Magister w projektowaniu biżuterii

Informacje ogólne

Opis programu

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Czwarta edycja - Celem Master w projektowaniu biżuterii jest szkolenie profesjonalistów, aby wejść i odnieść sukces w złożonym świecie biżuterii, dziedzinie, która ciągle się zmienia w ciągu ostatnich dwóch dekad i która wymaga dogłębnego zrozumienia wszystkich jej aspektów. Jewel Designer musi być w stanie działać w różnych obszarach biżuterii, tj. Zegarkach, drobnej biżuterii, drogich kamieniach, akcesoriach modowych i metalu, z otwartym umysłem, zarówno w aspekcie twórczym, jak i operacyjnym. Magister oferuje również szeroką i strategiczną wizję trendów i zmian na rynku, aby zinterpretować i nadać oryginalnej osobowości kolekcjom, zgodnie z przyszłymi scenariuszami.

Możliwości kariery - Jewel Designer może pracować jako niezależna firma otwierająca niezależne studio lub wspólnika w małych, średnich i dużych firmach sektora lub w instytucjach publicznych i prywatnych. Ten profesjonalista jest w stanie opracować i zarządzać projektem - zgodnie z różnymi wymaganiami klienta - oraz wspierać etapy badań i produkcji.

Target - Magister w projektowaniu biżuterii zaprasza studentów z dyplomem honorowym związanym z projektowaniem i modą. Jest to również właściwa specjalizacja dla profesjonalistów i rzemieślników poszukujących pogłębienia w aspektach technicznych, a także związanych z rynkiem i rozpowszechnianiem produktów.

Metodologia i struktura - Magister w projektowaniu biżuterii jest zbudowany tak, aby budować przygotowania w strategicznych sektorach biżuterii, dzięki czemu uczestnicy są gotowi reagować na różne okazje rynkowe.

Poprzez bezpośrednie doświadczenia projektowe w laboratorium, naukę tradycyjnych technik, znajomość materiałów i nowych technik produkcji, student otrzymuje metodologiczne podstawy procesu twórczego i praktyki zawodowej, w tym zdolność do prezentowania i promowania projektów. Szczególną uwagę zwraca się na znajomość kultury, historyczno-krytycznych i ekonomicznych instrumentów sektora.

Warsztaty projektowe wprowadzają studentów w tworzenie zegarków; Fine Jewelry Design skupia się na badaniu kamieni szlachetnych, w tym ich cechach, niuansach, kolorach i wartościach rynkowych. Warsztaty poświęcone projektowaniu biżuterii przemysłowej ilustrują całą gamę biżuterii, wykorzystanie cennych i nieszlachetnych, niekonwencjonalnych materiałów, kompleksowe obróbki powierzchni.

Studenci zdobywają wyższe doświadczenie w trójwymiarowym projekcie: od silnej znajomości geometrii do najbardziej zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych klejnotu, z wykorzystaniem specyficznych programów. Znajomość teorii i doświadczeń w marketingu i reklamie pozwala uczniom przyjąć nowe podejście, ucząc się metodologii komunikacji.

Master kończy się Final Project, jako syntezy kursu akademickiego, przydatne później jako portfolio do wejścia na rynek pracy.

Ostatnia aktualizacja Sie 2018

Informacje o uczelni

The leading city of the world in terms of the sheer scale of its cultural heritage, in its 30 centuries of history it’s been the first and the largest metropolis of the world.

The leading city of the world in terms of the sheer scale of its cultural heritage, in its 30 centuries of history it’s been the first and the largest metropolis of the world. Pokaż mniej