Magister wyższej administracji biznesowej edukacji

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Business Administration Szkolnictwa Wyższego

Unikalny nowy stopień, dostarczane z najnowszych technologii multimodalnych, Master of Education (M.Ed.) w szkolnictwie wyższym Business Administration (HEBA) łączy w sobie umiejętności administratora kampusu z narzędzi pozycjonowania strategicznego i zarządzania finansami.

Program ten stopień przygotowuje nową generację szkolnictwie wyższym, który będzie zmierzyć się zmienia i globalnym rynku, gdzie akademicka wiedza wykracza poza wyzwanie stworzenia najbardziej odpowiednie nauczanie i środowisk uczenia się.

University of South Carolina 's College Edukacji i Darla Moore School of Business przyjemność pracować razem nad tym przełomowym programie.Interdyscyplinarny program składa się z kursów w Kolegium Edukacji (Department of Educational Leadership i polityki) i (Szkoła Moore Wydziały marketingu, rachunkowości, zarządzania i ekonomii).

Stopień przeznaczony jest dla średniego szczebla specjalistów pracujących w instytucjach szkolnictwa wyższego i pokrewnych organizacji i agencji i obejmuje lock kroku kursy i działania na rzecz badań / pole komponentu problemu, który służy jako integracyjnego doświadczenie zwieńczeniem.

"Trudne warunki współczesnego szkolnictwa wyższego wymaga liderów na każdym poziomie, który może mieć zastosowanie zarówno wiedzy w skutecznych praktyk biznesowych i gruntowna znajomość wyższych funkcji edukacyjnych. Ten unikalny, wielodyscyplinarny program studiów ma na celu rozwijanie tych menedżerów i liderów. "

- DrHarris Pastides, prezydent University of South Carolina

Dynamiczny charakter szkolnictwa wyższego i jego instytucji oraz systemów w 21 wieku przyniósł w tej dziedzinie stale rosnących potrzeb w zakresie innowacji, strategii rynkowej, ekspertyz finansowych, opartych na danych podejmowania decyzji i innych podejść zazwyczaj postrzegane jako w zakres stopni w biznesie administracja.

Stopień obejmuje eksplorację zarządzania szkolnictwem wyższym, marketing, ekonomia, etyka, administracyjne przywództwo i środowisk finansowych i prawnych. Poprzez wykorzystanie studiów przypadków i zadań w praktyce rozwoju danych i podejmowanie decyzji / polityki, studenci zdobędą praktykę w stosowaniu administracyjnych, politycznych, ekonomicznych i kulturowych realiów do bogatej gamy problemów i wyzwań zgodnych z obecnych i przewidywanych realiów wyższe instytucje edukacyjne, systemy i związane z nimi organizacje.

Wstęp

Licencjackie wydajność

Licencjat z akredytowanych instytucji wymaga się o przyjęcie do programu Heba.

Przeciętny licencjackich klasy punkt średni (GPA) wynosi około 3,3. Absolwent zajęć (czy stopień zostało osiągnięte lub nie) będą również brane pod uwagę. Stenogramy ze wszystkich szkół wyższych uczestniczyli nauki muszą być złożone.

GMAT / GRE

Wnioskodawcy muszą dostarczyć poprawny (pięć lat lub mniej) Zarządzania Absolwent Przyjęć test (GMAT) ocenę lub Graduate Record Examination (GRE) ocenę do się o przyjęcie do programu Heba. GMAT i GRE składają się z werbalnymi, sekcje jakościowych i analityczne.

Work Experience profesjonalne

Kandydat 'doświadczenie w pracy s ocenia, jak to jest często ważne predyktorem nie tylko kandydata na ' sukcesu s w programie akademickim, ale także sukcesu z punktu widzenia zarządzania karierą. Zdecydowanie zachęca, że ​​kandydaci mają co najmniej dwa lub więcej lat w pełnym wymiarze godzin, po kawalerskim, doświadczenie pracy zawodowej. Kandydaci są zachęcani, aby podświetlić doświadczenie przywództwa, a także każdą część etatu, wolontariatu lub inne akademickie doświadczenie w pracy związanej z (staż, co-op, etc) w aplikacji i / lub wznowienia.

Listy polecające (2 wymagane)

Listy polecające są potrzebne do przeglądu wstępu. Dopuszczalne jest przedstawienie zawodowych lub akademickich listy polecające. Listy te powinny wykazać kandydat 's możliwości w pracy z innymi, umiejętności zarządzania projektami i potencjalnego lidera.

TOEFL / IELTS

Międzynarodowe wnioskodawcy, którzy nie posiadają dyplom instytucji USA muszą przedłożyć ważny (nie więcej niż dwa lata) wynik badania potwierdzające ich znajomość języka angielskiego. Minimalny wynik testu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) jest 100 (Internet-based) i 7,0 do międzynarodowego języka angielskiego Testing System (IELTS).

Rekrutacja Decyzje

Decyzje wstępne są wtedy, gdy wniosek jest kompletny, tzn. wszystkie dokumenty i GMAT / GRE raport wynik otrzymano. Podstawowe kryteria, które ubiegają się o dopuszczenie m.in. studia wydajność, znormalizowanego wyniku testu, i doświadczenie zawodowe.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Since its founding in 1919 as the School of Commerce, the Darla Moore School of Business has grown into a thriving center of academic excellence, with an enrollment of nearly 4,000 undergraduate stude ... Czytaj więcej

Since its founding in 1919 as the School of Commerce, the Darla Moore School of Business has grown into a thriving center of academic excellence, with an enrollment of nearly 4,000 undergraduate students and over 800 graduate students. Pokaż mniej
Columbia , Columbia + 1 Więcej Mniej