Magister inżynierii systemów przemysłowych

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Zaawansowani liderzy inżynieryjni

Rutgers School of Engineering zapewnia studentom silne zaplecze techniczne i przygotowuje ich do kariery przywódczej w ekscytujących i wymagających zawodach. Zarówno nasze nauczanie, jak i badania są mocno zakorzenione w zasadach naukowych, a jednocześnie uwzględniają wiedzę o dzisiejszych wyzwaniach.

 • Master of Science (MS)
 • Master of Engineering Degree (MEng)

114788_1.jpg

Departament Systemów i Inżynierii Przemysłowej Rutgers znajduje się w pierwszej dwudziestce w kraju według US News & World Report . Programy Master of Science i Master of Engineering zapewniają studentom szkolenia techniczne, których potrzebują, aby objąć stanowiska kierownicze we wszystkim, od badań i akademii po sektor publiczny i przemysł. Studenci uczą się w najnowocześniejszych laboratoriach z doświadczonym wykładowcą zaangażowanym w badania, które rozwijają stan wiedzy i praktyki w tej dziedzinie - i które rozwiązują złożone, istotne problemy inżynieryjne. Nasze programy dla absolwentów

Nasz nowy program studiów magisterskich ukierunkowany na karierę jest idealny dla profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoje możliwości zawodowe w branżach od zaawansowanej produkcji i opieki zdrowotnej po transport, infrastrukturę, systemy finansowe - i wiele innych.

Warunkiem wstępnym do uzyskania stopnia doktora, program Master of Science integruje teorię ze stosowanym szkoleniem, zróżnicowanymi kursami i praktycznym uczeniem się i badaniami. Studenci w naszym kierowanym przez nas programie studiów magisterskich otrzymują zaawansowane szkolenie w trzech stopniach:

 • Inżynieria przemysłowa i systemowa
 • Inżynieria systemów produkcyjnych i produkcyjnych
 • Inżynieria niezawodności jakości

Opcje stopnia

Studenci ISE, którzy ukończyli studia magisterskie, mają opcję pracy dyplomowej lub dyplomowej, podczas gdy kandydaci na studia podyplomowe realizują opcję non-thesis.

MS (praca): 30 punktów za kurs

Wymagane 30 punktów programu obejmuje 24 punkty zajęć w podstawowych obszarach inżynierii analizy danych, podejmowania decyzji i planowania, a także obieralnych, a także tezę sześciu kredytów. Studenci przedstawią formalną jednogodzinną prezentację pracy dyplomowej.

MS (non-thesis): 30 kredytów

Wymagane 30 punktów programu obejmuje zajęcia z podstawowych dziedzin inżynierii analizy danych, podejmowania decyzji i planowania, a także obieralnych. Uczniowie muszą napisać raport z badań na temat ISE, który zaprezentują na publicznym seminarium.

MEng (non-thesis): 30 punktów kursu

Wymagania programowe obejmują co najmniej 30 punktów, z co najmniej 18 punktami zajęć wybranych z działu ISE, plus obieralne i staż w przemyśle lub projekt zwieńczenia.

114789_2.jpg

Dlaczego Rutgers School of Engineering dla Graduate School?

Studia magisterskie Rutgers School of Engineering są skierowane do studentów zainteresowanych poszerzaniem wiedzy w określonej dziedzinie inżynierii w zakresie postępu przemysłowego i badawczego. Oferujemy dziewięciostopniowe programy za pośrednictwem siedmiu działów inżynieryjnych oraz globalne zaangażowanie w zaawansowane badania i stypendia.

Podstawę programową podstaw uzupełniają zajęcia fakultatywne, które umożliwiają uczniom skupienie się na obszarach mających bezpośrednie znaczenie dla innowacji na czele badań. Studenci, którzy ukończyli studia z zaawansowanym stopniem naukowym w Rutgers, są dobrze przygotowani do podjęcia kariery w różnorodnych obszarach przemysłowych i korporacyjnych, a także kontynuują naukę na wyższych stopniach.

Nasza szkoła zapewnia rygorystyczne standardy akademickie, wspiera interdyscyplinarną współpracę między absolwentami i studentami oraz nadzoruje innowacyjne inicjatywy rozwoju zawodowego, które przygotowują studentów do osiągnięcia sukcesu zarówno w karierze akademickiej, jak i pozaakademickiej.

Dlaczego Rutgers?

 • Wysoce interdyscyplinarne, integracyjne podejście do edukacji i kształcenia absolwentów.
 • Dynamiczna i różnorodna społeczność.
 • Regionalnie położony w pobliżu Nowego Jorku, Waszyngtonu, Filadelfii i Bostonu.
 • Bliskie powiązania i bliskość wiodących branż.
 • Niedrogie czesne oraz kilka dostępnych stypendiów i stypendiów.
 • Rutgers Global zapewnia pełne wsparcie w zakresie zabezpieczania wiz i dokumentacji.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Czytaj więcej

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Pokaż mniej
Piscataway Township