Magister inżynierii elektrycznej

Informacje ogólne

Opis programu

116063_DSC_1164.JPG

Cel programu

Program studiów magisterskich z zakresu elektrotechniki ma na celu kształcenie studentów w zakresie umiejętności rozwiązywania teoretycznych i praktycznych problemów w zakresie kompleksowych operacji elektroenergetycznych opartych na inteligentnych systemach automatyki i nowoczesnym sprzęcie elektroenergetycznym wysokiego i niskiego napięcia poziomy.

Główne zalety

Absolwenci programu są dobrze wyszkoleni do wykonywania profesjonalnych czynności z zakresu elektroenergetyki i elektroenergetyki w międzynarodowych firmach w różnych krajach. Nasi studenci nabywają umiejętności i rozwijają kompetencje zawodowe w zakresie działania systemów energetycznych opartych na zaawansowanych inteligentnych technologiach.

Nasi absolwenci rozwijają teoretyczne i praktyczne kompetencje umożliwiające im udział w badaniach i rozwoju, a także testowanie i działanie nowoczesnych systemów elektroenergetycznych. Stypendia do nauki za granicą w języku angielskim na jednej z europejskich uczelni partnerskich (semestr lub szkoła letnia).

Partnerzy programu

  • Brandenburski Uniwersytet Technologiczny (Niemcy)
  • Instytut Nauk o Plazmie i Technologii Leibniza (Niemcy)
  • Uniwersytet Techniczny w Koszycach (Słowacja)
  • Lappeenranta University of Technology (Finlandia)
  • RWTH Aachen University (Niemcy)

Metody nauczania

  • Skuteczne połączenie tradycyjnych i zdalnych technologii edukacyjnych opartych na materiałach do nauki w języku angielskim.
  • Wykorzystanie zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego zarówno w SPbPU i uczelniach partnerskich w ramach programu międzynarodowej mobilności akademickiej.
  • Większy nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności praktycznych ucznia wymaganych do dalszych działań zawodowych.

Ponieważ program jest bardzo popularny wśród studentów zagranicznych zaprojektowaliśmy trzy możliwe pojedynczych utworów edukacyjnych dla stopnia magistra do wyboru.

Ostatnia aktualizacja Czerwiec 2019

Informacje o uczelni

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University was founded in 1899. Recently SPbPU became "National Research University", also known in Russia and abroad as Polytechnic Institute — a recognized ... Czytaj więcej

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University was founded in 1899. Recently SPbPU became "National Research University", also known in Russia and abroad as Polytechnic Institute — a recognized Russian and world-wide leader in the field of higher engineering and economic education. Pokaż mniej
Sankt Petersburg