Miejsce nr 4 w Stanach Zjednoczonych od Financial Times, program skutecznie integruje technologię z programem nauczania, aby zapewnić absolwentom przewagę na rynku pracy. Nasze światowej klasy Centrum Usług Finansowych Hughey jest dobrze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, dostęp do najlepszych baz danych i programów symulacyjnych - wszystko to umożliwia opanowanie narzędzi i technik stosowanych w dziś przemysł. Program oferuje dwie ścieżki do wyboru: ścieżkę finansową i ścieżkę analizy finansowej. Nowy 10-dniowy kurs przeznaczony do analizy finansowej STEM ma charakter matematyczny i rynek kapitałowy, który spodoba się studentom zainteresowanym analizą ryzyka, zarządzaniem ryzykiem, zgodnością, inwestycjami i technologią finansową. W zależności od wcześniejszego wykształcenia i doświadczenia, uczniowie mogą zostać poproszeni o wzięcie udziału w czterech kursach przygotowawczych do programu wstępnego.

Opracowany we współpracy ze społecznością korporacyjną, stopień Master of Finance w Bentley Graduate Business School integruje matematykę, ekonomię, rachunkowość i powiązane dyscypliny z teoriami i aplikacjami finansów.

Oprócz zdobycia silnego oparcia w teorii finansów, studenci rozwijają umiejętność analizowania istotnych kwestii, rozważania opcji i podejmowania świadomych decyzji. Podobnie jak w dzisiejszym miejscu pracy, program magisterski w zakresie finansów jest nasycony technologią, która daje absolwentom przewagę na rynku pracy. Program został niedawno uznany przez CFA Institute w ramach Programu Uznawalności Uniwersytetu, oznaczający obfitość materiałów z prawdziwego świata przygotowujących studentów do odniesienia sukcesu w swoich egzaminach CFA. Bentley MSF jest także partnerem akademickim Globalnego Stowarzyszenia Specjalistów ds. Ryzyka (GARP) dla ich oznaczenia ryzyka finansowego (FRM), który jest wiodącym certyfikatem w dziedzinie ilościowej analizy ryzyka.

Stopień magistra finansów Bentley oferuje studentom:

 • Bentley MSF ma dwie ścieżki. Pierwsza to 10-daniowa ścieżka finansowania, którą można ukończyć w ciągu 9-15 miesięcy. Druga to nowa 10-kursowa ścieżka analizy finansowej, która koncentruje się bardziej na matematyce i rynkach kapitałowych. Ścieżka analizy finansowej jest programem wyznaczonym przez STEM, który zgodnie z obecnymi regulacjami pozwala studentom zagranicznym na złożenie wniosku o trzy lata egzaminu OPT po ukończeniu studiów.
 • Elastyczne harmonogramy kursów, które zapewniają uczniom możliwość ukończenia programu w ciągu 12 lub 16 miesięcy w zależności od ich preferencji.
 • Praktyczne doświadczenie w sali handlowej, eksponowanie ich na sprzęcie, oprogramowaniu i innych aplikacjach używanych przez dzisiejszych menedżerów finansowych.
 • Wgląd od partnerów biznesowych, którzy odwiedzają zajęcia, a także możliwość rozwijania relacji z tymi partnerami.
 • Możliwość dołączenia do Bentley Investment Group (BIG), zarządzanej przez studentów firmy inwestycyjnej, która inwestuje na rzecz funduszu na Uniwersytecie Bentley.
 • Długotrwałe relacje rekrutacyjne i pośrednictwa pracy z firmami regionalnymi i krajowymi; państwowe, lokalne i federalne agencje rządowe; i wiodących korporacji na całym świecie.
 • Silna sieć absolwentów, która pomaga w poszukiwaniu pracy i awansie zawodowym.

Wyniki kariery

Bentley ma długotrwałe relacje rekrutacyjne i pośrednictwa pracy z firmami regionalnymi i krajowymi; państwowe, lokalne i federalne agencje rządowe; i wiodących korporacji na całym świecie. Ponadto nasi absolwenci stają się członkami silnej sieci absolwentów, która pomaga w poszukiwaniu pracy i awansie zawodowym.

Studenci studiów magisterskich na kierunku Finanse nabywają umiejętności analizy finansowej i podejmowania decyzji, które stanowią solidną podstawę kariery.

W ostatnich latach absolwenci mają wylądowane stanowiska w doradztwie, usługach finansowych, administracji publicznej, służbie zdrowia, produkcji, badaniach rynkowych, księgowości i nieruchomościach, z 90 procentami zatrudnionych w ciągu trzech miesięcy od ukończenia studiów. Średnia pensja to ponad 96 000 $.

Firmy zatrudniające ostatnich absolwentów studiów Bentley Masters of Finance to:

 • CITI
 • EMC Corp.
 • Federal Express
 • Inwestycje Fidelity
 • Goldman Sachs
 • Harvard Pilgrim Health Care
 • IBM
 • PerkinElmer
 • Raytheon
 • State Street Corp.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Bentley University - McCallum Graduate School of Business »

Ostatnia aktualizacja Grudzień 22, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
15 - 20 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Bentley MS Finance: Overview