Magister zarządzania zasobami ludzkimi

Informacje ogólne

Opis programu

Ten Magister został zaprojektowany z myślą o Twojej karierze - otwierając szerszy zakres możliwości pracy, zapewniając umiejętności i praktykę, aby przyspieszyć karierę lub przygotować Cię do nowego startu. Jest akredytowany przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), profesjonalne stowarzyszenie brytyjskie dla menadżerów zasobów ludzkich i wprowadza do teoretycznych i praktycznych umiejętności biznesowych, których potrzebujesz w miejscu pracy.

Akredytacja CIPD naszego programu pozwala Ci zostać członkiem Instytutu, umożliwiając Ci dostęp do możliwości nawiązywania kontaktów, kluczowych kontaktów i zasobów, które przyniosą korzyści Twojej przyszłej karierze. Zapewnia również podstawę do osiągnięcia wyższych profesjonalnych poziomów członkostwa CIPD w przyszłości. Internetowy obszar zasobów studenckich CIPD zawiera wskazówki dotyczące nauki, informacje o egzaminach, arkusze informacyjne dotyczące zasobów ludzkich, czasopisma online, profesjonalną mapę kadrową i specjalne fora dyskusyjne.

Dzięki prowadzonemu przez naukowców szkoleniu zespołu wiodących ekspertów Sheffield University Management School zdobędziesz wiedzę na temat roli zasobów ludzkich w nowoczesnych organizacjach. Przeanalizujesz wpływ różnych środowisk organizacyjnych, finansowych, politycznych, prawnych i społeczno-ekonomicznych na zarządzanie ludźmi w pracy. Dowiesz się również o podejściach dotyczących najlepszych praktyk w wielu kwestiach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, takich jak wynagrodzenie i nagrody, różnorodność, zarządzanie wydajnością, dobrobyt i międzynarodowe zarządzanie zasobami ludzkimi.


Kurs

Nasz Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest nauczany na pełnym etacie przez dwa semestry. Podczas trzeciego semestru studenci podejmują projekt zarządzania. Program jest realizowany poprzez połączenie wykładów, seminariów, studiów przypadków, pracy grupowej w celu wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Prowadzimy również sesje umiejętności, mające na celu zapoznanie cię z praktycznymi wyzwaniami, przed którymi stoją praktycy HR, i dostarczą Ci umiejętności i wiedzy, których będziesz potrzebować w swojej przyszłej karierze. Studenci są oceniani poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i projekt zarządzania.

Istnieje również możliwość podjęcia projektu organizacyjnego, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie zawodowe w firmie.
Program jest dostarczany przez pracowników z Sheffield University Management School zasobami ludzkimi w Sheffield University Management School

Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa 12 miesięcy.

Moduły


Moduły podstawowe:

 • Metody badawcze
 • Zarządzanie ludźmi w organizacjach
 • Rozwój zawodowy
 • Stosunki przemysłowe
 • Rozwój pracowników i organizacji
 • Badania zasobów ludzkich pracowników
 • Międzynarodowe badania nad zasobami ludzkimi
 • Rozprawa

Opcjonalne moduły:

 • Rachunkowość i zarządzanie finansami
 • Podstawy przywództwa i pracy zespołowej
 • Zarządzanie strategiczne
 • Zaawansowane tematy przywództwa: prowadzenie w trudnych czasach


Kandydat

Nasz Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi zaprojektowano z myślą o studentach z różnych środowisk. Niezależnie od tego, czy już pracujesz w zarządzaniu zasobami ludzkimi, czy masz na to ochotę, program ten oferuje możliwość zdobycia uznania zawodowego i przyspieszenia kariery. Dedykowana usługa kariery jest również pod ręką, aby wesprzeć studentów i skontaktować cię z pracodawcami.


Otrzymasz dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe, połączone z chęcią poznania zasad i praktyk zarządzania ludźmi. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jednym z najlepszych procent szkół biznesu na świecie dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniając bardzo wysoką jakość życia.


Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła ma na celu przygotowanie absolwenta do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy bardzo ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać studentów i kontaktować się z organizacjami. Centrum zdolności do zatrudnienia działa jako kluczowy interfejs między studentami zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to usługa dedykowana, która ma na celu zwiększenie szans studentów na rynku pracy poprzez zapewnienie im możliwości rozwoju obejmujących studia podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, stowarzyszenia zawodowe i miejsca pracy.


Stypendia

Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej