Magister w projektowaniu graficznym ruchu

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister w projektowaniu graficznym ruchu

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Master of Motion graficzne zapewnia niezbędne szkolenia techniczne do tworzenia ruchomej grafiki. Program łączy w sobie narzędzia, techniki, rozumienia języka, warsztatów audiowizualnych i projektów, które oferują kompleksowe przedstawienie aktualnych potrzeb.

W ciągu ostatnich kilku dekad, Motion Graphics zrewolucjonizowały dziedzinie nauk audiowizualnych. Byliśmy świadkami twórczy wybuch, który wyraża się w wykorzystaniu zasobów i języka, a także w sposobie rozumienia narracji. Dodatkowo, postęp technologiczny wymusza sektora nieustannie się rozwijać, co konieczne, aby na stałe być specjaliści aktualizację ich wiedzy.

Reel del master de Motion graficzne 2015-2016 del IED Madryt z IED Madrycie na Vimeo.

Test Master of Motion graficzne zawierana jest z produkcji szpuli, w którym studenci opracowują wszystkie prace wykonywali w trakcie, stając wiernym odzwierciedleniem ich umiejętności projektantów graficznych ruchu, a także ich listem jako przyszłych specjalistów.

Szanse zawodowe: Studenci, którzy badają ten pana, może podjąć pracę zawodową, jak: • Motion Designer producentów audiowizualnych w kinie i telewizji, producentów pracujących w postprodukcji i efektów wizualnych (VFX), pracowniach projektowych, agencjach reklamowych, studiach, komunikacji kreatywnych lub zdarzenia Oddziały • Motion Designer w wydziałach komunikacji, marketingu i reklamy • Animator w studio animacji • grafik w kanałach telewizyjnych • Dyrektor artystyczny dla wszystkich typów audiowizualny projekt graficzny • Freelancer.

Master of Motion graficzne kształci specjalistów w tym sektorze o wysokim poziomie specjalizacji, zwiększając swoją wiedzę i umiejętności w tej dyscyplinie. Na podstawie tego, główne cele programu to: - Aby uzyskać podstawę i fundamenty języka audiowizualnego i nauczyć się obsługiwać swoje kody. • Aby uzyskać liczbę mnogą i wielodyscyplinarnych wizji w odniesieniu do wzorców kulturowych, które umożliwiają studentom ustawiają się przed obecnym scenariuszu.

  • Zapewnienie im niezbędnej zdolności do realizacji projektów wizualnych przez głównych technik projektowania grafiki animowanej.
  • Aby zrozumieć kulturę projektu audiowizualnego: Dynamika procesów zawodowych specjalistów, którzy regulacji i ich integracji.
  • Aby przyjąć odpowiednie postawy i decyzje dla osiągnięcia projektu.

Metodologia: To Magister opiera się na metodologii nauczania teoretycznego-praktyczne, którą stosuje co do konkretnych treści programu jako do międzysektorowego obszaru wspólnego dla 4 szkół IED Mistrza (projekt, moda, komunikacja wizualna i Zarządzania Lab). W ten sposób uczniowie będą żyć pełne możliwości szkolenia, promowanie relacji z innymi dyscyplinami, co większość z wymiany wiedzy, idei, poglądów i doświadczeń w ramach stymulowania i wzbogacenia szkolenia dla ich późniejszego planu kariery. Metodologia ta opiera się głównie na: - zajęcia teoretyczno-praktyczne; - Wykłady, - wizyty, - wycieczki, - warsztaty.

Mających na celu: absolwentów i specjalistów do projektowania graficznego, ilustratorów, animatorów, specjalistów od montażu i edycji wideo, projektowania wizualnego, nowych mediów, reklamy lub związanych kariery, którzy chcą zwiększyć swoją edukację w tej dziedzinie lub dokonać zmian kariery i zanurzyć się w ten sektor.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Spanish (Spain)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
12,200 EUR
Locations
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą