Magister komunikacji i międzynarodowych public relations

Informacje ogólne

Opis programu

W programie Communications and International Public Relations profesorowie uniwersyteccy uczą interaktywnych zajęć, szefowie agencji komunikacyjnych dzielą się doświadczeniami z pierwszej ręki, a studenci korzystają z wielokulturowych dyskusji i trudnych prac projektowych. Aby ukończyć ten program, trwają dwa lata studiów dziennych.

Będąc częścią tego programu, spędzisz dwa wspaniałe lata nauki teorii i praktyki komunikacji w międzynarodowej grupie studentów z całego świata. To multidyscyplinarna funkcja programu umożliwiła połączenie różnych dziedzin, takich jak komunikacja, ekonomia, dziennikarstwo i zarządzanie. Podczas gdy lokalizacja w jednej z czołowych rosyjskich uczelni technicznych daje programowi szczególny nacisk na komunikację dla sektorów opartych na wiedzy i technologii.

Kolejną wyraźną zaletą wprowadzenia MISiS jest to, że uczysz się w samym sercu Moskwy, tętniącego życiem, dynamicznego miasta, które oferuje niespotykane możliwości, zarówno profesjonalne, jak i kulturalne. Będziesz miał szansę stać się częścią międzynarodowej wspólnoty w Moskwie, spotkać doświadczonych naukowców i ekspertów, uczestniczyć w konferencjach i warsztatach oraz stworzyć solidny fundament dla przyszłej kariery w komunikacji i międzynarodowych public relations.

W wyniku tego programu będziesz:

  • być lepiej przygotowane do międzynarodowej współpracy w zakresie badań i innowacji, a także do interakcji z przedsiębiorstwami
  • poprawić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie public relations i komunikacji
  • być w stanie zwiększyć rozpoznawalność, popularność i wykorzystanie innowacyjnych i sprawdzonych produktów i technologii w skali lokalnej, krajowej i globalnej
  • zdobyć praktyczne doświadczenie poprzez interakcję z profesjonalistami PR, wizyty w różnych organizacjach oraz staż w odpowiednim wydziale organizacji publicznej lub prywatnej.

Wstęp

Aby zostać przyjętym na stałe do dwuletniego programu studiów magisterskich w MISiS , wnioskodawca musi uzyskać tytuł licencjata lub jego odpowiednik.

Termin przyjęcia

W przypadku studentów zagranicznych ostateczny termin składania wniosków na jesień 2019 r. Upływa 20 lipca 2019 r .

Ostatnia aktualizacja Marzec 2019

Informacje o uczelni

Z ponad 100-letnim doświadczeniem w kształceniu w dziedzinie badań naukowych, technologii i metalurgii, National University of Science and Technology MISIS ma dumną i wyróżniającą się historię. Założo... Czytaj więcej