Magister historii

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Arts, History - Armstrong, Statesboro

Wymagania stopnia: 33 godziny kredytowania

Departament Historii oferuje licencjatów i magistra sztuki w historii oraz dyplom ukończenia historii publicznej i specjalizuje się między innymi w historii Południowej, Gruzji, historii kobiet i historii wojskowej. W przypadku studentów licencjat bierze udział w programie Honour University, a dla absolwentów studiów ma kilka możliwości asystentury dla absolwentów.

Nasz wydział angażuje nauczycieli oraz znanych w kraju i na świecie uczonych z różnych dziedzin historycznych. Będziesz w klasie z nagradzanymi nauczycielami i uczonymi, biorąc udział w wielu zajęciach, które zaspokoją niemal wszystkie zainteresowania historyczne.

Dlaczego warto studiować historię?

W ankiecie po ankiecie pracodawcy podkreślają potrzebę ludzi, którzy myślą krytycznie i dobrze piszą. Zamiast poszukiwać umiejętności związanych z pracą, dzisiejsze szczupłe korporacje szukają elastycznych rozwiązań problemów:

„Pracownicy kierunków humanistycznych wykazali się silniejszymi umiejętnościami zarządzania i osiągnęli dalsze postępy w porównaniu z innymi kierunkami szkół wyższych” - Bell Systems

„GM ceni szeroką edukację, która rozwija umiejętności twórcze, analityczne i komunikacyjne oraz zachęca do motywacji, wytrwałości i samodyscypliny.” - General Motors , która zatrudnia ponad 1000 głównych kierunków historycznych.

Absolwenci historii pracują jako analitycy w biznesie w rządzie, jako badacze, urzędnicy ds. Public relations, redaktorzy, nauczyciele, dyrektorzy sprzedaży i kierownicy. Historia jest preferowanym kierunkiem poprzedzającym prawo, a dwaj profesorowie historii z Georgii Południowej są również prawnikami, którzy udzielają uczniom fachowych porad dotyczących wyboru klas i rozpoczęcia nauki w szkole prawniczej. Kierunki historii, oprócz historii, chodzą także do szkół wyższych z zakresu biznesu, administracji publicznej, informatyki, edukacji i dziennikarstwa.

Historia przygotowuje studentów do kariery w historii publicznej, w tym do zarządzania archiwami, kuratorstwa muzealnego i ochrony zabytków.

Więcej niż daty i wydarzenia, historia daje nam szerszy obraz naszego świata . Rozumiejąc, jak ludzie myśleli i działali na przestrzeni wieków w różnych częściach świata, możemy lepiej zrozumieć dzisiejsze wydarzenia i jak wpłynąć na jutro.

Studenci historii analizują i interpretują informacje, piszą i dzielą się pomysłami na temat przyczyn wydarzeń oraz rozwijają wiedzę i umiejętności, które pomagają im odnieść sukces w dzisiejszym miejscu pracy.

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Czytaj więcej

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Pokaż mniej
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Więcej Mniej