Magister biznesu z zarządzaniem marketingowym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Daty rozpoczęcia: wrzesień, styczeń, czerwiec

Praca w dużej, nowoczesnej, międzynarodowej organizacji, średniej wielkości firmie, a nawet małej firmie typu start-up, wymaga wielu możliwości biznesowych. Najcenniejsi pracownicy to ci, którzy mają nie tylko solidną wiedzę i zrozumienie różnych części firmy, ale także tych, którzy są szybkimi uczniami i członkami zespołu o potencjale przywódczym.

Program MSc Business Marketing z zarządzaniem zapewni studentom zarówno ogólną wiedzę biznesową i zrozumienie, jak i osobiste umiejętności potrzebne do wykonywania różnorodnych ról.

Program MSc z programem Marketing Management zapewnia uczniom zarówno wyjątkową ogólną wiedzę biznesową i zrozumienie, jak i osobiste umiejętności potrzebne do rozwinięcia różnorodnych ról.

Program opracowano na podstawie obowiązkowych modułów wspólnych dla wszystkich naszych Pathways biznesowych, obejmujących ogólne funkcje biznesowe, zarządzanie strategiczne i analizę organizacyjną. Realizując te moduły, program ma na celu rozwój kompetencji w zakresie zrozumienia i stosowania świadomości strategicznej, potencjału przywódczego oraz zrozumienia teorii i praktyki międzynarodowego biznesu.

W drugim semestrze będzie można specjalizować się w zarządzaniu marketingiem, zagłębiając się w strategiczną rolę marketingu w organizacjach. Podczas tego programu będziesz budować wymaganą wiedzę i umiejętności, aby strategicznie analizować zdolność organizacji do rozwijania i wdrażania konkurencyjnych strategii marketingowych. Zostanie Ci przydzielony osobisty opiekun badań naukowych, pracownik naukowy, który udzieli wsparcia w trakcie rozprawy, będziesz zobowiązany do przedłożenia oceny propozycji badań przed rozpoczęciem samej rozprawy.

Absolwenci tego programu dołączyli do szerokiej gamy firm, w tym programów szkoleń dla absolwentów, a znaczna liczba absolwentów wróciła do firm rodzinnych lub nawet założyła własne firmy.

Ten kurs jest również dostępny jako MSc Business z International Management with Advanced Practice, który obejmuje staż lub projekt, dając ci doświadczenie zawodowe i cenną okazję do wprowadzenia w życie twojej nauki. Praktyki będą odbywać się między drugim a ostatnim semestrem i mogą być płatne lub nieopłacone.

Kto by to ten garnitur?

Nasz udany program "Biznes z ..." przeznaczony jest dla osób, które szukają wprowadzenia do świata biznesu, a jednocześnie mają możliwość połączenia kluczowych podmiotów biznesowych z badaniem Pathway specjalizacyjnej Pathway , w tym przypadku Management. Ten kurs zapewnia najwyższą elastyczność dla studentów chcących wejść do świata biznesu.

Standardowy wpis

Pierwszy stopień, równoważny klasyfikacji 2.2 zaszczyt. Kandydaci, którzy nie mają takich kwalifikacji akademickich, ale mają duże doświadczenie w pracy w organizacji biznesowej i / lub posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, będą również brani pod uwagę. Ponieważ istnieje kilka statystyk nauczanych w trakcie programu, kandydaci powinni posiadać kwalifikację matematyczną odpowiadającą klasie GCSE B. Dodatkowo jeden z poniższych:

  • Wymagania językowe: angielski / międzynarodowy:
  • Od kandydatów międzynarodowych wymaga się posiadania jednego z następujących kwalifikacji w języku angielskim z ocenami przedstawionymi poniżej.
  • Wynik testu British English Testing Language Test (IELTS) na poziomie 6,5 (lub wyższy) z minimalnym wynikiem w każdym z komponentów czytania, pisania, słuchania i mówienia o 5.5
  • Pearson Academic - wynik 62 (lub wyższy) z minimalnym wynikiem w każdym komponencie czytania, pisania, słuchania i mówienia o 51
  • Uczelnia przyjmuje również wiele innych kwalifikacji językowych w języku angielskim, a jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wymagań naszego języka angielskiego, skontaktuj się z Biurem ds. Rekrutacji Międzynarodowych, a chętnie pomożemy.

Nasz Northumbria University London Campus jest prowadzony we współpracy z QA Higher Education - brytyjskim dostawcą usług szkolnictwa wyższego. Wszystkie nasze programy w London Campus są zatwierdzane przez Uniwersytet i prowadzone przez pracowników QA Higher Education and University.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Czytaj więcej

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Pokaż mniej