Magister biznesu z zarządzaniem zasobami ludzkimi

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Daty rozpoczęcia: wrzesień, styczeń, maj

Czy chcesz uzupełnić studia licencjackie lub profesjonalne umiejętności z ukierunkowaniem na biznes studiów magisterskich, które poprawią twoją zdolność do zatrudnienia?

Działalność magisterska z zarządzaniem zasobami ludzkimi pomoże ci rozwinąć szeroki zakres umiejętności biznesowych, jednocześnie rozwijając zrozumienie specjalistycznych modułów obejmujących zasady, wartości i podejścia do zarządzania zasobami ludzkimi (HRM), a także zachowania i praktyki organizacyjne.

Dzięki modułom obejmującym przywództwo, analizę organizacyjną i podstawowe tematy biznesowe, nasz stymulujący intelektualnie program przygotuje Cię do pełnienia ról starszych w sektorach prywatnych, publicznych i non-profit.

Będziesz także rozwijał swoje umiejętności badawcze poprzez rozprawę magisterską lub konsultacyjny projekt związany z konkretnym zagadnieniem ZZL. Kurs kończy się albo rozprawą magisterską, albo, jeśli wolisz, projektem konsultacyjnym, w którym poradzisz sobie z problemem, przed jakim stoi prawdziwy klient. W trakcie kursu duży nacisk kładzie się na samorozwój i zdolność do zatrudnienia.

Nauczanie

Twoi nauczyciele będą używać różnych metod nauczania, w tym wykładów, seminariów i warsztatów. Ponieważ jest to kurs mistrzowski, istnieje ważny element niezależnego uczenia się i refleksji na własny motyw. Nauczanie jest wspierane przez dobrze zaprojektowany system wsparcia, który pomaga zapewnić udaną podróż edukacyjną. Zapewniamy, że obszerne informacje zwrotne od nauczycieli i rówieśników są wbudowane w kurs.

Oszacowanie

Nasza strategia oceny opiera się na naszym zrozumieniu, że każdy ma inne potrzeby, mocne strony i entuzjazm. Ocena opiera się na zajęciach, a nasze metody obejmują eseje, raporty, pracę w grupach, prezentacje oraz pracę magisterską lub konsultacyjną.

Kariera i dalsze studia

Nasi absolwenci zazwyczaj zajmują stanowiska kierownicze w zawodzie i na stanowiskach kierowniczych, a pod koniec kursu będziesz dobrze przygotowany, aby ich przestrzegać. Jeśli zdecydujesz się założyć własną firmę, dobrze jest wiedzieć, że łączny obrót firm rozpoczynających działalność absolwentów jest wyższy niż w jakimkolwiek innym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się zrobić, będziesz miał możliwości transferu, które pracodawcy oczekują od absolwentów studiów magisterskich z Northumbria University w Londynie.

Nasz Northumbria University London Campus jest prowadzony we współpracy z QA Higher Education - brytyjskim dostawcą usług szkolnictwa wyższego. Wszystkie nasze programy w London Campus są zatwierdzane przez Uniwersytet i prowadzone przez pracowników QA Higher Education and University.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Czytaj więcej

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Pokaż mniej