Mistrza w projektowaniu przestrzeni handlowych i visual merchandisingu

Informacje ogólne

Opis programu

Master in Design powierzchni handlowej i Visual Merchandisingu

Test Mistrza w projektowaniu przestrzeni handlowych i Visual Merchandisingu (60 ECTS) uzyskuje się wykonując dwie podyplomowe stopni, dla każdego z 30 punktów. Te podyplomowe stopni może być zakończone w tym samym roku akademickim, lub w różnych latach. Wszystkie kursy podyplomowe, które są częścią magistra można przyjmować niezależnie.

PREZENTACJA

Są lokale użytkowe obecnie scena, na której działalność społeczną znaczna część gospodarki opiera: społeczeństwa konsumpcyjnego. Produkty, które zużywają przebyć długą drogę, zanim dotrą do naszych rąk. Producenci, dystrybutorzy, biznesmeni, procedur marketingowych, itp, są zaangażowane w ten proces. Jednakże, przestrzeń, w której produkty konsumenckie są łączone jest również ważnym obszarem dla wizerunku firmy, a odpowiedzialność za to spada na projektanta wnętrz, który projektuje to ustawienie.

Projektanci we wnętrzach nie powinno się już ograniczać swoje obawy do warunków budowy przestrzeni i lokalizacji w celu optymalizacji i jak najlepszego wykorzystania zasobów, które zostały zainwestowane w terenie. Charakterystyka produktu i konsumenta, do których jest skierowany, model biznesowy, który pochodzi z samej powierzchni handlowej, marketingu wykorzystywane do pozycjonowania produktu i punkcie sprzedaży stały się parametry istotnym znaczeniu w procesie projektowania, że to studia podyplomowe dotyczy.

W przeciwieństwie do studiów podyplomowych Visual Merchandisingu, którego celem jest określenie dyscypliny specjalisty do spraw zarządzania punktu sprzedaży, studia podyplomowe w projektowaniu przestrzeni handlowych określa zakres pracy projektant wnętrz pomieszczeń w specyficznych Warunki metod projektowania, gdzie lokale są traktowane jako szczególnego rodzaju wnętrz.

OGÓLNE CELE SZKOLENIA

Celem studiów podyplomowych jest zrobić kompleksowe badania przestrzeni handlowych i wszystkich parametrów, które obecnie wpływają na proces tworzenia punktu sprzedaży projektu: od detalicznych strategii marketingowych w celu wymagań rzeczywiście produkcji projekt.

PROGRAM

To studia podyplomowe organizowane jest w 3 modułach i została zakończona w momencie przekazania projektu końcowego.

  • Moduł I - Ewolucja punkcie sprzedaży
  • Moduł II - Detal jako dyscypliny
  • Moduł III - Profesjonalny Projekt powierzchnią komercyjną

Możliwości kariery

  • Reklama Designer detaliczna.
  • Konceptualizacji przestrzeni handlowej.
  • Doradca w zakresie marketingu detalicznego.
  • Gospodarczy designerskie meble.

FAKTY

Edit: 10th Edition

Kwalifikacje: Podyplomowe w przestrzeniach handlowych projektowania akredytowany przez Universidad de Vic-UCC. Studenci bez wyższym wykształceniem otrzyma dyplom uniwersytecki rozszerzenia badań.

KREDYTY: 30 ECTS

Okres szkoły: Od 7 października 2015 do czerwca 2016 roku projekt końcowy prezentacji: czerwiec 2016

Harmonogram: Poniedziałki i środy od 16h do 19h

Tryb: Na stronie

Język: hiszpański

Podyplomowe cena: 3480 €

Master cena: 6600 €

Dostęp: Absolwentów. Studia licencjackie na kierunku Sztuk Pięknych, a także te związane z następujących kategoriach zawodowych: projektowanie wnętrz, projektowanie graficzne, wzornictwo przemysłowe i sztuki stosowane do odzieży. Profesjonaliści z branży bez specjalnego szkolenia, ale kto może wykazać doświadczenie zawodowe. Wnioskodawcy będą poddane procesowi selekcji do akceptacji na kursie.

Uwagi: Intensywny kurs języka hiszpańskiego dla obcokrajowców chcących wystąpić do stopnia Mistrza (opcjonalnie oczywiście). Od 10 września do października, 2; od poniedziałku do piątku (4h / dzień) - 395 €.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Czytaj więcej

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Pokaż mniej