Nasz program studiów magisterskich w zakresie ekologii i różnorodności biologicznej da ci niezbędną wiedzę, aby zrozumieć złożone połączenia natury i związki między gatunkami, ich środowiskiem i klimatem. Ewolucyjna ekologia i eksperymentalny projekt to ważne aspekty programu, w którym będziesz miał możliwość studiowania ekologii empirycznej zarówno w terenie, jak iw laboratorium.

Powody do wyboru

  • Nauczanie oparte na seminariach zapewnia wiele możliwości interakcji i dyskusji
  • Szeroki trening integrujący teorię ewolucyjną z umiejętnościami eksperymentalnymi i analitycznymi
  • Elastyczność kształtowania studiów dla własnych zainteresowań i aspiracji zawodowych

Struktura programu

Program studiów magisterskich w zakresie ekologii i różnorodności biologicznej obejmuje kursy dotyczące ekologii ewolucyjnej, różnorodności biologicznej, projektowania eksperymentalnego oraz nauki w badaniach biologicznych i badaniach. W programie jest dużo miejsca, aby umożliwić ci wybór spośród wielu dodatkowych zajęć fakultatywnych i opcjonalnych, abyś mógł realizować program dostosowany do twoich wybranych zainteresowań i celów zawodowych.

Pierwszy rok

Ewolucyjna ekologia

Różnorodność biologiczna: wzorce i procesy

Przedmioty do wyboru

Drugi rok

Opcjonalny kurs (-y) i projekt stopnia (30 lub 45 punktów)
Nauka w badaniach biologicznych i badaniach

lub

Projekt dyplomowy 60 punktów
Nauka w badaniach biologicznych i badaniach

Perspektywy kariery

Tytuł magistra z ekologii i różnorodności biologicznej otwiera wiele możliwości kariery w środowisku akademickim lub publicznym. Po zakończeniu tego programu będziesz mógł ubiegać się o studia doktoranckie. Program zapewnia solidne podstawy do pracy w zakresie ochrony i ekologii, na przykład w leśnictwie i rolnictwie, rybołówstwie i polowaniach lub w organach administracyjnych zajmujących się problematyką ochrony przyrody.

Dlaczego Uniwersytet Sztokholmski?

Studiowanie na Uniwersytecie w Sztokholmie robi różnicę

Uniwersytet w Sztokholmie jest jednym ze 100 najwyżej notowanych uniwersytetów na świecie i największej szwedzkiej instytucji szkolnictwa wyższego, oferującej najwyższej jakości edukację i wybitne badania w szerokim zakresie dziedzin.

Nasz kampus znajduje się w Królewskim Parku Narodowym, zaledwie kilka minut od centrum Sztokholmu. Sztokholm został niedawno oceniony jako najbezpieczniejsza stolica w Europie i słynie z wielu zielonych i czystych terenów. Sztokholm jest liderem w obszarach takich jak opieka społeczna, równość, IT, zrównoważony rozwój i innowacje. Znany z bycia otwartym społeczeństwem, Szwecja zajmuje także drugie miejsce na świecie w Indeksie Postępów Społecznych.

Wymagania kwalifikacyjne

Aby zakwalifikować się do programu, potrzebujemy odpowiednika stopnia licencjata o specjalności biologia, w tym ekologii lub ewolucji. Ponadto wymagane jest wykazanie się znajomością języka angielskiego na poziomie szwedzkiego liceum.

Wnioski i czesne są wymagane, chyba że jesteś obywatelem UE / EOG lub posiadasz długoterminowy / stały status pobytu w Szwecji (lub tymczasowy pobyt z przyczyn innych niż studia).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Stockholm University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 31, 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
280,000 SEK
w roku akademickim
Deadline
Sty 15, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 31, 2020
Data końcowa
Czerwiec 5, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020

Sie 31, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020
Data końcowa
Czerwiec 5, 2022