Kick-rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej arenie sportowej!

Program ten jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych pracą w międzynarodowym sporcie, albo poza granicami Stanów Zjednoczonych i międzynarodowych organizacji sportowych w ramach w Stanach Zjednoczonych, a którzy są zainteresowani wzięciem zajęcia na kampusie w tradycyjnej klasie.

Już jesteś podekscytowany wszystko zrobić ze sportem. Teraz jesteś gotowy, aby zintensyfikować swoją grę w skali globalnej - tak po prostu ma sens prowadzenia MS w Międzynarodowym Zarządzania sportu na SUNY Cortland. W tym programie 30-godzinnym kredytowej, będzie równoważyć teoria i praktyka jak zdobyć solidne zrozumienie międzynarodowym środowisku zarządzania sportem. Będziesz ukończyć 12-24 godzin kredytowych na uczelni SUNY Cortland i mają możliwość wypełnienia pozostałej godzin kredytowych w międzynarodowym badaniu za granicą lokalizacji, takich jak Niemcy czy Australii. Dodatkowo będziesz miał możliwość wykonywania międzynarodowych staży.

Uczniowie w naszej Zarządzanie International Sport Program wcześniej internowani z następującymi organizacjami sportowymi: London 2012 Letnie Igrzyska Olimpijskie, IMG Licensing w Kolonii, Perth Baseball ciepła w Australii, Stanach Zjednoczonych Komitet Olimpijski USA Rugby, NBC Sports, a Międzynarodowa Federacja Tenisowa, wśród wielu innych.

Absolwenci pracach międzynarodowego programu zarządzania sportem w szeregu rozmaitych organizacji sportowych na całym świecie, w tym: Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego, USA judo, Octagon Inc., sportowiec Irlandii i Tajwanu Triathlon, między innymi. Dodatkowo kilku naszych absolwentów przeszli do Ph.D. programy w szkołach, takich jak Florida State University i University of Louisville.

Dlaczego warto studiować na SUNY Cortland?

Ilu uczniów jest w programie?

Są to między 75 i 100 doktorantów wszystkich programów w dowolnym czasie. Około 15-20 są w programie ISPM szczegółowo.

Zobacz Student Center

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w SUNY Cortland »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa