Inżynieria komputerowa (język angielski - praca magisterska, nie tezy) - Definicja programu

MS in Computer Engineering Programme ma na celu przygotowanie naszych studentów do udanej kariery w przemyśle i środowisku akademickim poprzez ich doświadczenie i wiedzę w zakresie nowych technologii w istniejących i pojawiających się dziedzinach inżynierii komputerowej i dyscyplin komputerowych. Nasz program zachęca również naszych absolwentów do wykazania się profesjonalizmem i poczuciem odpowiedzialności społecznej i etycznej we wszystkich swoich działaniach.

W programie studiów inżynierii komputerowej kursy koncentrują się na czterech konkretnych obszarach:

Specjalizacja z informatyki (CS):

Jest to moduł skierowany do osób, które są zainteresowane Podstawowym Programem Inżynierii Komputerowej i które chcą posiadać kompetencje w aplikacjach i obszarach technicznych, takich jak obliczenia równoległe, architektury komputerowe, języki programowania i wzorce projektowe.

Specjalizacja w zakresie sieci komputerowych i komunikacji mobilnej (CNMC):

Jest to moduł skierowany do osób zainteresowanych technologią mobilną, komunikacją bezprzewodową i technologiami internetowymi, które chcą posiadać kompetencje w aplikacjach i obszarach technicznych, takich jak sieci komórkowe, systemy 3G i 4G, komunikacja multimedialna, Internet, analiza sieci, sieć bezpieczeństwo i szyfrowanie.

Specjalizacja w sztucznej inteligencji (AI):

Jest to moduł skierowany do osób, które chcą poznać metody i zastosowania w finansach, ubezpieczeniach, telekomunikacji i analizach w sektorze przemysłowym, w których stosowane są metody modelowania i analizy danych.

Wizja komputerowa (CV):

Jest to moduł skierowany do osób, które są zainteresowane poznaniem najnowocześniejszych metod i algorytmów używanych do rozwiązywania rzeczywistych problemów z widzeniem, takich jak rozpoznawanie obiektów, analiza ruchu i rekonstrukcja sceny oraz wykrywanie twarzy i modelowanie.

Inżynieria komputerowa (język angielski - praca dyplomowa) - Plan zajęć

Schemat struktury kursu z kredyty

Inżynieria komputerowa (język angielski - nie tezy) - Plan zajęć

Schemat struktury kursu z kredyty

Inżynieria komputerowa (język angielski - praca magisterska, nie tezy) - Struktura programu

Program Inżynierii Komputerowej jest oferowany z opcjami pracy magisterskiej i magisterskiej. Program Thesis składa się z 7 kursów (równych 21 punktów) i pracy magisterskiej. Program nonsis składa się z 10 kursów (równych 30 punktów) i projektu. Czas realizacji projektu wynosi jeden semestr.

Kursy Inżynierii Komputerowej są kontynuowane przez 14 tygodni na kampusie Beşiktaş w Bahçeşehir University podczas obu semestrów jesiennego i wiosennego. Kursy odbywają się w godzinach 19: 00-20: 00 w dni powszednie.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Bahcesehir University »

Ostatnia aktualizacja Luty 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
3 - 4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
12,000 USD
Czesne dla studentów (programy studiów podyplomowych 1,5-2 lata): 12 000 $ na program
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa