Magister ekonomii ilościowej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Przegląd

* Opcje online i hybrydowe (połączenie osobistego i bezpośredniego kontaktu) są obecnie oferowane z powodu COVID-19.

Stopień magistra ekonomii ilościowej (MSQE) można ukończyć w ciągu zaledwie jednego roku , podkreśla praktyczne zastosowania i interaktywne uczenie się, jest dyplomem wyznaczonym przez STEM i obejmuje ścisłą współpracę z członkami światowej klasy wydziału ekonomii i zespołu prognozowania .

Program został uznany przez International Institute of Forecasters (IIF) za Certyfikowany Program Forecaster i zajmuje 6 miejsce w kraju w kategorii Top Master of Financial Economics Programs.

CERF, siostrzana organizacja programu, jest jednym z sześciu uniwersyteckich centrów prognoz w kraju, który jest uwzględniony w badaniu ekonomicznym prognozowania Wall Street Journal .

Szybkie fakty

„Ten program zapewnił mi trudny stopień zorientowany na matematykę, który koncentrował się na zastosowaniach w świecie rzeczywistym. To fantastyczne przygotowanie do awansu zawodowego lub programu doktoranckiego”. Molly Clancy Senior Quantitative Modeler, Control Insights i Analytics, Google

Najważniejsze elementy programu

Magister ekonomii ilościowej kładzie nacisk na praktyczne zastosowania w programie nauczania i interaktywnym uczeniu się, w tym ścisłą współpracę z członkami światowej klasy wydziału ekonomicznego i zespołem prognozowania ekonomicznego. Kładąc duży nacisk na rozwój stosowanych koncepcji i teorii ekonomicznych, ten wyjątkowy program wieczorny rygorystycznie przygotowuje naszych studentów w zakresie matematyki, analizy statystycznej i badań. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych kursach.

Certyfikowany program Forecaster

MS in Quantitative Economics został wyznaczony jako certyfikowany program prognostyczny przez International Institute of Forecasters (IIF) i zajął 4 miejsce w kraju pod względem ilościowych programów ekonomii finansowej.

Centrum Badań i Prognoz Ekonomicznych

Nic nie zastąpi wysokiej jakości doświadczenia. Studenci naszego MS w programie ekonomii ilościowej realizują program nauczania, którego uczą się w klasie w Centrum Badań i Prognoz Ekonomicznych Cal Lutheran (CERF).

W ścisłej współpracy z wykładowcami nasi studenci pracują w kwitnącym środowisku zawodowym, aby tworzyć dostosowane raporty dla firm, instytucji rządowych i organizacji non-profit. Studenci wykorzystują umiejętności ekonomistów stosowanych do:

 • Wykonaj rygorystyczną analizę ekonometryczną
 • Twórz i rozumiej prawidłowe modele i prognozy
 • Analizuj opcje i twórz rekomendacje
 • Przedstaw i bronić analizy i zalecenia na piśmie i podczas formalnych prezentacji.

Na większą skalę studenci pomagają opracowywać roczne prognozy gospodarcze hrabstw Ventura i San Fernando Valley, a także prognozy stanu Oregon.

To poważny program. To nie jest łatwe. Musisz być w stanie wykonać matematykę i musisz pracować. Ale kiedy ludzie widzą stwardnienie rozsiane w ilościowej ekonomii w twoim życiorysie, wiedzą, co to znaczy. Przyniesiesz namacalne, rzeczywiste umiejętności i umiejętności rozwiązywania problemów na wysokim poziomie, których potrzebują. To robi dużą różnicę.

Julia Kaminskaya '13, magister ekonomii ilościowej

Program

Poniżej znajduje się lista kursów wymaganych do uzyskania tytułu magistra ekonomii ilościowej.

Seria ekonometryczna
 • ECON 510 Ekonometria 1 (3 punkty)
 • ECON 511 Econometrics 2 (3 punkty)
 • ECON 512 Econometrics 3 (3 punkty)
 • ECON 513 Modeling (3 kredyty)
Seria mikroekonomiczna
 • ECON 520 Teoria mikroekonomiczna - część 1 (3 punkty)
 • ECON 521 Teoria mikroekonomiczna - część 2 (3 punkty)
Seria makroekonomiczna
 • ECON 530 Teoria makroekonomiczna - część 1 (3 punkty)
 • ECON 531 Teoria makroekonomiczna - część 2 (3 punkty)
Financial Economic Series
 • ECON 543 Wprowadzenie do ekonomii finansowej (3 kredyty)
 • ECON 544 Financial Economics II: Teoria i praktyka instrumentów pochodnych (3 kredyty)
 • ECON 545 Financial Economics III: Zarządzanie ryzykiem dla instytucji finansowych (3 kredyty)
Tematy
 • ECON 555 Polityka gospodarcza i środowiskowa (3 punkty)
 • ECON 542 Operations Research (3 kredyty, do wyboru)

4 1 Opcja

Jeśli jesteś studentem pierwszego stopnia w Cal Lutheran, możesz zdobyć tytuł magistra ekonomii ilościowej w ciągu zaledwie jednego roku, biorąc udział w kursach w ciągu ostatniego roku.

 • Zaoszczędź czas i szybciej zdobądź MS w ekonomii ilościowej
 • Zaoszczędź pieniądze, biorąc MS na kursach ekonomii ilościowej w ramach studiów licencjackich
 • Zaprojektuj własne doświadczenie edukacyjne dla absolwentów
 • Zbuduj sieć pracujących profesjonalistów i studentów z całego świata

Stypendia Overton

Overton Graduate Fellowship in Economics

Stypendium Overton Graduate Fellowship ma na celu pomoc studentom z udokumentowaną doskonałością akademicką w realizacji podyplomowych studiów luterańskich w dziedzinie ekonomii. Przyznawany jest w przypadku wyższych osiągnięć akademickich, a wysokość każdej indywidualnej nagrody stypendialnej jest różna.

Overton Summer Research Scholars in Economics

Ten letni program badawczy dla studentów osiągających wysokie wyniki w dziedzinie ekonomii. Staże te są otwarte dla studentów uczelni wyższych i będą przyznawane za najwyższe osiągnięcia akademickie. Daje to potencjalnym studentom MS Economics możliwość podglądu treści badań ekonomicznych. Ucz się więcej

Nagroda Overton w dziedzinie ekonomii

Nagroda Overton przyznawana jest za wybitną pracę studenta ekonomii Cal Lutheran, którego praca naukowa jest wyjątkowo wysokiej jakości - o czym świadczą ogólne wyniki w nauce i / lub ukończenie projektu z wyróżnieniem. Odbiorców wybiera się na podstawie nominacji i wyborów wydziału. Nagroda obejmuje certyfikat, zapis transkrypcji i nagrodę pieniężną.


Rekrutacja

Decyzje o przyjęciu na stanowisko dla absolwentów są podejmowane na podstawie przeglądu następujących materiałów w aktach kandydata:

 1. Licencjat z wykazaną zdolnością ilościową
  • Rachunek: wymagany jeden rok z klasą B lub lepszą
  • Statystyka: Wymagany jest jeden kurs z klasą B lub lepszą; Zalecany jeden rok
  • Ekonometria: Zdecydowanie zaleca się jeden kurs z literą B lub lepszą
  • Programowanie komputerowe: wymagana jest pewna znajomość i chęć do nauki
 2. Średnia ocen (GPA) 3,0 lub wyższa (lub równoważna)
 3. GRE 1000 lub GMAT 500 (można odstąpić, w zależności od wykształcenia kandydata)
 4. Dwa listy polecające
 5. Osobiste oświadczenie
 6. Wywiad z doradcą ds. Przyjęć
 7. Preferowane doświadczenie zawodowe, ale nie wymagane

Kursy przygotowawcze mogą być potrzebne osobom, które nie spełniają wymagań wstępnych do programu. Takie kursy przygotowawcze nie liczą się do stopnia

Punktem wejścia do programu jest zazwyczaj koniec sierpnia (okres jesienny). W niektórych przypadkach możliwe są inne punkty wejścia.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

California Lutheran University is a selective, comprehensive institution offering undergraduate and graduate degrees in the liberal arts and sciences and professional fields. Rooted in the Lutheran tr ... Czytaj więcej

California Lutheran University is a selective, comprehensive institution offering undergraduate and graduate degrees in the liberal arts and sciences and professional fields. Rooted in the Lutheran tradition, Cal Lutheran encourages critical inquiry into matters of faith and reason. Mentored by dedicated and accomplished faculty members, students pursue their passion and discover their purpose as they seek to grow as individuals. California Lutheran College was founded in 1959 on a ranch donated by Richard Pederson, the son of Norwegian immigrants. The college opened its doors to 330 students in September 1961 and held its first Commencement in May 1964. Pokaż mniej
Tysiąc Dębów , Westlake Village , Oxnard , Los Angeles + 3 Więcej Mniej