Test Program MAIS Jest to dwuletni program akademicki, który skupia się na zaawansowanych badań polityki i stosunków międzynarodowych, ekonomii międzynarodowej, historii i prawa międzynarodowego i europejskiego.

Studenci mają do wypełnienia w tym interdyscyplinarnych tezy oparte na programie badawczym. Wyposażony w rozległej wiedzy, umiejętności analityczne, silnych kompetencji językowych, pewnego i doświadczenie wspólnoty międzynarodowej, absolwenci przejść do stanowisk w organizacjach międzynarodowych, biznesu i rządu lub do dalszych badań i kariery akademickiej. Mais jest stopień wspólnego Magister Akademii Dyplomatycznej i Uniwersytet w Wiedniu.

Grupa docelowa

Szkół wyższych absolwenci wszystkich kierunków i wszystkich narodowości, którzy pragną osiągnąć głęboką znajomość stosunków międzynarodowych w ramach programu danego wielodyscyplinarne Mistrza.

Struktura

MAIS1

W pierwszym roku Mistrza Studiów Międzynarodowych studentów uczęszcza na zajęcia z zakresu nauk politycznych, stosunków międzynarodowych, ekonomii i międzynarodowych stosunków gospodarczych, historii współczesnej, a także prawa międzynarodowego i europejskiego. Zainteresowania ucznia, preferencje i przed wiedzy są brane pod uwagę w indywidualnych sesjach doradztwa studentów. Wiedza nabyta w programach wcześniej licencjackich uzupełniają i uzupełnione, a niezbędne podstawy do analizy poszczególnych obszarów tematycznych w roku MAIS2 jest tworzony.

MAIS2

W drugim roku uczniowie stosują MAIS wiedzę nabytą w trakcie roku MAIS1 w specjalistycznych kursach i seminariach analizować problemy i rozwiązywać studia przypadków. Metodologiczne i interdyscyplinarne seminaria, przedstawione przez wybitnych osobistości ze świata polityki i nauki, przygotowanie studentów do pisania pracy magisterskiej. W studentów pracy magisterskiej są wymagane do analizy konkretnego problemu w stosunkach międzynarodowych od aspekcie co najmniej dwóch dyscyplin naukowych.

wyjazdy studyjne

W pierwszym roku MAIS wyjazd studyjny do Brukseli oferuje studentom możliwość zbadania instytucji europejskich z pierwszej ręki. W drugim roku MAIS jest wyjazd studyjny do krajów Bałkanów Zachodnich. Dodatkowe wyjazdy studyjne (na przykład na Ukrainie / Polska czy Bułgaria) jest przeznaczona do wszystkich programów.

Ponadto, są wycieczki do organizacji międzynarodowych z siedzibą w Wiedniu (ONZ, OBWE, OPEC, UNIDO, MAEA, EUMC).

Szkolenia językowe

W ciągu dwóch lat mais studenci muszą wypełnić kursy językowe w niemieckim lub francuskim obejmujący co najmniej 4 punktów ECTS. We współpracy z Centrum Językowego Uniwersytetu w Wiedniu oraz Instytutu Konfucjusza przy Uniwersytecie w Wiedniu DA oferuje ponadto opcjonalne kursy w oficjalnych językach ONZ: arabskim, chińskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Wstęp

Aby kwalifikować się do przyjęcia do programu MAIS Kandydaci muszą posiadać:

  • Wykształcenie wyższe w każdej dyscyplinie (minimum 180 punktów ECTS) - doskonała znajomość języka angielskiego

Tych kandydatów, których językiem ojczystym nie jest angielski musi dostarczyć dowody na ich kompetencje w języku angielskim w formie:

  • I stopnia w języku angielskim - CPE - CAE (klasy: A) - IELTS (moduł akademicki o minimalnej klasie 7.0) - TOEFL (minimalne ślady 627 punktów w teście papieru, 263 punktów w teście komputerowym lub 106 punktów w badaniu internetowym; DA Kod instytucjonalne Kod / DI = 7730).

Wnioski są oceniane przez Przyjęć Komisji MAIS. Kandydaci mogą być również wymagane do zasiadania egzamin pisemny i / lub być zaproszony na przesłuchanie.

Kandydaci mogą być bezpośrednio dopuszczone do drugiego roku MAIS pod warunkiem że posiadają:

  • Ukończył kurs Dyplom Akademii Dyplomatycznej w Wiedniu lub równoważnego programu uniwersyteckiego (na przykład, w ramach umowy o współpracy z prokuratorem z innymi uczelniami) lub - udział w stopniu pierwszym poziomie (180 punktów ECTS) i inny absolwent Program (60 punktów ECTS co najmniej), które obejmują zawartość MAIS1 roku obowiązkowych modułów w ekonomii, prawa, nauk politycznych i historii.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
26,200 EUR
Rok akademicki 2015/16
Termin
Skontaktuj się ze szkołą
Early decision: 15 January 2017; Regular decision: 1 March 2017.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Early decision: 15 January 2017; Regular decision: 1 March 2017.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Early decision: 15 January 2017; Regular decision: 1 March 2017.
Data końcowa