Magister Zrównoważonego Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacji

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Biznes jak zwykle dobiegł końca!


Ten tytuł magistra w dziedzinie przedsiębiorczości i zrównoważonej innowacji jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą zastosować narzędzia biznesowe do rozwiązywania najpilniejszych problemów społecznych i środowiskowych na świecie.

Dwuletni program mieszkaniowy z siedzibą w Berlinie i Paryżu - Master in Entrepreneurship and Sustainable Innovation opiera się na najnowszych myślach dotyczących przedsiębiorczości, innowacji i zrównoważonego rozwoju.

W ciągu sześciu semestrów uczniowie zyskają praktyczne zrozumienie w klasie odpowiednich metod i narzędzi biznesowych, takich jak modelowanie biznesowe, a także bezpośrednie doświadczenie w terenie na stażu, doradztwo lub projekt rozwoju biznesu.

Praktyczny idealizm

Wierzymy, że uczniowie tego programu będą pragmatycznymi idealistami. Większość studentów będzie miała wykształcenie ekonomiczne, przyrodnicze lub inżynierskie. Mówią płynnie po angielsku i są zainteresowani prowadzeniem międzynarodowej kariery biznesowej, która koncentruje się na budowaniu innowacyjnych i zrównoważonych firm.

Ten dwuletni program w pełnym wymiarze godzin jest w całości nauczany w języku angielskim, ale najpoważniejsze problemy związane ze zrównoważonym rozwojem przekraczają granice, więc studenci uczą się również drugiego języka. Perspektywy międzykulturowe są dodatkowo wspierane poprzez rozmowy z międzynarodowymi wykładowcami i studentami ESCP, a także częstymi mówcami.

Warunki przyjęć

  • Licencjat z minimum 180 punktami ECTS
  • Stanowisko uniwersyteckie, najlepiej w dziedzinie ekonomii, nauk społecznych lub przyrodniczych lub inżynierii
  • Biegła znajomość języka angielskiego: wyniki TOEFL, TOEIC lub IELTS lub test z języka angielskiego na terenie kampusu
  • Doświadczenie w pracy nie jest wymagane (jeśli jest zalecane, zaleca się maksymalnie 2 lata)

Opłaty i finanse

Za dwuletni program należy zapłacić 26 700 euro.

Opłaty są fakturowane w czterech ratach i są należne w następujący sposób:

  • Pierwsza rata: 1 września 2021 r
  • Druga rata: 1 stycznia 2022 r
  • Trzecia rata: 1 czerwca 2022 r
  • Czwarta rata: 1 stycznia 2023 r

Opłaty za aplikacje

Opłaty za zgłoszenie ustalono na 130 EUR.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Czytaj więcej

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Pokaż mniej
Paryż , Madryt , Londyn , Berlin , Turyn , Warszawa , Pekin , Wenecja + 7 Więcej Mniej