Magister inżynierii komputerowej

Informacje ogólne

Opis programu

Inżynieria komputerowa (język angielski - praca magisterska, nie tezy) - Definicja programu

MS in Computer Engineering Programme ma na celu przygotowanie naszych studentów do udanej kariery w przemyśle i środowisku akademickim poprzez ich doświadczenie i wiedzę w zakresie nowych technologii w istniejących i pojawiających się dziedzinach inżynierii komputerowej i dyscyplin komputerowych. Nasz program zachęca również naszych absolwentów do wykazania się profesjonalizmem i poczuciem odpowiedzialności społecznej i etycznej we wszystkich swoich działaniach.

W programie studiów inżynierii komputerowej kursy koncentrują się na czterech konkretnych obszarach:

Specjalizacja z informatyki (CS):

Jest to moduł skierowany do osób, które są zainteresowane Podstawowym Programem Inżynierii Komputerowej i które chcą posiadać kompetencje w aplikacjach i obszarach technicznych, takich jak obliczenia równoległe, architektury komputerowe, języki programowania i wzorce projektowe.

Specjalizacja w zakresie sieci komputerowych i komunikacji mobilnej (CNMC):

Jest to moduł skierowany do osób zainteresowanych technologią mobilną, komunikacją bezprzewodową i technologiami internetowymi, które chcą posiadać kompetencje w aplikacjach i obszarach technicznych, takich jak sieci komórkowe, systemy 3G i 4G, komunikacja multimedialna, Internet, analiza sieci, sieć bezpieczeństwo i szyfrowanie.

Specjalizacja w sztucznej inteligencji (AI):

Jest to moduł skierowany do osób, które chcą poznać metody i zastosowania w finansach, ubezpieczeniach, telekomunikacji i analizach w sektorze przemysłowym, w których stosowane są metody modelowania i analizy danych.

Wizja komputerowa (CV):

Jest to moduł skierowany do osób, które są zainteresowane poznaniem najnowocześniejszych metod i algorytmów używanych do rozwiązywania rzeczywistych problemów z widzeniem, takich jak rozpoznawanie obiektów, analiza ruchu i rekonstrukcja sceny oraz wykrywanie twarzy i modelowanie.

Inżynieria komputerowa (język angielski - praca dyplomowa) - Plan zajęć

Schemat struktury kursu z kredyty

Inżynieria komputerowa (język angielski - nie tezy) - Plan zajęć

Schemat struktury kursu z kredyty

Inżynieria komputerowa (język angielski - praca magisterska, nie tezy) - Struktura programu

Program Inżynierii Komputerowej jest oferowany z opcjami pracy magisterskiej i magisterskiej. Program Thesis składa się z 7 kursów (równych 21 punktów) i pracy magisterskiej. Program nonsis składa się z 10 kursów (równych 30 punktów) i projektu. Czas realizacji projektu wynosi jeden semestr.

Kursy Inżynierii Komputerowej są kontynuowane przez 14 tygodni na kampusie Beşiktaş w Bahçeşehir University podczas obu semestrów jesiennego i wiosennego. Kursy odbywają się w godzinach 19: 00-20: 00 w dni powszednie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The slogan “At the heart of Istanbul” is suitable for a university like Bahcesehir University (BAU). With its main campus on the edge of the Bosphorus in Besiktas each day begins early with rapid mobi ... Czytaj więcej

The slogan “At the heart of Istanbul” is suitable for a university like Bahcesehir University (BAU). With its main campus on the edge of the Bosphorus in Besiktas each day begins early with rapid mobility and continues throughout the day. Moreover, it is possible to encounter an event at almost every part of the university. Pokaż mniej
Stambuł , Turkey Online + 1 Więcej Mniej