Magister informatyki i systemów informatycznych

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Co decyduje o informatyce UM-Flint

Program Master of Science (MS) w dziedzinie informatyki i systemów informatycznych oferuje koncentrację w dziedzinie informatyki lub systemów informatycznych, a także przygotowawczą szybką ścieżkę dla osób bez wykształcenia informatycznego. Przygotowuje Cię do podjęcia pracy w karierze jako administrator, analityk, projektant, programista lub programista.

Elastyczny format

Niezależnie od tego, czy mieszkasz daleko od kampusu, czy w pobliżu, magister informatyki i systemów informatycznych został zaprojektowany tak, aby uwzględnić twoje życie i cele. Cyber Classroom pozwala dostosować twoje doświadczenia edukacyjne. Skorzystaj z wygody zdalnego uczenia się online, bezpośredniej interakcji w klasie lub kombinacji obu tych elementów. Nasze podejście na nowo definiuje tradycyjne doświadczenia w klasie dzięki płynnemu połączeniu nauki w klasie i nauki online.

Cybernetyczna klasa

Zanurz się w wykładach zarejestrowanych w naszym unikalnym doświadczeniu w klasie cybernetycznej dzięki zaawansowanemu robotycznemu systemowi nagrywania audio-wideo. System przetwarza wiele kamer, mikrofonów i cyfrowych urządzeń wejściowych, takich jak tablice cyfrowe i kamery dokumentacyjne, z inteligentnym autonomicznym systemem nagrywania, aby uchwycić wszystko z czystością. Jako student online będziesz mógł wchodzić w interakcje z wydziałem za pośrednictwem naszego internetowego systemu zarządzania treścią BlackBoard®. Będziesz także mieć możliwość korzystania z funkcji odtwarzania na żądanie, dzięki czemu będziesz mógł oglądać wykłady tyle razy, ile to konieczne, aby zrozumieć koncepcje.

Referencje studenckie

Posłuchaj, co jeden z naszych studentów ma do powiedzenia na temat programu:

Opcje koncentracji

Koncentracja informatyki - ten rygorystyczny program został zaprojektowany w celu zapewnienia dogłębnej, najnowocześniejszej wiedzy na temat kluczowych technologii związanych z komputerem. Zajęcia zanurzają studentów w wielu dyscyplinach informatyki, w tym w algorytmach, architekturze, sztucznej inteligencji, bazach danych i sieciach.

Koncentracja systemów informatycznych - Ten innowacyjny program oferuje dwie ścieżki: systemy informacji biznesowej i systemy informacji zdrowotnej. Wybierz ścieżkę, która wspiera Twoje zawodowe cele i zainteresowania, aby zdobyć specjalistyczne szkolenie niezbędne dla Twojej kariery. Osoby prowadzące ścieżkę systemów informacji biznesowej mogą uzupełniać kursy technologiczne o kursy biznesowe, w tym rachunkowość, ekonomię biznesu, przedsiębiorczość, zarządzanie globalne i analizę ilościową. Osoby, które ukończyły Health Information Systems, mogą ukończyć dodatkowe kursy z zakresu zarządzania finansami, administracji i polityki ochrony zdrowia oraz zagadnień prawnych, aby dostosować swoje doświadczenie edukacyjne.

Podwójne stopnie

Studenci w programie podwójnego stopnia mają możliwość ukończenia dwóch stopni: magistra informatyki i systemów informatycznych z koncentracją w systemach informatycznych oraz magistra zarządzania przedsiębiorstwem (MBA) z koncentracją w informatycznych systemach informatycznych. Więcej informacji na temat stopnia jest dostępne tutaj.

Doświadczenie w świecie rzeczywistym

Będziesz mógł zastosować wiedzę zdobytą w klasie i badania do technologii w UM-Flint dzięki znaczącym projektom technologicznym z rzeczywistymi aplikacjami. Koncentracja programu na pracach zespołowych pozwala budować umiejętności współpracy potrzebne do bycia efektywnym członkiem zespołu i liderem.

Opcja szybkiej ścieżki

Ta opcja, dostępna dla studentów bez tytułu licencjata z informatyki lub pokrewnej dziedziny, zazwyczaj składa się z pięciu kursów koncentrujących się na podstawowych kompetencjach w zakresie sieci, architektury, algorytmów i baz danych. Osoby posiadające stopień licencjata w dziedzinie sztuk wyzwolonych lub biznesu mogą zostać poproszone o dodatkowe kursy matematyki i programowania. Wszystkie wymagane kursy Fast Track są prowadzone w formacie cyber-klasy.

Ścieżka pracy magisterskiej lub pozazawodowej

Niezależnie od tego, jakie stężenie wybierzesz, możesz wybrać ścieżkę pracy dyplomowej lub ścieżkę pracy pozazawodowej. Praca dyplomowa wymaga od studentów napisania pracy naukowej i przeprowadzenia obrony ustnej oprócz wymaganych zajęć. Studenci, którzy ukończyli tezę, zdobywają dodatkowe punkty na wybranych kursach magisterskich i osiągają zadowalające wyniki na egzaminie końcowym na poziomie magisterskim.

Wyniki

Program kończy około 50 studentów rocznie. Mieliśmy również wielu studentów doktorów w wiodących instytucjach regionalnych, w tym: Michigan State University, Wayne State University, Purdue University i Oakland University.

Możliwości zastosowania nauki w klasie, badań i nowych technologii są liczne w UM-Flint. W jednym z ostatnich przykładów wydział informatyki i studenci połączyli siły z tymi z Wydziału Pielęgniarstwa, aby stworzyć edukacyjną grę wideo, która pomoże studentom pielęgniarstwa nauczyć się, jak zapewnić przystaną opiekę pacjentom o różnym pochodzeniu kulturowym.

Kursy

Wymagania wstępne

A. Matematyka

 • MTH 118 - Rachunek dla zarządzania i nauk społecznych (4)

B. Programowanie

 • Studenci (z wyjątkiem UM-Flint CSC i absolwenci CIS) będą zobowiązani do przystąpienia do testu biegłości programistycznej i, na podstawie jego wyniku, zaliczenia dodatkowych punktów wymaganych kursów programistycznych:

Studenci z wykształceniem technicznym będą zachęcani do podjęcia:

 • CSC 500 - Intensywne programowanie i komputerowe rozwiązywanie problemów (3)

Studenci bez wykształcenia technicznego będą zachęcani do podjęcia:

 • CSC 175 - Rozwiązywanie problemów i programowanie (4)
 • i jeden z:
 • CSC 275 - Rozwiązywanie problemów i programowanie II (4)
 • CSC 276 - Rozwiązywanie problemów i programowanie II w Javie (4)

C. Dodatkowe kursy CSC / CIS

 • CSC 335 - Sieci komputerowe I (3)
 • CSC 382 - Inżynieria oprogramowania (3)
 • CSC 384 - Projektowanie baz danych (3)

Jeden z:

 • CIS 360 - Sprzęt i oprogramowanie dla technologii informatycznych (3)
 • CSC 365 - Architektura komputerów (3)

A dla studentów realizujących koncentrację informatyki:

 • CSC 375 - Struktury danych (3)

Wymagania, koncentracja informatyki

Kursy informatyki i systemów informatycznych, takie jak:

Kursy podstawowe (12 punktów)

 • CSC 535 - Zaawansowana sieć komputerowa (3)
 • CSC 565 - Architektura systemu komputerowego (3)
 • CSC 575 - Analiza algorytmów i złożoności (3)
 • CSC 582 - Zaawansowane koncepcje baz danych i nowe aplikacje (3)

Electives (12 kredytów)

Cztery dodatkowe 500 poziomów CSC lub CIS, w tym co najmniej 6 punktów w kursach CSC, z wyłączeniem niezależnych kursów.

Opcja wyboru (6 kredytów)

Jedna z następujących opcji:

Opcja pracy dyplomowej

Sześć punktów w badaniu pracy magisterskiej, składających się z projektu badawczego z ostateczną pracą dyplomową i obroną ustną.

 • CSC 595 - Praca magisterska I (3)
 • CSC 596 - Praca magisterska II (3)

Opcja nie-Thesis

Zadowalająca wydajność na egzaminie końcowym na poziomie magisterskim i sześć dodatkowych punktów na wybranych kursach CSC na poziomie magisterskim, w tym co najmniej jeden niezależny kurs studiów.

Wymagania, koncentracja systemów informatycznych

Kursy w dziedzinie informatyki, systemów informatycznych oraz zawodów związanych z zarządzaniem lub ochroną zdrowia, takie jak:

Kursy podstawowe (9 punktów)

Jeden z:

 • CIS 510 - Systemy informacyjne (3)
 • CIS 555 - Informatyka zdrowotna (3)

Dwa z:

 • CSC 535 - Zaawansowana sieć komputerowa (3)
 • CSC 580 - Zaawansowana inżynieria oprogramowania (3)
 • CSC 582 - Zaawansowane koncepcje baz danych i nowe aplikacje (3)

Track of Choice (6 punktów)

Jeden z następujących utworów:

Śledzenie systemów informacji biznesowej

Dwa z:

 • ACC 521 - Rachunkowość dla menedżerów (3)
 • FIN 551 - Ekonomia biznesu (3)
 • INB 585 - Globalne wymiary zarządzania (3)
 • EIM 545 - Przedsiębiorczość (3)
 • SCM 512 - Zastosowana analiza ilościowa (3)
 • SCM 571 - Zarządzanie operacyjne (3)

Śledzenie systemów informacji o zdrowiu

Dwa z:

 • PHS 501 - Administracja i polityka zdrowia publicznego (3)
 • HCR 509 - Zastosowania zarządzania strategicznego w systemach opieki zdrowotnej (3)
 • HCR 577 - Zastosowania zarządzania finansami w służbie zdrowia (3)
 • HCR 587 - Zagadnienia prawne w ochronie zdrowia (3)

Electives (9 kredytów)

Trzy dodatkowe kursy CIS i / lub CSC na poziomie 500, z wyłączeniem kursów niezależnych i z wyłączeniem:

 • CIS 510 - Systemy informacyjne (3)
 • CIS 555 - Informatyka zdrowotna (3)

Opcja wyboru (6 kredytów)

Jedna z następujących opcji:

Opcja pracy dyplomowej

Sześć punktów w badaniu pracy magisterskiej, składających się z projektu badawczego z ostateczną pracą dyplomową i obroną ustną.

 • CIS 595 - praca magisterska I (3)
 • CIS 596 - praca magisterska II (3)

Opcja nie-Thesis

Zadowalająca wydajność na egzaminie końcowym na poziomie magisterskim i sześć dodatkowych punktów na wybranych kursach CSC na poziomie magisterskim, w tym co najmniej jeden niezależny kurs studiów.

Przeniesienie kredytu

Za zgodą Komitetu Absolwentów CSIS studenci mogą przenieść lub wybrać jako absolwenta osobę niebędącą kandydatem na stopień (NCFD), do sześciu punktów kursów magisterskich z zakresu informatyki i systemów informatycznych.

Wstęp

Wymagania

Preferowany jest tytuł licencjata z regionalnie akredytowanej instytucji w dziedzinie informatyki, systemów informatycznych lub inżynierii komputerowej. Kandydaci z innymi stopniami licencjackimi mogą wziąć udział w programie podczas ukończenia kursu Fast Track, aby szybko uzyskać wymaganą wiedzę podstawową.

Minimalna ogólna średnia punktacja licencjacka 3,0 w skali 4,0

Autoryzacja państwowa dla studentów online

W ostatnich latach rząd federalny podkreślił, że uniwersytety i uczelnie muszą być zgodne z przepisami dotyczącymi kształcenia na odległość w poszczególnych stanach. Jeśli jesteś studentem spoza stanu, który zamierza zapisać się do programu online, odwiedź stronę autoryzacji stanu, aby sprawdzić status UM-Flint w swoim stanie.

Zastosowanie

Aby wziąć pod uwagę przyjęcie, złóż wniosek online poniżej. Inne materiały można przesłać pocztą elektroniczną na adres FlintGradOffice@umich.edu lub dostarczyć do Office of Graduate Programs, 251 Thompson Library.

 • Wniosek o przyjęcie na studia wyższe
 • Opłata aplikacyjna 55 USD (bezzwrotna)
 • Oficjalne transkrypcje ze wszystkich szkół wyższych i uniwersytetów
 • Trzy listy polecające od osób, które mogą ocenić twoje umiejętności naukowe i / lub zawodowe (co najmniej jedno zalecenie musi pochodzić z materiałów naukowych). Wymóg ten jest zniesiony dla wszystkich absolwentów University of Michigan.
 • Deklaracja celu opisująca twoje cele studiów podyplomowych i powody wyboru tego programu
 • Studenci zagraniczni muszą złożyć dodatkową dokumentację.

Międzynarodowe wymagania

Oprócz materiałów wymaganych od wszystkich studentów, studenci zagraniczni muszą dostarczyć dodatkową dokumentację w momencie składania wniosku:

 • Zaświadczenie o ukończeniu studiów lub dyplom wskazujące na nadanie stopnia licencjata i datę jego przyznania. (Jeśli uczęszczałeś do szkoły wyższej lub uniwersytetu, która zawiera informacje na temat dyplomu w transkrypcji lub arkuszu znaku, zaświadczenie lub dyplom nie jest konieczne)
 • Znajomość języka angielskiego: Jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym, musisz wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego.
 • Certyfikat finansowy: Studenci zagraniczni ubiegający się o wizę F-1 muszą złożyć formularz Oświadczenia o pomocy finansowej wraz z dokumentacją uzupełniającą. Dostęp do tego dokumentu można uzyskać za pośrednictwem usługi iService. Służy do ustalenia, czy masz prawo do przyjęcia.

Angielskie wymagania dotyczące biegłości

Jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym, nawet jeśli jesteś obywatelem USA lub stałym rezydentem i niezależnie od tego, jak długo mieszkasz lub byłeś kształcony w USA *, musisz wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, dostarczając dowody za pomocą jednej z metod:

 1. Weź udział w teście języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL), teście Międzynarodowego Systemu Testowania Języka Angielskiego (IELTS), teście Michigan English (MET) (zastępuje MELAB) lub egzamin na certyfikat biegłości w języku angielskim (ECPE). Wyniki nie mogą być starsze niż dwa (2) lata.
  • Minimalne akceptowalne wyniki przyjęcia są następujące:
   • Test papierowy TOEFL: ogółem 560
   • TOEFL iBT: 84 ogółem
   • IELTS: 6,5 ogółem (pisanie akademickie)
   • MET: ogólny wynik 52 (poziom B2)
   • ECPE: certyfikat biegłości
 2. Dostarczyć oficjalną transkrypcję potwierdzającą stopień uzyskany na akredytowanym amerykańskim uniwersytecie LUB stopień LUB uzyskany w zagranicznej instytucji, w której językiem wykładowym był wyłącznie angielski ** LUB pomyślne ukończenie („C” lub wyższy) ENG 111 lub ENG 112 lub jego odpowiednik.

Szczególne wymagania dla obywateli Indii: Wnioskodawcy, którzy uczęszczali do instytucji w Indiach, w której językiem wykładowym był wyłącznie angielski, nie mogą stosować tej metody wyłącznie w celu spełnienia wymagań dotyczących biegłości w języku angielskim. Kandydaci, którzy uczęszczali do zweryfikowanej instytucji anglojęzycznej, muszą również przedstawić zatwierdzony wynik testu lub zastosować jedną z innych zatwierdzonych metod. Osoby z wynikiem 5.0 IELTS będą kwalifikować się do standardowego przyjęcia i nie będą musiały spełniać żadnych wymagań dotyczących biegłości w języku angielskim; osoby z wynikiem poniżej 5,0 IELTS nie zostaną dopuszczone.

* Jeśli jesteś obywatelem USA lub stałym rezydentem i chcesz znieść ten wymóg, możesz zwrócić się do dyrektora programu CSIS. Z kolei dyrektor musi przedstawić sprawę Dziekanowi Programów Absolwentów. Musisz przedstawić wystarczające dowody, że posiadasz wymaganą znajomość języka angielskiego.

** Uczelnia zastrzega sobie prawo do zażądania od kandydata przedstawienia innych dowodów znajomości języka angielskiego, jeżeli niezależne źródła nie mogą zweryfikować, że językiem wykładowym był wyłącznie język angielski.

Daty aplikacji

Prześlij wszystkie materiały aplikacyjne do Office of Graduate Programs do godziny 17:00 w dniu upływu terminu składania aplikacji. Ten program oferuje stały dostęp z comiesięcznymi recenzjami aplikacji. Aby wziąć pod uwagę przyjęcie, wszystkie materiały aplikacyjne należy złożyć w dniu lub przed:

 • Jesień - 1 maja (gwarantowane wynagrodzenie / międzynarodowy termin dla studentów *)
 • Jesień - 1 sierpnia (jeśli pozwala na to miejsce, tylko obywatele USA i stali rezydenci)
 • Zima - 1 października (gwarantowane wynagrodzenie / międzynarodowy termin dla studentów)
 • Zima - 15 listopada (tylko obywatele USA i stali rezydenci)
 • Wiosna - 15 marca (tylko obywatele USA i stali rezydenci)

* Aby ubiegać się o stypendia, granty i asystentury badawcze, musisz ubiegać się o przyjęcie w terminie wczesnego przeglądu.

Przeniesienie kredytu

Za zgodą Komitetu Absolwentów CSIS studenci mogą przenieść lub wybrać jako absolwenta osobę niebędącą kandydatem na stopień (NCFD), do sześciu punktów kursów magisterskich z zakresu informatyki i systemów informatycznych.

Nie ma za co, wideo:

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number ... Czytaj więcej

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number of students into our classrooms, equipping them with the knowledge, experiences, and skills to make lasting contributions to the businesses, organizations, and communities they help shape. We invite you to see how our students, faculty, staff, and campus are making a real difference. Pokaż mniej