Magister biznesu i zarządzania ze zintegrowanym stażem

Informacje ogólne

Opis programu

Wzbogać swoje sieci branżowe i rozwijaj swoją karierę zawodową dzięki naszemu zintegrowanemu MA Business and Management.

Zastosuj swoją wiedzę i zdobądź praktyczne doświadczenie w zintegrowanym miejscu lub projekcie.

Odkryj aktualny biznes i zarządzanie w praktyce, aby rozwijać swoją karierę zawodową.

Skorzystaj z naszych połączeń branżowych, aby uzyskać miejsce docelowe odpowiadające Twoim celom na przyszłość.

Ten program zapewnia szerokie wprowadzenie do podstawowych zasad biznesu i zarządzania w szybko zmieniającym się, coraz bardziej zglobalizowanym świecie.

Wspierany przez interdyscyplinarne nauczanie i badania oparte na praktyce, będziesz rozwijać swoją wiedzę biznesową wraz z praktycznymi i profesjonalnymi umiejętnościami potrzebnymi do skutecznego zarządzania trudnymi problemami mającymi wpływ na dzisiejsze organizacje.

Ta rozszerzona wersja naszych Master's in Business and Management oferuje możliwość zrobienia stażu w branży lub niezależnego projektu opartego na pracy. Będziesz mógł zastosować umiejętności i naukę, które rozwijasz w pierwszej części kursu, w praktycznym środowisku - umożliwiając ci wgląd w bieżącą praktykę biznesową i zarządczą, ulepszanie sieci branżowych i dalszy rozwój kariery zawodowej.

Przegląd

Nasze kursy mają na celu dostosowanie programu studiów do zainteresowań akademickich i aspiracji zawodowych. Weźmiesz mieszankę nauczanych modułów (podstawowych i opcjonalnych) i ukończysz duży projekt dysertacji / konsultacji.

Oprócz Jednostki Języka Angielskiego Uniwersytetu, dalsza pomoc jest oferowana studentom zagranicznym, których pierwszym językiem nie jest język angielski za pośrednictwem modułu Advanced Academic and Business Skills. Moduł ten współpracuje z innymi modułami w celu rozwijania umiejętności w zakresie zatrudnienia, znajomości języka angielskiego w biznesie i nauce oraz w budowaniu zaufania do własnej zdolności do pracy na poziomie podyplomowym w kontekście międzynarodowym, kulturowym i zawodowym.

Jak będę oceniana?

Jesteś oceniany za pomocą różnych metod, które mogą obejmować niektóre lub wszystkie następujące elementy w różnych modułach kursu:

 • Raporty na temat zadań związanych z pracą
 • Raporty z projektów badawczych
 • Portfele
 • Czasopisma refleksyjne i praktyczne
 • Recenzje
 • Dokumenty z propozycjami projektów, finansowania lub wydarzeń, biznes planów lub dokumentów strategicznych
 • Raporty z postępów projektu
 • Oceny projektów
 • Prezentacje
 • Eseje
 • Egzaminy.

Jak będę się uczyć?

Łączymy studia akademickie z nauczaniem opartym na praktyce. Nauczysz się poprzez różnorodne zajęcia, w tym wykłady, seminaria, warsztaty, samouczki, zajęcia online i dyskusje, uczenie się w oparciu o pracę i projekty badawcze.

Pracownicy tego kursu oferują dostęp do szerokiego zakresu wiedzy akademickiej i praktycznej w biznesie i zarządzaniu. Skorzystasz z samouczków indywidualnych, warsztatów, wsparcia rówieśniczego i wspólnego uczenia się.

Współpracujemy z Tobą, aby upewnić się, że to, czego się uczysz na kursie, przekłada się na efektywną praktykę w miejscu pracy i rozwija Twój potencjał zawodowy.

Możliwości

Zdobądź doświadczenie w sektorze

Projekt stażu / pracy zapewnia możliwości nawiązywania kontaktów i dostęp do aktualnej praktyki, wspierając badania w szerszym kontekście teoretycznym i akademickim biznesu i zarządzania.

Chociaż oczekuje się, że zabezpieczysz swój własny projekt dotyczący stażu lub nauki w miejscu pracy, Bath Business School ma powiązania z szeroką siecią organizacji, które oferują naszym studentom możliwości i doświadczenie. Zająłeś się modułem umieszczania po pierwszych dwóch nauczanych modułach, a przed końcowym projektem dysertacji / konsultacji.

Kariera

Ten program magisterski ma na celu przygotowanie do szerokiego zakresu zawodów w zakresie ogólnego zarządzania we wszystkich sektorach przemysłu i środowisku międzynarodowym.

Dostarcza praktycznych umiejętności i technik mających zastosowanie w karierze biznesowej i zarządczej w marketingu, zakładaniu przedsiębiorstw i zakładaniu przedsiębiorstw, zarządzaniu księgowością i biznesie międzynarodowym.

Koszt

 • Studenci UK / UE w pełnym wymiarze godzin - wpis 2019/20 8 400 GBP *
 • Studenci zagraniczni w pełnym wymiarze godzin - wstęp 2019/20 17,700 GBP

* Całkowita opłata za kurs jest wypłacana w ciągu dwóch lat, co oznacza, że w każdym roku akademickim zapłacisz 50% opłaty w pełnym wymiarze godzin. W 2019 r. Zapłacisz 4 200 GBP, aw 2020 r. Drugą transzę w wysokości 4 200 GBP.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Czytaj więcej

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Pokaż mniej