116063_DSC_1164.JPG

Cel programu

Program studiów magisterskich z zakresu elektrotechniki ma na celu kształcenie studentów w zakresie umiejętności rozwiązywania teoretycznych i praktycznych problemów w zakresie kompleksowych operacji elektroenergetycznych opartych na inteligentnych systemach automatyki i nowoczesnym sprzęcie elektroenergetycznym wysokiego i niskiego napięcia poziomy.

Główne zalety

Absolwenci programu są dobrze wyszkoleni do wykonywania profesjonalnych czynności z zakresu elektroenergetyki i elektroenergetyki w międzynarodowych firmach w różnych krajach. Nasi studenci nabywają umiejętności i rozwijają kompetencje zawodowe w zakresie działania systemów energetycznych opartych na zaawansowanych inteligentnych technologiach.

Nasi absolwenci rozwijają teoretyczne i praktyczne kompetencje umożliwiające im udział w badaniach i rozwoju, a także testowanie i działanie nowoczesnych systemów elektroenergetycznych. Stypendia do nauki za granicą w języku angielskim na jednej z europejskich uczelni partnerskich (semestr lub szkoła letnia).

Partnerzy programu

  • Brandenburski Uniwersytet Technologiczny (Niemcy)
  • Instytut Nauk o Plazmie i Technologii Leibniza (Niemcy)
  • Uniwersytet Techniczny w Koszycach (Słowacja)
  • Lappeenranta University of Technology (Finlandia)
  • RWTH Aachen University (Niemcy)

Metody nauczania

  • Skuteczne połączenie tradycyjnych i zdalnych technologii edukacyjnych opartych na materiałach do nauki w języku angielskim.
  • Wykorzystanie zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego zarówno w SPbPU i uczelniach partnerskich w ramach programu międzynarodowej mobilności akademickiej.
  • Większy nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności praktycznych ucznia wymaganych do dalszych działań zawodowych.

Ponieważ program jest bardzo popularny wśród studentów zagranicznych zaprojektowaliśmy trzy możliwe pojedynczych utworów edukacyjnych dla stopnia magistra do wyboru.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Rosyjski

Zobacz 14 więcej kursów w Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University »

Ostatnia aktualizacja June 8, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
301,000 RUB
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa