Magister inżynierii opakowań

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Zaawansowani liderzy inżynieryjni

Rutgers School of Engineering zapewnia studentom silne zaplecze techniczne i przygotowuje ich do kariery przywódczej w ekscytujących i wymagających zawodach. Zarówno nasze nauczanie, jak i badania są mocno zakorzenione w zasadach naukowych, a jednocześnie uwzględniają wiedzę o dzisiejszych wyzwaniach.

  • Master of Science (MS)

114782_1.jpg

Program Rutgers Master of Science w Inżynierii Opakowań spełnia rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w trzeciej co do wielkości branży na świecie. Jeden z niewielu programów inżynierii opakowań dla absolwentów w obszarze trzech stanów i kraju przygotowujemy talenty nowej generacji do kariery w szerokim spektrum branż.

Nasz multidyscyplinarny program jest przeznaczony dla inżynierów branży opakowaniowej z doświadczeniem we wszystkich dziedzinach, od inżynierii mechanicznej i materiałowej po inżynierię chemiczną i przemysłową. Specjaliści ds. Inżynierii otrzymują umiejętności i szkolenia niezbędne do rozwoju kariery w projektowaniu i rozwoju opakowań, produkcji, zarządzaniu projektami oraz zrównoważonym i innowacyjnym opakowaniu.

Program inżynierii opakowań dla absolwentów uwzględnia potrzeby przemysłu i pracodawców, dając studentom możliwość skoncentrowania studiów w trzech obszarach specjalizacji:

  • Aplikacje opakowaniowe
  • Projektowanie opakowań
  • Materiały do pakowania

Opcja stopnia

MS 30: Punkty za kurs

Studenci muszą zaliczyć 27 punktów kursu - w tym co najmniej 5 3-kredytowych kursów magisterskich PE (15) oraz 3-punktowy projekt magisterski. Końcowy egzamin ustny będzie składał się z pisemnego raportu opartego na Projekcie Masters i ustnej prezentacji raportu.

MS (praca dyplomowa, non-thesis): 30 punktów kursu

Wymagania programowe obejmują co najmniej 30 punktów, w tym 24 punkty za pracę kursową i 6-punktową pracę dyplomową i obronę ustną (praca) lub 6 dodatkowych punktów kursu lub pracy projektowej i wymóg pisania (non-thesis).

114783_2.jpg

Dlaczego Rutgers School of Engineering dla Graduate School?

Studia magisterskie Rutgers School of Engineering są skierowane do studentów zainteresowanych poszerzaniem wiedzy w określonej dziedzinie inżynierii dla postępu przemysłowego i badawczego. Oferujemy dziewięciostopniowe programy za pośrednictwem siedmiu działów inżynieryjnych oraz globalne zaangażowanie w zaawansowane badania i stypendia.

Podstawę programową podstaw uzupełniają zajęcia fakultatywne, które umożliwiają uczniom skupienie się na obszarach mających bezpośrednie znaczenie dla innowacji na czele badań. Studenci, którzy ukończyli studia z zaawansowanym stopniem naukowym w Rutgers, są dobrze przygotowani do podjęcia kariery w różnorodnych obszarach przemysłowych i korporacyjnych, a także kontynuują naukę na wyższych stopniach.

Nasza szkoła zapewnia rygorystyczne standardy akademickie, wspiera interdyscyplinarną współpracę między absolwentami i studentami oraz nadzoruje innowacyjne inicjatywy rozwoju zawodowego, które przygotowują studentów do osiągnięcia sukcesu zarówno w karierze akademickiej, jak i pozaakademickiej.

Dlaczego Rutgers?

  • Wysoce interdyscyplinarne, integracyjne podejście do edukacji i kształcenia absolwentów.
  • Dynamiczna i różnorodna społeczność.
  • Regionalnie położony w pobliżu Nowego Jorku, Waszyngtonu, Filadelfii i Bostonu.
  • Bliskie powiązania i bliskość wiodących branż.
  • Niedrogie czesne oraz kilka dostępnych stypendiów i stypendiów.
  • Rutgers Global zapewnia pełne wsparcie w zakresie zabezpieczania wiz i dokumentacji.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Czytaj więcej

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Pokaż mniej
Piscataway Township