

Moduły

Moduły podstawowe:

 • Zrównoważona logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Technologia łańcucha dostaw
 • Systemy logistyczne
 • Zarządzanie operacyjne dla logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw
 • Księgowość i finanse w łańcuchu dostaw
 • Globalne przywództwo w łańcuchu dostaw
 • Supply Networks Management
 • Metody badawcze
 • Rozprawa

Opcjonalne moduły:

 • Zarządzanie międzynarodowe
 • Zarządzanie strategiczne
 • Międzynarodowa strategia biznesowa


Kandydat

Program przemawia do studentów z różnych środowisk. Aby odnieść sukces i być konkurencyjnym dzisiaj iw przyszłości, menedżerowie muszą zrozumieć, w jaki sposób zarządzać globalną i międzynarodową wydajnością łańcucha dostaw i poprawiać je. Zielone umiejętności zostały zidentyfikowane jako duża przepaść przez wiele rządów i liderów branży. Ten program zapewni ci ważny zestaw umiejętności w obszarze, który prawdopodobnie będzie kluczowy dla przyszłych liderów biznesu i organizacji.

Otrzymasz dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe. Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu nie jest konieczne. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jednym z najlepszych procent szkół biznesu na świecie dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniając bardzo wysoką jakość życia.

Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy i uznane stopnie naukowe i kwalifikacje ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać studentów i kontaktować się z organizacjami. Centrum zdolności do zatrudnienia działa jako kluczowy interfejs między studentami Zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to dedykowana usługa, która pomaga uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe stowarzyszenia i miejsca pracy.Stypendia
Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej