Magister Edukacji (autyzm)

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Edukacji (autyzm)

London South Bank University

Charakterystyczną cechą MA (Autism) Education jest skupienie się na uczeniu się z autentycznych głosów ludzi z osobistym doświadczeniem autyzmu i oczekiwaniu, że uczniowie krytycznie zaangażują się z otrzymaną mądrością na temat autyzmu.

IZ zajmuje się edukacją w przedziale wiekowym od wczesnych lat do wieku dorosłego i jest odpowiednia dla szerokiej różnorodności placówek. Studenci programu to doświadczeni specjaliści, osoby identyfikujące się z autyzmem i rodzice / sprzymierzeńcy ludzi w spektrum.

Bliskie związki między Centrum Badań Edukacyjnych i IZ dają możliwości pracy z podobnie myślącymi, aktywnymi zawodowo rówieśnikami w ramach żywej i wspierającej społeczności uczącej się. LSBU współpracuje obecnie z Research Autism i University of Cambridge nad badaniem, które bada wartość mentoringu z perspektywy młodych dorosłych w spektrum autyzmu.

Możliwości akredytacji wcześniejszej nauki są dostępne dla studentów z odpowiednim wykształceniem i należy to omówić z dyrektorem kursu, który wyjaśni również procesy CPD na życzenie. Poszczególne moduły i sesje magisterskie można traktować jako ciągłe doskonalenie zawodowe (CPD).


National Award for SEN Coordinator

Możesz wybrać uznaną nagrodę "National Award for SEN Co-ordination" lub opcje, które jeszcze bardziej pogłębią twoje zrozumienie autyzmu.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Wszystkie moduły są oceniane przez połączenie zadań, prezentacji, projektów badawczych i rozwoju portfela.

1 rok

Dwa opcjonalne moduły (lista poniżej)

 • Nauczanie i uczenie się: potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami, autyzmem i niepełnosprawnością
 • Specjalne potrzeby edukacyjne i niepełnosprawność
 • Zrozumienie autyzmu i uczenia się
 • Autyzm indywidualności i tożsamości

Rok 2

 • Metody badawcze (obowiązkowe)

Oprócz jednego z opcjonalnych modułów wymienionych powyżej

Rok 3

 • Rozprawa

Opcje

 • Część 1 SENCO National Award
 • Część 2 SENCO National Award

Godziny nauki

W pierwszym roku zazwyczaj będziesz studiować dwa moduły po 36 godzin czasu kontaktu i dodatkowo samodzielnie zarządzanych godzin nauki.


Możliwość zatrudnienia

Ten program przyczyni się do zwiększenia szans na zatrudnienie, a krajowe wyróżnienie SENco może być wymogiem w miejscu pracy.

The Autism Act 2009 i The Adult Autism Strategy 2009 wymagają od specjalistów z różnych dziedzin zrozumienia autyzmu. IZ mogłaby otworzyć możliwości w obszarach wykraczających poza ramy edukacyjne. Specjaliści z magistrem zapewniającym dogłębne i krytyczne zrozumienie autyzmu mogą osiągnąć awans lub rozwijać karierę edukacyjną. Uczelnie zaczynają ogłaszać ogłoszenia na temat autyzmu w ramach usług dla osób niepełnosprawnych.

Studenci, którzy chcą osiągnąć awans lub rozwijać karierę edukacyjną, korzystają z wyższego stopnia. Postęp od MA do Doktoratu w edukacji. dodatkowo zwiększa szanse na zatrudnienie i perspektywy awansu, szczególnie w środowiskach akademickich i badawczych. Poprawiono CV dzięki publikacjom w polecanych czasopismach, co zachęca i wspiera w IZ, a także w Doktoracie w Edukacji.

MA w edukacji - Autyzm ma na celu pogłębienie zrozumienia pracy z uczniami / studentami w dowolnym środowisku edukacyjnym, w całym przedziale wiekowym, w edukacji dorosłych. Jest zatem istotne dla zatrudnienia w szkole, college'u, alternatywnych placówkach edukacyjnych i pracy z niepełnosprawnymi studentami na uniwersytecie. Treści mają zastosowanie do nauczycieli i personelu zajmującego się rolami innymi niż nauczyciele, takimi jak mentor, urzędnik ds. Niepełnosprawności lub asystent wsparcia uczenia się. Treść ma również znaczenie dla personelu o strategicznych i operacyjnych rolach kierowniczych.


LSBU Usługi na rzecz zatrudnienia

LSBU zobowiązuje się wspierać Cię w rozwijaniu zdolności do zatrudnienia i odnosić sukcesy w zdobywaniu pracy po ukończeniu studiów. Twoje kwalifikacje na pewno ci pomogą, ale na konkurencyjnym rynku musisz także pracować nad swoją zdolnością do zatrudnienia i poszukiwaniem kariery. Nasza Służba ds. Zatrudnienia pomoże ci rozwinąć umiejętności, znaleźć pracę, techniki rozmowy kwalifikacyjnej, doświadczenie zawodowe lub staż i pomoże ci ocenić, co musisz zrobić, aby uzyskać pracę, którą chcesz pod koniec kursu. LSBU oferuje kompleksową usługę zatrudnienia, z szeregiem inicjatyw uzupełniających twoje studia, w tym:

 • bezpośrednie zaangażowanie pracodawców, którzy przychodzą na rozmowę kwalifikacyjną i rozmawiają ze studentami
 • Job Shop i agencje rekrutacyjne na terenie kampusu, aby pomóc w poszukiwaniu pracy
 • programy mentoringu i cienia pracy.


Miejsca docelowe

Dostęp do miejsca pracy (w tym wolontariat) ma zasadnicze znaczenie dla większości modułów w ramach MA. Przyszli studenci, którzy nie są obecnie zatrudnieni (opłacani lub nieopłacani) powinni porozmawiać z dyrektorem kursu.


Nauczać i uczyć

Będziesz wykładał dr Nicola Martin, który ma duże doświadczenie w dziedzinie autyzmu, w tym współpracę z profesorem Baronem-Cohenem w Cambridge University Autism Project. Była również dyrektorem Centrum Autyzmu na Uniwersytecie Sheffield Hallam. Dr Martin jest obecnie wykładowcą w LSBU i jest głównym badaczem badań nad autyzmem.

Będziesz korzystać z aktualnego Wirtualnego Środowiska Nauczania poprzez Moodle i będziesz aktywnie zachęcany do korzystania z szerokiej gamy usług wsparcia na uczelni. Będziesz miał dostęp do przełożonego podczas fazy rozprawy.


Wymagania wstępne

Dyplom z wyróżnieniem (2: 2 lub wyższy) lub równoważny. Proszę omówić swoje kwalifikacje z opiekunem rekrutacji, jeśli nie jesteś pewien.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
2,500 GBP
Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / UE: 2500 £; Opłata międzynarodowa: 4375 £
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą