Magister finansów i rachunkowości

Informacje ogólne

Opis programu

Jeśli zamierzasz odnosić sukcesy w finansach, księgowości lub innych dyscyplinach zarządzania, ten tytuł magistra w Sheffield University Management School da ci przewagę nad konkurencją.

Dowiesz się, jak interpretować raporty księgowe i kluczowe umiejętności niezbędne dla kompetencji finansowych - krytyczne, jeśli chcesz osiągnąć sukces w każdej dziedzinie biznesu. Bez względu na to, jaką karierę wybierzesz, umiejętności te wyposaży Cię w przyszłość: przedsiębiorcy potrzebują wiedzy finansowej, aby skutecznie ocenić możliwości i poradzić sobie z bankami, a także aby odnieść sukces w MŚP lub w wielu krajach, będziesz musiał uzasadnić swoje decyzje solidne ramy finansowe.

Techniki, które zdobędziesz na naszym kierunku finansów i rachunkowości, dadzą ci zestaw praktycznych umiejętności, a także wiedzę akademicką.


Praca w zespole to kluczowa umiejętność we współczesnych profesjonalnych usługach, więc zadania grupowe i oceny są zasadniczą częścią kursu. Poza tym wierzymy, że samodzielność jest kluczowa: nasi pracownicy akademiccy, profesjonalni pracownicy i pracownicy zajmujący się karierą pracują z Tobą, aby zapewnić absolwentom szkół możliwość korzystania z umiejętności potrzebnych do niezależnego działania na profesjonalnym poziomie.


Kurs

Nasz Magister Finansów i Rachunkowości uczy się w pełnym wymiarze godzin przez dwa semestry, a następnie rozprawa, poprzez połączenie wykładów, seminariów, studiów przypadków, pracy grupowej dla wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Studenci są oceniani poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i projekt zarządzania.

Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa przez pełne 12 miesięcy. Uczniowie, którzy ukończyli pierwszy semestr, ale nie kontynuują, otrzymują certyfikat PG. Ci, którzy zdają oba moduły semestrów, ale nie kończą projektu zarządzania, otrzymują Dyplom.

Moduły

Moduły podstawowe:

 • Metody ilościowe dla finansów i rachunkowości
 • Corporate Finance
 • Metody badawcze dla finansów i rachunkowości
 • Finanse porównawcze i usługi finansowe
 • Rozprawa

Opcjonalne moduły:

 • Ład korporacyjny
 • Problemy z finansami
 • Finanse międzynarodowe
 • Ryzyko i niepewność
 • Rachunkowość zarządcza
 • Rachunkowość finansowa i analiza sprawozdań finansowych
 • Finansowanie rynków wschodzących
 • Filozoficzna perspektywa rachunkowości, zarządzania finansami i finansów
 • Zarządzanie finansami
 • Zarządzanie portfelem i inwestycje


Kandydat

Ten program ma na celu zwiększenie szans kariery absolwenta w szerokim zakresie ról księgowych i finansowych, więc będziesz zainteresowany nauką z perspektywy korporacyjnej, która odzwierciedla rzeczywiste otoczenie biznesu, koncentrując się na stosowanych umiejętnościach i ekspertyzie poszukiwanych przez nowoczesne biura . Zamierzacie pracować na wyższym szczeblu w zakresie finansów korporacyjnych, zarządzania aktywami, usług finansowych lub księgowości.


Otrzymasz dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymaganiem angielskim w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z 6 w każdej części lub równoważny.


Szkoła

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jednym z najlepszych procent szkół biznesu na świecie dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniając bardzo wysoką jakość życia.


Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy i uznane stopnie naukowe i kwalifikacje ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać studentów i kontaktować się z organizacjami. Centrum zdolności do zatrudnienia działa jako kluczowy interfejs między studentami zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to dedykowana usługa, która pomaga uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe stowarzyszenia i miejsca pracy.

Spektakularny, zaprojektowany na zamówienie budynek szkoły znajduje się w pobliżu centrum miasta i kilka minut jazdy od Peak District, oferując wysoką jakość życia.Stypendia


Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej