Magister Komunikacji, Praktyki Medialnej I PR

Swansea University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Komunikacji, Praktyki Medialnej I PR

Swansea University

MA ds. Komunikacji, praktyk medialnych i public relations (PR) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić swoją energię na dynamicznym świecie mediów społecznościowych, rozwijać swoją kreatywną praktykę i umiejętności pisania na piśmie lub chcą pracować w środowisku przedsiębiorcy.

Kluczowe cechy

MA oferuje praktykę opartą na sylabusie w zakresie profesjonalnych, współczesnych umiejętności medialnych, prowadzonych przez profesjonalistów z branży akademickiej. Program obejmuje moduły z zakresu pisania profesjonalnego / dziennikarstwa, komunikacji wizualnej i projektowania mediów, tworzenia filmów i dokumentów oraz PR, marki i promocji. Dostępne są również inne moduły komunikacji, teorii, filmu i historii.

Program pozwala absolwentom dodawać cenne i pożądane profesjonalne umiejętności medialne do kariery w biznesie, dziennikarstwie, public relations i mediach, nadawczych, reklamowych i marketingowych oraz profesjonalistów z branży, aby zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje medialne, które poprawią ich stały rozwój zawodowy.

Opis

Kurs magisterski w pełnym wymiarze godzin jest podzielony na cały rok z trzema modułami oferowanymi w każdym semestrze akademickim (w sumie sześć modułów w części pierwszej), a następnie rozprawa lub profesjonalny projekt praktyk medialnych w okresie letnim (część druga).

Komponent "cześć druga" umożliwia uczniom napisanie rozprawy o objętości 16 000 słów lub podjęcie profesjonalnego projektu medialnego, który zawiera praktyczne elementy kursu i krótkie nieodpłatne praktyki.

Wymagania wstępne

Typowe wymagania wstępne to pierwszy stopień, zwykle niższa sekunda (średnia 55 procent) lub wyższa lub równoważne doświadczenie zawodowe. Zagraniczni studenci powinni posiadać wynik IELTS równy 6,5.

Jak się zgłosić

Zastosowanie online to najszybszy sposób na złożenie wniosku i otrzymanie decyzji w sprawie wniosku. Możesz przesłać swoje dokumenty za pośrednictwem systemu online, który umożliwi nam szybszą decyzję w sprawie Twojej aplikacji.

Czesne

Roczne opłaty za naukę w roku akademickim 2018/19 są następujące:

Opłaty za studia za lata studiów po pierwszym roku są wyższe o 3%.

Więcej informacji na temat opłat i sposobu płatności można znaleźć na naszej stronie opłat za naukę.

Możesz kwalifikować się do finansowania, aby wesprzeć swoje badania. Aby uzyskać informacje na temat stypendiów, stypendiów i innych dostępnych możliwości finansowania, odwiedź stronę stypendiów i stypendiów Uniwersytetu.

Studenci zagraniczni i studia niestacjonarne: jeśli potrzebujesz wizę studencką Tier 4, musisz studiować w pełnym wymiarze godzin. Jeśli przebywasz w Wielkiej Brytanii w ramach innej kategorii wizowej, możesz studiować w niepełnym wymiarze godzin. Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej studiom w niepełnym wymiarze godzin i wizom.

Aktualni studenci: Więcej informacji na temat opłat można znaleźć na naszej stronie opłat za naukę.

Dodatkowe koszty

Opłaty za naukę w ramach programu nie pokrywają kosztów poniesionych przez studenta osobiście, takich jak zakup książek lub artykułów papierniczych, koszty druku lub kserowania.

Broszura

http://www.swansea.ac.uk/media/MA w zakresie komunikacji, praktyk medialnych i PR.pdf

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja April 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 - 3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
14,100 GBP
Locations
Wielka Brytania - Swansea, Wales
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 1, 2021
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - Swansea, Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 1, 2021