Magister Kreatywnej Praktyki Wydajności

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Kreatywnej Praktyki Wydajności

London South Bank University

Ten innowacyjny program magisterski łączy w sobie wiele różnorodnych podejść do wykonania spektaklu, opierając się na tworzeniu, fizycznym teatrze, reżyserii, zaangażowanej społecznie praktyce, pracy solowej i sztuki na żywo.

MA będzie dostarczane we współpracy z największymi londyńskimi instytucjami kulturalnymi, w tym Lyric Hammersmith, gdzie będziesz uczestniczyć w intensywnym programie pracy w swoich imponujących obiektach.

Kurs oferowany jest przez model o niskim statusie rezydenta, który sprawia, że ​​jest wyjątkowy w kraju, a szczególnie atrakcyjny, jeśli chcesz kontynuować studia i zwiększyć swoje szanse zawodowe, ale nie możesz zaangażować się w tradycyjną ofertę w pełnym wymiarze godzin.

Kurs obejmuje:

 • Teoretyczne i krytyczne moduły e-learning i blended learning, które działają przez cały rok i które można ukończyć w czasie dostosowanym do konkretnych potrzeb.
 • intensywne moduły praktyczne, kursy mistrzowskie i warsztaty prowadzone przez profesjonalistów z branży i dostarczane w tygodniach rezydencyjnych, kiedy cała grupa spotyka się jako społeczność.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Metody oceny są zarówno praktyczne, jak i pisemne. Odzwierciedlają one profesjonalne metody pracy (np. Wyniki zawodowe), a także krytyczne reakcje na treść kursu (np. Poprzez eseje, dzienniki refleksyjne i badania).


MA składa się z

2 x 40 kredytów praktyczne moduły / intensywne rezydencje

Rezydencje są dostarczane wspólnie z organizacjami partnerskimi

2 x 20 kredytów praktyczne moduły / intensywne rezydencje

Rezydencje dostarczane wspólnie ze znanymi i cenionymi profesjonalistami z branży z Wielkiej Brytanii lub zagranicy, takimi jak Teatr Reckless, Teatr Little Bulb. Każdy praktyczny moduł rezydencji będzie koncentrował się na jednym konkretnym obszarze współczesnej praktyki wykonawczej, jak następuje:

 • Kierowniczy
 • Tworzenie i / lub teatr fizyczny
 • Zajęcia angażujące społecznie i / lub wspólne praktyki
 • Praca solo i / lub sztuka na żywo

2 x 20 modułów teoretycznych

 • Kreatywne metody badawcze: moduł e-learningowy, w którym zapoznasz się zarówno z tradycyjnymi, jak i nietradycyjnymi podejściami do badań, w tym z praktyką jako badaniem wydajności
 • Projekt badawczy: otrzymasz wsparcie na opracowanie 4 000-5 000 słów, napisanych esej na temat, który Cię interesuje.

2 x 10 profesjonalnych modułów praktyki kredytowej

 • Enterprise i nowe modele biznesowe w branżach kreatywnych
 • Przewodnik po branżach twórczych dla osób pozostałych przy życiu: w tym sesje poświęcone umiejętnościom w takich dziedzinach, jak pozyskiwanie funduszy, prawa autorskie, własność intelektualna, opracowywanie i zarabianie na pracy krzyżowej / wieloplatformowej.


Metody oceny

Metody oceny są zarówno praktyczne, jak i pisemne. Odzwierciedlają one profesjonalne metody pracy (np. Wyniki zawodowe), a także krytyczne reakcje na treść kursu (np. Poprzez eseje, dzienniki refleksyjne i projekty badawcze).


Opisy modułów

 • Rezydencja zespołowa 1: reżyseria (20 punktów)
 • Rezydencja zespołowa 2: Sztuki zaangażowane społecznie (40 punktów)
 • Kreatywne tworzenie wydajności (40 kredytów)
 • Creative Research Methodologies (20 kredytów)
 • Projekt badawczy (20 punktów)
 • Modele biznesowe i nowe modele biznesowe w branżach kreatywnych (10 kredytów)
 • Poradnik Survivora dla kreatywnych branż (10 kredytów)

Plus wybór:

 • Kreatywna praktyka jako projekt badawczy (40 kredytów)
 • Creative Placement (40 kredytów)


Możliwość zatrudnienia

Będziesz miał okazję rozwinąć swoją praktykę w bogatym środowisku praktyk i dyskursów, w środowisku, które wystawi cię na różne źródła informacji zwrotnej i rzeczywistego zanurzenia w profesjonalnej praktyce międzynarodowej.

Będziesz mieć okazję do rozwijania umiejętności nie tylko w dziedzinie reżyserii, sztuk zaangażowanych społecznie itd., Ale także w swojej praktyce zawodowej, w tym w bieżących obszarach, takich jak kreatywne metodologie, prawa autorskie, korzystanie z wieloplatformowych treści i odporność na rynku branż kreatywnych.

Oferta na niepełny etat jest odpowiednia dla dojrzałych studentów i profesjonalistów, którzy pragną powrócić do edukacji w celu zwiększenia swoich umiejętności i perspektyw zawodowych.


LSBU Usługi na rzecz zatrudnienia

LSBU zobowiązuje się wspierać Cię w rozwijaniu zdolności do zatrudnienia i odnosić sukcesy w zdobywaniu pracy po ukończeniu studiów. Twoje kwalifikacje na pewno ci pomogą, ale na konkurencyjnym rynku musisz także pracować nad swoją zdolnością do zatrudnienia i poszukiwaniem kariery. Nasza Służba ds. Zatrudnienia pomoże ci rozwinąć umiejętności, znaleźć pracę, techniki rozmowy kwalifikacyjnej, doświadczenie zawodowe lub staż i pomoże ci ocenić, co musisz zrobić, aby uzyskać pracę, którą chcesz pod koniec kursu. LSBU oferuje kompleksową usługę zatrudnienia, z szeregiem inicjatyw uzupełniających twoje studia, w tym:

 • bezpośrednie zaangażowanie pracodawców, którzy przychodzą na rozmowę kwalifikacyjną i rozmawiają ze studentami
 • Job Shop i agencje rekrutacyjne na terenie kampusu, aby pomóc w poszukiwaniu pracy
 • programy mentoringu i cienia pracy.


Udogodnienia

Edric Theatre

Dedykowana wydajność i przestrzeń prób z 90-osobową pojemnością, którą można skonfigurować w wielu konfiguracjach. Główna audytorium, 30-miejscowe studio i zaplecze zaplecza są wykorzystywane przez studentów teatralnych, teatralnych i technicznych. Udogodnienia są dostępne na wynajem komercyjny.

Borough Road Gallery

Galeria jest domem sztuki wizualnej i unikalną częścią dziedzictwa uniwersyteckiego. Otwarta w 2012 roku Galeria Borough Road zawiera cenne i znaczące dzieła brytyjskiej sztuki po wojnie w publicznej kolekcji, wyprodukowanej przez słynnego artystę i nauczyciela Davida Bomberga (1890-1957).

Sztuka, muzyka i wydarzenia kulturalne w Londynie

Uczelnia nie może być lepiej zlokalizowana, tylko 10-15 minut piechotą od Southbank Centre, Teatru Narodowego, BFI IMAX, Tate Modern, Royal Festival Hall, The Old Vic Theatre, The Young Vic, a więc najlepszych londyńskich sztuk teatralnych, spektakle, wystawy i pokazy.


Nauczać i uczyć

Wykłady obejmują koncepcje, które stanowią podstawę i ułatwiają świadome partycypacyjne podejście do uczenia się. Warsztaty, seminaria, studia przypadków i dyskusje prowadzone przez studentów ułatwiają bardziej aktywne formy uczenia się.

Ocena odbywa się przez połączenie egzaminu i / lub zajęć. Wykładowcy oferują bogaty profil kwalifikacji akademickich i zawodowych popartych doświadczeniem zawodowym, dydaktycznym i / lub badawczym.

Pracownik naukowy zostaje wyznaczony jako Twój promotor rozprawy, aby zaoferować wskazówki i konstruktywne porady dotyczące przygotowania twojej rozprawy.


Wymagania wstępne

Nisko rezydujący magister w zakresie współcze- snych osiągnięć postępuje zgodnie z modelem opartym na teorii odwiedzających i rezydentów Davida White'a (2015), która opisuje kontinuum sposobów zaangażowania i uczenia się online. Okazało się to użytecznym sposobem na zrozumienie motywacji osób, które korzystają z internetu w różnych kontekstach. Proponujemy, aby żaden rodzaj zaangażowania nie był lepszy od drugiego, dlatego proponujemy mieszane podejście, które obejmuje intensywne spotkania twarzą w twarz, a także spotkania online i dostarczanie treści. Chcemy przyznać, że w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie ważne jest stosowanie różnych sposobów uczenia się, które pozwalają na elastyczność i mogą wspierać indywidualny kontekst, okoliczności i preferencje poszczególnych uczniów.

Innowacyjny model niskiej rezydentury, który obecnie nie jest podobny do innych ofert w Wielkiej Brytanii w zakresie Dramatu i Wydajności, obejmuje krótkie intensywne moduły praktyczne, kursy mistrzowskie i warsztaty prowadzone przez profesjonalistów z branży podczas tygodni rezydencyjnych, obok teoretycznego i krytycznego e-learningu oraz blended learning moduły, które działają przez cały rok.

Wspólny aspekt tego programu sprawia, że ​​jest wyjątkowy na rynku i szczególnie atrakcyjny dla tych, którzy chcą rozwijać swoje sieci zawodowe i różnicować swoje techniki.

Między intensywnymi pobytami utrzymasz kontakt z uniwersytetem poprzez comiesięczne spotkania nadzorcze z osobistym doradcą (twarzą w twarz lub online) oraz poprzez wypełnianie modułów online i blended learning.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą