Magister globalnej polityki i stosunków międzynarodowych (angielski, praca magisterska)

Informacje ogólne

Opis programu

Antalya Bilim University (ABU) przyjmuje studentów na studia magisterskie z zakresu globalnej polityki i stosunków międzynarodowych.

Medium do nauki w programie jest angielski.

Program koncentruje się na szkołach teoretycznych i praktycznych wyjaśnieniach na temat globalnej polityki i globalnego zarządzania i ma na celu przygotowanie kandydatów do kariery naukowej i zawodowej w organizacjach międzynarodowych.123853_blue-57e2dd404a_640.jpg

Absolwent School of Social Sciences

Instytut Nauk Społecznych Antalya Bilim University działa od 2014 roku. Po pierwsze, dzięki programowi MBA, wiedza akademicka i sektorowa liderów i liderów wiodących instytucji w Antalyi i okolicznych miastach została przekazana studentom w międzynarodowych standardach. Nasza uczelnia, która uważnie śledzi i stosuje rozwój technologiczny szybko rozwijającego się świata, zapewnia swoim studentom najnowocześniejsze środowiska i systemy klasy.

Instytut Nauk Społecznych Antalya Bilim University ma na celu wzbogacanie swoich programów z każdym dniem i zapewnienie edukacji studentom zgodnie z wymogami procesu globalizacji. Nasz instytut kontynuuje szybki rozwój, dodając nowych członków do swoich pracowników składających się z kompetentnych nazw swoich dziedzin.

Po ukończeniu Wydziału Administracji Biznesu kontynuował pracę magisterską i programy pozazawodowe z zakresu prawa prywatnego, prawa publicznego, polityki globalnej i stosunków międzynarodowych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects.

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects. Pokaż mniej