Magister w zrównoważonych systemów energetycznych

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 5

Opis programu

Magister w Zrównoważonych Systemach Energetycznych

Co oznacza zrównoważony rozwój dla Ciebie? Dzisiaj, trwałość jest kluczem potrzebne w celu dokonania niezbędnych udoskonaleń w zakresie dostaw energii, aw szczególności w zakresie wykorzystania i zużycia energii. Zasoby naturalne wyczerpują się i przechodzą bardziej skomplikowane procedury udzielania zamówień publicznych, w związku z tym powoduje konieczność posiadania specjalistycznej wiedzy w dziedzinie zrównoważonych systemów energetycznych jutra.

Kogo szukamy?

 • Czy kreatywni i chcą zmienić sposób zrównoważony wpływ na światowy rynek energii? Czy zdarza Ci się myśleć poza "pole", jednocześnie projektując lepszą wersję tego?
 • Czy masz tło inżynierii lub nauki, i szukasz dalsze swoje wykształcenie?
 • Czy chcesz rozpocząć karierę jako specjalista inżynierii z wysoce poszukiwane międzynarodowym skillset?

Przyjdź do nas w pionierskich przyszłości!

Informacja

 • Kwalifikacje: Master of Science w inżynierii (MSc)
 • Czas trwania: 4 semestry (120 ECTS)
 • Nowe Przyjęć: 23 studentów rocznie
 • Tryb studiów: Pełny etat
 • Wymagania wstępne: Ukończone studia licencjackie w zakresie inżynierii i technicznego; silne znajomość języka angielskiego
 • Język wykładowy: 100% English
 • Start: Program zaczyna się dopiero we wrześniu

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Magister programu zrównoważonych systemów energetycznych jest zaprojektowany, aby zapewnić studentom z różnych dyscyplin inżynierskich z głębszego zrozumienia, w jaki sposób rozwijać, wydajny plan i rynku technologii dla zrównoważonej produkcji i przetwarzania energii, a także wyposażenie uczniów w niezbędne umiejętności, aby stać się międzynarodowy inżynier.

Trzon programu koncentruje się wokół odnawialnych źródeł energii, takich jak fotowoltaika, wiatr, energia wodna i biomasa, i jak z nich korzystać efektywnie. Jako taki, program zapewnia studentom zarówno z technicznego i praktycznego podejścia, które jest potrzebne w kontaktach z wielu różnych kwestii. Na przykład, czy masz odpowiednie umiejętności w celu komunikowania się z technologa w zakładzie produkcji stali lub obiektu słonecznego, i będzie w stanie dokładnie przedstawić (oszczędność) rozwiązania energooszczędne.

Praktyka zorientowanych programu studiów

W University of Applied Sciences, ściśle współpracujemy z lokalnego przemysłu i przedsiębiorstw w regionie, a także o różnych charakterze międzynarodowym. Połączenia te umożliwiają, ty, student, w celu opracowania bardzo pożądanych kwalifikacji, jak można zdobyć praktyczne, praktyczne doświadczenie, które ostatecznie zwiększa poziom zatrudnienia. Dalsze interdyscyplinarne projekty badawcze i stosowane pozwoli na wzmocnienie relacji z lokalnego przemysłu i międzynarodowych firm w trakcie studiów.

Grupa docelowa

Program ten skierowany jest do absolwentów, którzy posiadają tytuł licencjata (lub równowartość co najmniej 180 punktów ECTS) w inżynierii lub innej dziedzinie techniki badania.

Roczne spożycie wynosi 23 studentów rocznie. Studenci są wybierane na podstawie pisemnego wniosku i wywiadu osobistego (s). Ze względu na międzynarodowy zakres programu, naszym celem jest zapewnienie uczniom zróżnicowane kulturowo środowisku nauczania, łącząc lokalne austriackich studentów i na całym świecie.

Szkoła Nauk Technicznych i środowiska

Magister zrównoważonych systemów energetycznych jest oferowana w kampusie Wels, w Szkole Inżynierii i Nauk o Środowisku, który jest częścią Uniwersytetu Nauk Stosowanych Górnej Austrii. Wels jest historycznym miastem z silnym przemysłem i oferuje duże możliwości pracy. Wels znajduje się w pięknym regionie Górnej Austrii. Proszę się linki do dalszych informacji na temat Wels i Górnej Austrii.

Kwalifikacje i przyszła kariera

Głównym tematem programu opiera się na zasadach, w jaki sposób zarządzać popytu na bezpiecznych, efektywnych kosztowo zrównoważonych systemów energetycznych. W związku z tym, program nauczania zawiera kursy, które wzbogacają wiedzę dla studentów w dziedzinach takich jak zrównoważone wykorzystanie zasobów energetycznych, systemów energetycznych i dystrybucji, zarówno pod względem wiedzy technicznej i praktycznego rozwoju umiejętności. Ponadto, kursy obejmujące takie tematy jak biznes energii, ram prawnych, zarówno w UE, jak i przepisów międzynarodowych, i ekologicznej oceny przepływów energii zostaną szczegółowo zbadane.

Ze względu na międzynarodowy zakres tego programu, część kursów będzie skupiona na międzynarodowych negocjacji, komunikacji międzykulturowej i adaptacji i rozwoju umiejętności językowych. Wraz z kursów, które mają na celu wzmocnienie umiejętności miękkich dla studentów i moduł dotyczący zarządzania biznesem, to pozwoli absolwentom w produkcji, dystrybucji i rozwój towarów lub skonsultować firm dotyczące projektów w dziedzinie energetyki i zrównoważonej energii, w (Inter ) pola krajowym.

Absolwenci będą mogli:

 • Łączyć wiedzę techniczną z zasad ekonomicznych
 • Wdrażania i zarządzania projektami badawczymi według nowoczesnych metod zarządzania
 • Skonsultuj Banki / przedsiebiorstwa Ubezpieczenia w sprawach, które zawierają prawo cywilne, prawo umów, prawo gospodarcze, prawo patentowe, prawa konkurencji, i kwestii zobowiązań

Absolwenci będą pracować jako Inżynierów (wysokiego szczebla) lub kierowników projektów w dziedzinie efektywności energetycznej, w którym będą w stanie zidentyfikować potencjał oszczędności energii i / lub efektywności energetycznej lub projektu planowanie i realizację zrównoważonych elektrowni energii. Oznacza to, że absolwenci będą mogli znaleźć zatrudnienie w:

 • Energochłonne gałęzie przemysłu, takie jak z przedsiębiorstw użyteczności publicznej
 • Consulting energetyczny
 • Inżynieria energii dla systemów takich jak w elektrowniach lub fotowoltaiki
 • Technika energetyczna

Zadania absolwentów mogą być:

 • Planowanie i zrozumienia generatory energii na dużą skalę, praca z siły wiatru, hydro-power
 • Identyfikacja potencjału oszczędności energii poprzez zalecenie odpowiednich produktów / systemów
 • Wdrożenie skutecznych projektów energetycznych
 • Eksploatacji i utrzymania systemów energetycznych
Ostatnia aktualizacja Listopad 2017

Informacje o uczelni

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the r ... Czytaj więcej

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the requirements of regional scientific and research needs. Pokaż mniej
Wels , Steyr , Hagenberg , Linz , Gandawa + 4 Więcej Mniej