Magister wzornictwa przemysłowego

Informacje ogólne

Opis programu

Master in Industrial Design

W wyniku przejścia od uprzemysłowionego społeczeństwa do społeczeństwa opartego na wiedzy i komunikacji opartej Wzornictwo przemysłowe jest dyscypliną w szybkim rozwoju.

Inne produkty niż kiedykolwiek przedtem są produkowane, ale niestety poziom jakości różnić. Ponieważ produkty stają się bardziej inteligentne i komunikatywny, zapotrzebowanie na ich zmiany. sensie produktu wartość jest mniejsza niż materiału, a raczej to, co może zrobić i co można z nim zrobić.

W dziedzinie projektowania przemysłowego, uczniowie pracują z klasycznych umiejętności szkicowania, marker rysunek, komputerowego modelowania 3D i modelarstwa. Jednak uczniowie są też w większym stopniu zaangażować się w rozwój koncepcji, że w bardziej ogólnym ujęciu, uznaje użytkowników w kontekście przyszłości i wartości niematerialnych, że produkty opatrzone z nich. Stąd, łatwość obserwacji i mapowanie interakcja stały podstawowe obszary dyscypliny.

Wzornictwo przemysłowe podkreśla pokolenie pomysł i wizualizację tak samo jak współpraca z przemysłem i innych specjalistów, takich jak specjaliści od marketingu, ekonomistów, inżynierów, socjologów i antropologów.

Wzornictwo przemysłowe ma trwającą współpracę z szeregiem firm, zarówno w rozwoju nauczania i projektów m.in. Bang & Olufsen, Lego, Innovation Lab i Kildemoes.

Ostatnia aktualizacja May 2016

Informacje o uczelni

We cultivate and value talent and challenge it by teaching our students to reflect on their own process and by teaching them to collaborate by completing tasks related to specific contexts of use, pre ... Czytaj więcej

We cultivate and value talent and challenge it by teaching our students to reflect on their own process and by teaching them to collaborate by completing tasks related to specific contexts of use, preferably in interaction with industry.DK builds on the tradition of Danish Design and focuses on design that is meaningful. Pokaż mniej