Magister bezpieczeństwa cybernetycznego i zarządzania danymi

Informacje ogólne

Opis programu

Magister bezpieczeństwa cybernetycznego i zarządzania danymi

Magister zarządzania danymi i bezpieczeństwa cybernetycznego nauczy Cię o dzisiejszym cyfrowym świecie. Dzięki skoncentrowaniu się na kluczowych umiejętnościach rozwiązywania problemów, program zapewni Ci gotowość do stawienia czoła wyzwaniom związanym z zarządzaniem finansami przedsiębiorstw.

Ten roczny specjalistyczny program magisterski obejmuje podstawy zarządzania danymi i bezpieczeństwa cybernetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem technologii, biznesu i polityki. Studenci będą rozwijać swoje umiejętności zawodowe, aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom współczesnego cyfrowego świata.

119852_MScDataManagementandCyberSecurity.jpg

Akredytacje i rankingi

University of Law jest najdłużej działającym brytyjskim specjalistą w dziedzinie edukacji prawnej i biznesowej o stopie zatrudnienia 97% *. Ten instytut ma ponad 100-letnie doświadczenie we wspieraniu studentów w budowaniu udanej kariery.

* 97% studentów LPC zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, którzy ukończyli studia w lecie 2014 i 2015 roku, było zatrudnionych w ciągu dziewięciu miesięcy.

Dla kogo jest przeznaczony?

Ten kurs jest idealny dla każdego, kto chce uzyskać dogłębną wiedzę i krytyczne zrozumienie kluczowych aspektów zarządzania danymi. Kurs koncentruje się na możliwościach zatrudnienia, zapewniając uczniom podstawy niezbędne do udanej kariery w ciągle zmieniającym się środowisku pracy.

Berlin jest rozwijającym się centrum technologicznym, a jego zróżnicowana populacja stanowi idealne miejsce do nauki międzynarodowej. Będziesz miał okazję zanurzyć się w tętniącej życiem kulturze, którą oferuje Berlin, a jednocześnie uzyskać wgląd w niemieckie firmy, takie jak Sony, Deutsche Bahn i inni kluczowi gracze korporacyjni.

Dlaczego GISMA?

 • Butikowa szkoła biznesu - indywidualne podejście do uczniów
 • Akredytacja AMBA od 2011 roku z kilkoma potrójnie akredytowanymi partnerami, które otrzymują tylko 1% światowej elitarnej szkoły biznesu
 • Programy o najlepszych globalnych rankingach - MIB zajmuje w rankingu 20 miejsce na świecie w rankingu The Economist w 2017 roku
 • Międzynarodowa kohorta studencka z ponad 40 narodowościami reprezentowanymi
 • Dostępne stypendia, elastyczne plany płatności i rabaty na poczatek
 • Doskonałe lokalizacje w centrum miasta w Berlinie
 • Darmowe lekcje niemieckiego i 100% w języku angielskim

Dlaczego Niemcy?

 1. Niemcy mają drugą najlepszą stopę bezrobocia w UE, na poziomie 3,4% *
 2. 4. najlepsze wynagrodzenie początkowe dla absolwentów w wysokości 40.650 funtów w Europie, z rosnącą gospodarką **
 3. Niemcy są najpopularniejszą opcją dla studentów zagranicznych chcących studiować w Europie; Jest znany z wysokiej jakości edukacji i możesz tego doświadczyć dzięki GISMA ***.
 4. Berlin, stolica Niemiec, jest technologiczną stolicą Europy
 5. Berlin jest drugim co do wielkości miastem w UE i ma dobrze prosperującą scenę biznesową, oferując szereg możliwości zatrudnienia dla młodych profesjonalistów i absolwentów.

Niemcy są dobrze znane ze swojej bogatej historii w dziedzinie kultury i sztuki, oferując studentom wzbogacające międzynarodowe doświadczenie i łącząc światowej klasy edukację z naszymi instytucjami partnerskimi na świecie.

* Statista

** Business Insider

*** Według statystyk i danych z monitora ICEF.

Jak się nauczysz?

Kurs zarządzania danymi MSc i bezpieczeństwa cybernetycznego jest realizowany w sposób interaktywny, z naciskiem na rzeczywistość, w celu przygotowania studentów do nieustannie zmieniającego się świata biznesu po ukończeniu studiów. Oprócz tradycyjnego uczenia się twarzą w twarz w klasie, otrzymasz podstawowe podręczniki i różne materiały do czytania. Studenci będą mieli również dostęp do bogactwa usług online od Financial Times i innych organizacji zawodowych. Zasoby te zapewniają szereg materiałów opartych na sektorze i biznesie, które przedstawiają zmiany księgowe i finansowe oraz raporty analityczne. Ciągły dostęp do tych artykułów zapewnia, że nasi studenci są na bieżąco z dzisiejszym szybko rozwijającym się sektorem finansowym i dlatego są profesjonalnie przygotowani do pracy w tej dziedzinie.

Kierunek kariery

W wyniku rewolucji cyfrowej konsekwencje bezpieczeństwa danych i oszustw dla firm są głębokie. Studenci, którzy podejmą ten kurs, zostaną przeszkoleni do wszelkich operacji lub strategicznej roli w firmach, które zmieniają się lub muszą przejść na cyfrowy model bezpieczeństwa. Alternatywnie, dzięki specjalizacji przedmiotu i jego przedmiotom, studenci, którzy ukończą ten stopień, będą mogli podjąć dalsze kwalifikacje zawodowe lub doktorat.

Zdobywając kluczowe umiejętności zarządzania danymi i umiejętności cybernetycznych, uzyskasz szereg możliwości w zakresie polityk, procedur i systemów zarządzania danymi w różnych organizacjach. Niezależnie od tego, czy chcesz kontynuować karierę w tej dziedzinie, awansować w obecnej pracy czy zmienić karierę, ten program jest dla Ciebie.

Elastyczne płatności

GISMA oferuje elastyczne plany płatności, które pozwalają rozłożyć koszty opłat programowych w trzech ratach.

Ponadto możesz wybrać miesięczne raty. Zniżki są dostępne. Do uruchomienia wymagany jest depozyt w wysokości 2 000,00 EUR.

Moduły

Podstawowe moduły obejmują:
 • Ramy bezpieczeństwa cybernetycznego
 • Krajobraz bezpieczeństwa cybernetycznego
 • Zarządzanie danymi
 • Metody badawcze, rozwój zawodowy i dysertacja / projekt
Electives obejmują:
 • Nowe technologie
 • Blockchain
 • Fintech
 • Zaopatrzenie i SCM

Wymagania dotyczące kursu

 • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
 • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.
 • Zgłoszenie niestandardowe: wnioskodawcy niestandardowi mogą zgłaszać się do GISMA. Kandydaci bez tytułu licencjata mogą ubiegać się, jeśli posiadają co najmniej 5-letnie doświadczenie menedżerskie. Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat niestandardowego procesu składania wniosków, skontaktuj się z nami.
Ostatnia aktualizacja Gru 2019

Informacje o uczelni

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Czytaj więcej

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Pokaż mniej