Magister zarządzania międzynarodowego

Informacje ogólne

Opis programu

Zarządzanie na skalę globalną - ten 12-miesięczny program łączy rygor akademicki z praktycznymi umiejętnościami i wyjątkowymi badaniami, aby zapewnić światowej klasy, międzynarodową edukację biznesową.

Zyskasz krytyczne zrozumienie wyzwań i możliwości stojących przed wielonarodowymi korporacjami i MŚP w szybko rozwijającej się i dynamicznej globalnej gospodarce. Sheffield University Management School łączy swoją wiedzę z uznaną na całym świecie Szkołą Studiów Wschodnioazjatyckich Uniwersytetu, aby zapewnić dogłębne zrozumienie stylów biznesowych i praktyk w Azji Wschodniej, a także tradycyjnych anglojęzycznych, europejskich i wschodzących rynkach.


Kurs

Treść tego programu jest praktyczna, dzięki czemu poznasz umiejętności biznesowe i rzeczywiste rozwiązania, które możesz zastosować w miejscu pracy od znanych na całym świecie ekspertów w swojej dziedzinie. Ucząc się od szerokiego grona nauczycieli akademickich, uzyskasz kwalifikacje idealnie dopasowane, aby przygotować Cię do roli w wielonarodowej firmie lub MŚP. Ten kurs zapewni doskonałe ugruntowanie w wyzwaniach i możliwościach prowadzenia biznesu na całym świecie.

Magister zarządzania międzynarodowego uczy się w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch semestrów, a następnie rozprawy projektu, poprzez połączenie wykładów, seminariów, studiów przypadku i pracy grupowej w celu rozwoju współpracy międzykulturowej. Uczenie się jest wspierane za pośrednictwem internetowych grup dyskusyjnych. Studenci są oceniani poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i ich projekt / dysertację.

Moduły

Moduły podstawowe:

 • Marketing
 • Międzynarodowa strategia biznesowa
 • Europejski biznes
 • Międzynarodowe badania nad zasobami ludzkimi
 • Zarządzanie międzynarodowe
 • Metody badawcze
 • Rozprawa

Opcjonalne moduły:

 • Międzynarodowy biznes i Azja Wschodnia
 • Współczesny chiński biznes i zarządzanie
 • Koncepcje i podejścia w komunikacji międzykulturowej
 • Koncepcje i podejścia w komunikacji międzykulturowej
 • Ekonomia przedsiębiorczości
 • Przedsiębiorczość korporacyjna
 • Praca i organizacja w Azji Wschodniej
 • Negocjacje i komunikacja międzykulturowa
 • Tworzenie przedsięwzięć przedsiębiorczych


Masz również możliwość podjęcia projektu organizacyjnego, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie zawodowe w firmie.

Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa 12 miesięcy.


Kandydat

Istotne jest, aby mieć motywację do dodania wymiaru międzynarodowego do swojej wiedzy i chęć zdobycia krytycznej oceny zasad i praktyki międzynarodowego zarządzania, aby odnieść sukces w tym programie.

W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

Sheffield University Management School jest wysoko ceniona i zajmuje czołowe miejsce w rankingu szkół biznesu na świecie dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum Sheffield i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniającej bardzo wysoką jakość życia.

Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy i uznane stopnie naukowe i kwalifikacje ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dostępna jest również usługa kariery, która pomaga uczniom i kontaktuje się z organizacjami. Centrum zdolności do zatrudnienia działa jako kluczowy interfejs między studentami zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to dedykowana usługa, która pomaga uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe stowarzyszenia i miejsca pracy.
Stypendia

Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej